Таблет• 02 марта 2025
Добрый вечер! Трамп прав что сказал прямо в лицо правду. БД это не место для их
Почему ЗЕ не одел костюм ?
Он не военный.
Первый раз к главе Америки надо было выглядеть достойно.
Он не военный.
Ответ дляИрина-bbd0
Еще раз
Я напомню кол-ва кацапского дерьма и стёба о мятом костюме пороха!
Сколько недель интернет захлёбывался этим дерьмом в разных вариациях?
Нужно было тоже пороха обгаживать и хихикать с кацапнёй?
Это бы как-то помогло Украине? Или украинцам?
Мова про протокол, а не про хікікан´є над костюмами. І як здавалось би від неважливої для нас деталі у тому числі, маємо повний провал у стосунках с США. Ви хоч розумієте, що цей провал для нас значить?
Ответ дляKlodia
Мать Венса была наркоманкой, сменила ему трех отчимов, каждый из них над ним издевался. Да и можно представить, что там за мужчины были, которые выбрали себе в пару наркоманку. Венс настолько забитый и зашуганый с детства, что дорвавшись до власти, будет творить треш и самоутверждаться как может. Что и происходит.
Хай перед Трампом прилюдно вибачиться, що в 2016 казав ’ трамп новий гітлер’ ну а шо
Бабки, їм рухають бабки, ставки олігархів на нього.
Маск хоче з нього зробити нового президента через 4 роки. Але... цей цирк в Овальному може Венсу дорого коштувати. Як варіант- навіть не буле президентом. Як воно історія закрутить невідомо
Ирина-bbd0• 02 марта 2025
Ответ дляМанула
Не про протокол.а про жизни украинцев и украинской Украины!!!!
’В тому числі’ не обижайтесь.ни Вы ни Я .никто другой тут сидящий не знает ничего ни про какие стосунки.подводные камни и течения!!!!!
Розказувати про костюм - то взагалі хамство. Що за зверхня позиція? Зеленський такий же през країни, як і Трамп, забув того спитати, що йому носити. Звісно, що те такий собі акторський хід, типу я такий увесь небритий і в хакі, майже з передової. Правда, є нюанс - я не з передової, і це просто клоунада, але могли б проявити толерантність до цього милого кокетства. Коротше, не їхня справа, хоч жебраківські тряпки на себе начепить.
А от інша правда незрозуміло, чому тригерить декого. Правда про те, що Україна не виграє, а лише просто перемелює власних людей, і сша більше цьому не сприятиме.
Ну що ж робить, IQ 78 - це не лікується, тому й не дивно, чому така кількість людей надають перевагу жити в якихось уявних рожевих соплях, і відкидати реальність до останнього.
Ирина-bbd0• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Блин...я забыла кто говорил...провалить трампа и сразу поставить венса под удобный шумок...
Портников? Чорт.нужно вспомнить
Ответ дляKlodia
А якщо почитати хто ідеолог Венса та Маска, такий собі Кертіс Ярвін.
У 2022 році Vox назвав Ярвіна «людиною, яка провела найбільше часу, розмірковуючи над тим, як саме можна повалити і замінити уряд США».
Ярвін пропонує, щоб майбутній американський автократ проводив передвиборчу кампанію і здобув виборчий мандат на основі авторитарної програми. Він повинен очистити федеральну бюрократію в поштовху, який Ярвін анаграматизував як «Лють» (що означає «відправити на пенсію всіх державних службовців»).
Згідно з Ярвіном, вони повинні просто ігнорувати будь-які судові рішення, які намагаються їх обмежити. Вони мають притиснути Конгрес, частково мобілізувавши свою популістську базу проти непокірних законодавців. А ліберальні або мейнстрімні медіаорганізації та університети повинні бути повністю закриті.
Ирина-bbd0• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Йпсель
Чого і кого тільки не винули, чим більше таких дописувачів, то я повірю що пуйлу треба пауза. І не все альо
Да.что-то там у них не ловится крокодил))))
Поэтому орда на всех ресурсах))))
Ответ дляSolar
и рубио. Погуглить и вспомнить, или узнать, кто он и почему все особенно в шоке от перемен с ним
Я вже начиталась американців, що ті, хто його знали як досвідченого пишуть, що він тим що хоче примазатися до команди Трампа і мати владу, гроші, спамюплюжить в майбутньому своє політичне резюме. Тому оно сидів з таким виразом
Ирина-bbd0• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Маск казав Венс майбутній президент
Из наших кто-то говорил когда предвыборка была .нужно поискать
Правильно американцы пишут. На встрече был человек без костюма,и костюм без человека.
Те шакалы -конченые пропащие уже,и вы такая же. Костюм в голове. Он объяснил почему и как. А почему вы не пишете о чуваке который пришел в бриджах на встречу,сидел с голыми ногами от того что штанины подскочили?
катерина12009• 02 марта 2025
Ответ дляТаблет
Удалено администрацией...
Тому що 24.02.22 року поряд з моїм будинком в Ірпені почали рватися снаряди. Тому і ’ввязалися’ що на НАС напали. Чи ви відбита повністю з секти ’Україна напала на росію’?
А про американців, ну вибачте, якби ми їм не були цікаві, то не було б ніякої війни, в нас би тупо був проросійський през Вова Янукович або вова версія 2. А тепер я такая жду трамвая і нічого нєпонімаю. Зброї на 300, 500, мільйон мільйонів вам дали, з них стпрья більшість і вклоніться нам в ножки.
Я ніколи не підтримувала Зеленського. Але він президент нашої держави вже так сталося. І на тому шоу витерли ноги об нас всіх.
Ответ дляOllka
В даний момент він головнокомандувач, якого доречі самі обрали
на рахунок - самі обрали, тут спірне питання, колись у минулому 73% виборців з низьким IQ щось таке обрали, але це було давно і його строк рік як вийшов, він с таким же успіхом може вдягнути костюм космонавта, Наполеона, або південнокорейського генерала, це немає ніякого значення
Мама Никитки-2• 02 марта 2025
Ответ дляТаблет
Удалено администрацией...
Блд. То це українці напали на кацапів?
Адміни? Чому це досі активне га українському форумі?
Ответ дляLudaSHS
Я в американців почитала, що журналіст, що задавав питання Зеленському хлопець Конгресвумен Марджорі Тейлор Грін (конгресвумен звинуватила Україну в тортурах цивільного населення і в нацизмі ) і вони там чомусь була російські журналісти, яких потім вигнали.
Мама Никитки-2• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Як ви думаєте чому йдуть сигнали що можна з зе чи без зе налагодити стосунки з Білим домом?
Подивитися, як все ще може змінитися
Бо гра Трампа, як ’друга пуйла’ має відторгнення в громадян Сша
Подивитися, як все ще може змінитися
Я ж і кажу, буде чорний понеділок. Ба щас Трамп грає в гольф в Мар-а- лаго.
А Венс збіг з Вермонту, злякавшись протестів проукраїнськи налаштованих американців .
Но саме цікавіше, вчора робочий рот БД на блакитному оці, не помітивши сарказм журналістки, розповіла в прямому ефірі, що Трамп в прямому і переносному сенсі з’їв обід Зеленського з великим задоволенням.
Ответ дляNika-K0
Я вообще люблю Марджорі з епохи біологічних комарів. Ще колись думала історика переплюнути
Мама Никитки-2• 02 марта 2025
Ответ дляМанула
Тобто вся ця байда відбулась по протоколу БД? Це тікі Зе своїм костюмом його порушив? Рилі?
Мама Никитки-2• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Венс зе і в 24 розказував про Трампа цікаві речі. Крута зміна відбулась в липні 24. Казали, що меньший Доні привів за руку Венса, як власного друга.
Ответ дляNika-K0
До речі, CNN погрожували, а ті викатили опитування в пику команді трампу.
Ще вигнали Асошиейтед прес які були представлені в Білому домі 100+ років.
Зато журналістів Мага розплодили
Мама Никитки-2• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Маск казав Венс майбутній президент
Хм. Це вже навряд чи. Хіба шо до кінця цієї каденції. Замість рудого.
Мама Никитки-2• 02 марта 2025
Ответ дляmymoly
Ви розумієте значення слів ввязатися і напасти. Для вас це одне й теж саме?
Я розумію, а ви? Ще раз, то це Україна напала на кацапів? Порушила їх кордони. Вночі закидала сплячих мирних бомбами і ракетами?
Це в якому світі потрібно бути, щоб транслювати це на українському ресурсі?
Ответ дляМама Никитки-2
Масік не стане царем і диктатуру техноОлігархів не побудують в Сша? А прожект 25? Про ламанню інституцій в Сша?
Було б дуже це все цікаво, якби не залежали. Експеримент нових віяній і великих шалених бабок на прикладі демократії Сша, як гегемона