Таблет• 02 марта в 18:03
Добрый вечер! Трамп прав что сказал прямо в лицо правду. БД это не место для их
Почему ЗЕ не одел костюм ?
Он не военный.
Первый раз к главе Америки надо было выглядеть достойно.
Он не военный.
Читаю
’Годину тому Трамп висрався з приводу того, що Зеленський мусить дати задню і прийняти його умови. Тому що він геніальний мастєр-многоходовочнік, що продумує на 10 кроків вперед.
Республіканський спікер, ця нещасна залупа яка затримувала нам допомогу на півроку, майк джонсон сказав що путіну не можна довіряти.
Марко рубіо теж сьогодні сказав, що США не збирається залишати Україну саму, але зеленський поводиться неправильно. Щось таке.
Ймовірно щось змінилося, в цій божевільні.
А може й ні’’
Не чіпай - вб ю• 02 марта в 20:05
Ответ дляNika-K0
Вчора вони говорили, що вся команда Трампа вирішила не вести ніяких перемовин з Зеленським, сьогодні вже хочуть, щоб Зеленський відвідав Вашингтон, говорять, що він веде себе, як ображена дружина, яка просто хоче посперечатись, про те, що було 9 років тому. Враження, що дивишся якесь американське шоу.
Та не американське і навітьне республіканське, а суто трампівське
Ответ дляLudaSHS
Читаю
А може й ні’’
Я тут трампа і венса не ображали би
Зеленському треба згадати як він сам шукав мир в очах путіна і просив не казати йому ніяких гадостєй про путіна
Хай за себе згадає, як він себе вів
Шо буде повзать на колінах
Хай за себе згадає, як він себе вів
Шо буде повзать на колінах
Ответ дляLudaSHS
Читаю
А може й ні’’
америка ни ког да нас не бросит.это исключено.урежут денег-да но дадут другие.оружие давать будут точно
Ответ дляlilu1990
Я тут трампа і венса не ображали би
Хай за себе згадає, як він себе вів
Шо буде повзать на колінах
Хай за себе згадає, як він себе вів
Шо буде повзать на колінах
мир не мир глаза не в глаза.знаете,даже в страшном сне я не могла поверить что русня способна насиловать детей,кидать бомбы на дома,издеваться над пленными и устраивать пыточные похуже бухенвальда
Ответ дляSolar
И еще.
Я никак не могу понять, почему молчат все предыдущие президенты США, почему молчат те, кто бы ранее при власти и стоял за нас. Мысли есть, но я - не полит-аналитик.
Вдруг, что найдете интересное, поделитесь, плиз.
Вихідні затихарилися.
думають куди вітер подує в понеділок
Ответ дляSolar
Их больше месяца не видно и не слышно
Я по именам гуглила )
Харрис в каком-то универе чего-то там получила и все.
Реально я - в шоке.
Я по именам гуглила )
Реально я - в шоке.
Були на похоронах разом всі недавно.
Обама міло з Трампом щебетав, харис і чета клінтонів не говорили. Буш либу давав.
Зараз всі постять Клінтона, що типу признає - його нагиб України і позбавлення в потенціалу - найбільша його помилка.
Зато вот импотентные ЕС договорились договариваться в очередной раз.
Вот что нравится нашему президенту - бессмысленные встречи и саммиты пока его народ умирает. Посидеть, поговорить, разъехаться по домам с чувством того, что он звезда и герой.
Стармер высрался: Россия может фигурировать в договоре, но не должна диктовать условия. Ребятки, ау, вы не ошиблись годом? Это не 2023, Украина проигрывает на поле боя, а вы продолжаете типа диктовать условия?
Вот это все доказывает - никакого мира им не надо, сплошной тупой популизм.
Ответ дляnennsi
Чому? Від людей можна будь чого очікувати. А німці у другу світову?
Ирина-bbd0• 02 марта в 20:17
Ответ дляAesonne
Про стармера это высер соловьёва уже?))))
Ответ дляnennsi
1942 год, Уинстон Черчилль в Белом доме, он одет не в официальный костюм, а в милитари-одежду.
А знаете, почему? Потому что в его стране шла война. И выборов в Британии не было с 1935 по 1945 г.
Якби Зеленський не був би таким тупим, замість нього країною не керували агенти РФ (Татаров, Гетманцев, Козир та ін.) була б нормальна мобілізація а не бусифікація, працювала би конституція - то які питання, та я би двома руками був би за, щоб виборів ще не було 40 років, а хтось би вообще спокійно звалив звідси і йому вообше було б фіолетово чи є тут вибори чи нема
Не чіпай - вб ю• 02 марта в 20:22
Ответ дляAesonne
Удалено администрацией...
Головне, що у вас не все ок, але ви вперто продовжуєте сидіти на форумі замість звернутися до лікаря
Ирина-bbd0• 02 марта в 20:24
Ответ дляAesonne
Удалено администрацией...
У меня хорошо всё и будет прекрасно.когда кацапы гнойные уберутся из Украины!!!!
Воюющие не умирают.их кацапы убивают .как и мирных украинцев ракетами!
Твари одним словом!