Таблет• 02 марта 2025

Добрый вечер! Трамп прав что сказал прямо в лицо правду. БД это не место для их

Почему ЗЕ не одел костюм ?
Он не военный.
Первый раз к главе Америки надо было выглядеть достойно.
Aesonne• 02 марта 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Головне, що у вас не все ок, але ви вперто продовжуєте сидіти на форумі замість звернутися до лікаря
Удалено администрацией...
Nika-K0• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Хто знає що воно буде
Оно Масік верещить - вийти щ нато
Зі статті Ярвіна: Якщо Трамп тріумфально повернеться на посаду президента у 2024 році, його першою метою має бути не використання влади, а взяття влади - невпинно розширювати сферу своїх повноважень за допомогою сміливих, рішучих дій. І належною ареною для цих дій є зовнішня політика.
Мета Трампа - розширити свою владу, а не досягти результатів, адже результати - це дохід, а влада - це капітал. Замість того, щоб ловити рибу руками, він робить вудку. Дія створює владу, тому що дія створює прецедент.
Якщо Трамп зможе діяти в масштабах, на які не наважувався жоден президент на нашій пам´яті, його вороги будуть налякані; його прихильники будуть натхнені і підбадьорені; і йому буде легше не просто досягти результатів, але й отримати ще більше влади. Перемога породжує ще більшу перемогу, а забагато влади не буває.
Трампові потрібні не просто величезні дії, а величезні перемоги - якнайшвидше, якнайбільші.
Новому президентові багато легше відстоювати своє конституційне право контролювати виконавчу владу, контролюючи зовнішню політику. Право Президента як глави виконавчої влади диктувати бюджет, політику і кадрову політику цієї гілки влади найяскравіше проявляється в дипломатії та обороні за кордоном.
За адміністрації Трампа метою зовнішньої політики США в Европі є вплив на внутрішню владу в Америці. Наприклад, падіння Афґаністану ліквідувало організаційні структури всередині держави та Міністерства оборони, які підтримували цю шаблонну маріонеткову державу. Ці структури міцні, але вони не можуть пережити закінчення свого призначення.
Ліквідація «України», президентів-коміків, нафтохімічних магнатів і всіх інших стане величезним ударом як для держави, так і для оборони. Вона дасть зрозуміти всім іншим країнам-клієнтам Держдепу, що Вашинґтон більше не може ґарантувати їхнього «суверенітету» ні дипломатичними, ні силовими методами.
[Тому] Трамп повинен дати росії свободу дій не лише на російськомовних територіях, а й аж до Ла-Маншу.
Метою трампістської зовнішньої політики в Европі є виведення американського впливу з Европи. Це ґарантуватиме поразку лібералізму на континенті. Тут, в Америці, це покаже лібералам і консерваторам, що лібералізм смертний - з ґіґантськими наслідками для морального духу і тих, і інших. А як казав Клавзевіц, усі конфлікти в основному стосуються моралі.
Тепер доля росії - знову наводити порядок у Европі. Однак, оскільки Америка сильніша за росію, Трамп повинен дати путінові зрозуміти, що він може це зробити.
Існує лише один спосіб недвозначно дати йому це зрозуміти: вийти з Европи.
Трамп віддасть наказ про виведення всіх американських військ і дипломатів, всіх баз, посольств і консульств з европейського континенту. Будь-які дипломатичні переговори, якщо вони все ще будуть необхідні, можна буде вести електронною поштою або за допомогою зуму. Виводячи весь американський персонал, розміщений в Европі, Трамп не відмовляється від Европи - він звільняє її. Так само, як Горбачов звільнив Варшавський договір.
Новий стан Европи полягає в тому, що вона не повинна відповідати перед Америкою за свою форму правління.
Як сказав президент Монро 200 років тому:
’Наша політика щодо Европи полягає в тому, щоб не втручатися у внутрішні справи будь-якої з її держав; вважати уряд де-факто законним урядом для нас; розвивати з ним дружні відносини і зберігати ці відносини відвертою, твердою і мужньою політикою, задовольняючи в усіх випадках справедливі вимоги кожної держави, не підкоряючись образам жодної.’
Неймовірно обґрунтовано.
Так само, як стара повоєнна Европа була лабораторією демократії, нова, пост-трампівська Европа повинна стати лабораторією реакції. Як тільки путін розв´яже собі руки на континенті, кожна стара европейська нація знайде ведмежу лапу допомоги у відновленні своєї традиційної культури і форми правління - чим більш авторитарної та леґітимної, тим краще.
Фундаментальна проблема путінського режиму полягає в тому, як розширити свою особисту владу як в глибину, так і в часі. У глибині він повинен бути більш авторитарним, більш здатним особисто командувати всім і скрізь. У часі його режим повинен тривати не тільки все його життя, але й далеко за межами навіть його життя.
Нелеґітимність диктатур 20-го століття - це чорна мітка на автократії, тому що вона суперечить автократії. Тимчасова автократія має вбудовану нестабільність.
Тому інтерес путіна в окупації Европи полягає в тому, щоб випробувати власне майбутнє росії як леґітимної автократії - іншими словами, абсолютної монархії царського зразка. Оскільки кожна европейська країна колись була монархією, заохочення експериментів з реакцією, монархією і автократією - експериментів, результати яких можуть бути застосовані в самій росії - здається очевидним кроком...
sim_sims• 02 марта 2025
Ответ дляТаблет
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
А якби до нього шейх, принц-саудит приїхали? Як їм вдягатися?
Або ось Моді всіх не поважає
Майя15• 02 марта 2025
Черчіль до Рузвельта у військовій формі приїздив у 1940 році.
ЧИМ ЗЕЛЕНСЬЕИЙ гіршe?
lilu1990• 02 марта 2025
Ответ дляYuljwa
А подведенные у мужчины глаза и оранжевое от автозагара лицо вас не смущают?
Костюм только повод для срача.
Все заранее знали, что Зеля ходит в таком образе 3 года, у королей в этом же прикиде сидит, значит, и в Белый дом так приедет.
По чесному - зеленського попередили що не раді його бачити в білому домі
Masushki2• 02 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Хм. Думаю, якби США заявило: пане Зе, вдягність костюм і ми вам надішлемо 100 000 чоловіків в армію - впевена що Зе би вдягнув що завгодно.
Підтримую
VivaForever• 02 марта 2025
Ответ дляТаблет
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
и тогда нам не надо отдавать все оккупированное и ХЕрсонскую и Запорожскую области в административных границах ,как заявил Лавров?
Allize_di• 02 марта 2025
Думаете з голим торсом на кони було б краще?
Klodia• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Не здивуюся як Венса , якщо що.., зроблять крайнім. Ну якщо капітал не впишеться
Да, вполне. Сейчас скажут, что Венс не сдержался и начал стартовать зря, а Трамп, собственно, всегда Зеленского уважал и вообще ничего не говорил ни о костюме, ни о прочем-ну не помнит он этого, значит, не было. Это как он ’не помнил’, что назвал Зеленского диктатором.
Еленнн• 02 марта 2025
Ответ дляЧомучка
простіший варіант- всі, хто зараз доказують, що так потрібно і його підтримують- також повинні підтримати і його мобілізацію та наввипередки бігти до ТЦК.
100 000 легко набере.
Masushki2• 02 марта 2025
Ответ дляnutty
Клоун-главнокомандующий, конечно, то еше извращение
Нюню гавнокомандуючій , що іспражняється в чумайдан нє ізвращченєц ?
Masushki2• 02 марта 2025
Ответ дляТаблет
Он может хоть в трусах быть!
Он в своей стране.
Тю, так шо ж не в трусіках?
Masushki2• 02 марта 2025
Ответ дляNatalie 81
Я не пойму, почему все так зациклелись на костюме
Потому что эта провокация планировалась
Klodia• 02 марта 2025
И в завершении бреда ’Та это из-за того, что президент костюм не надел, от так все и вышло’...
1. На днях Дуда приезжал в супер-костюме, и Трамп выставил его через 15 минут, заставив до этого ждать часа 1,5
2. Кайа Каллас на днях приезжала. Может, и не в брючном костюме, но тоже по протоколу. Трамп ее даже не принял.
Но костюм же, ага, точно в нем дело.
Lisa_m• 02 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Про стармера это высер соловьёва уже?))))
По ходу да, перевод соловьева притащили, переслушала и вопрос, и ответ, там другой контекст.
Ирина-bbd0• 02 марта 2025
Ответ дляLisa_m
Та кого она еще принести может)))
Yuljwa• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Но приняли полным составом?
Последовательно?
Не думаю.
Мама Никитки-2• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Начебто за Венсом стоїть силіконова долина
Я думаю, не було розрахунку що Доні всю каденцію відбуде.
lilu1990• 02 марта 2025
Ответ дляYuljwa
Но приняли полным составом?
Последовательно?
Не думаю.
Трампа ж стармер умовляв зустрітись із зе. Невідомо чим він там вговорив трампа.
Мама Никитки-2• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Трамп то наш научитель

Шо партнерів треба вибирати з розумом і яйця треба тримати в різних корзинах
Ой, не треба про яйця😂😂😂
Masushki2• 02 марта 2025
Ответ дляnutty
Как тут быстро все меняется, еше в январе США были лучшими друзьями... Скоро как рашисты будете их ’пиндосами’ называть
И шо они перестанут у вас в подьездах гидить?
Yuljwa• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Значит сократил бы встречу до формальных 15 минут, как с Дудой.
Ограничился 2 минутами позирования перед камерами в начале, как это по протоколу предусмотрено.
А не развел публичный срач на 55 минут
lilu1990• 02 марта 2025
Ответ дляYuljwa
А не развел публичный срач на 55 минут
Ну дуда ж не копалини приїхав віддавати
Masushki2• 02 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Його куклу вуду за неадекватність вже готують ))))
Реверанс• 02 марта 2025
Ответ дляМайя15
ЧИМ ЗЕЛЕНСЬЕИЙ гіршe?
Зеленський ніколи не служив.Оцим гірше точно.
Подрысь• 02 марта 2025
Ответ дляТаблет
Не ровняйте!
почему не ровнять? у нас не война разве?
Реверанс• 02 марта 2025
Ответ дляKlodia
Зеленський і є диктатор.Подивіться навкруги.
Nika-K0• 02 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
ПітерТіль за ним стоїть, а Венс його протеже, отримав на виборчу кампанію 10 млн. Тіль покинув силіконову долину через нетерпимість до його консерватиних поглядів.
Реверанс• 02 марта 2025
Армія щиро радіє результатам президента Зеленського.
Мама Никитки-2• 02 марта 2025
Ответ дляalex-3f3c
А там вони і не потрібні були, там Черчилль на свій бік США перетягнув, там парламент, під час бамбардувань ржаві російські реактори на купляв за останні гроші, і прокурори інваліди з ТЦК там не збагачувались на відправці людей ч-з кордон, там на Лондонських дискотеках мажори з бронью від ТЦК під російську попсу не витанцьовували натомість королева Єлизавета 2 сама на вантажівці ранених возила
Бла бла бла…. Ідіть історію читайте, як штати надавали Британії допомогу, коли і скікі