Таблет• 02 марта в 18:03
Добрый вечер! Трамп прав что сказал прямо в лицо правду. БД это не место для их
Почему ЗЕ не одел костюм ?
Он не военный.
Первый раз к главе Америки надо было выглядеть достойно.
Он не военный.
Мама Никитки-2• 02 марта в 21:21
Ответ дляLudaSHS
Читаю
’Годину тому Трамп висрався з приводу того, що Зеленський мусить дати задню і прийняти його умови. Тому що він геніальний мастєр-многоходовочнік, що продумує на 10 кроків вперед.
Республіканський спікер, ця нещасна залупа яка затримувала нам допомогу на півроку, майк джонсон сказав що путіну не можна довіряти.
Марко рубіо теж сьогодні сказав, що США не збирається залишати Україну саму, але зеленський поводиться неправильно. Щось таке.
Ймовірно щось змінилося, в цій божевільні.
А може й ні’’
Звісно змінилось. Народу не сподобалось влаштоване трампом шоу.
Мама Никитки-2• 02 марта в 21:27
Ответ дляlilu1990
Я тут трампа і венса не ображали би
Зеленському треба згадати як він сам шукав мир в очах путіна і просив не казати йому ніяких гадостєй про путіна
Хай за себе згадає, як він себе вів
Шо буде повзать на колінах
Хай за себе згадає, як він себе вів
Шо буде повзать на колінах
Це коли було, нагадайте? До того, як по всій країні полетіли бомби та ракети?
Ответ дляАвокада
он особенный,что себе позволяет плевать на общепризнанные протоколы?
пусть ещё скажет,что будет ездить в шортах и пляжных тапках.
Його одяг тут до чого? Ви реально не бачите що результат цієї зустрічі був спланований на перед і Трамп спеціально провокував Зеленського? Та хоч вдягни Зеленський костюм за десятки тисяч, хоч сиди і погоджуйся на все, результат був би такий самий.
Ответ дляМама Никитки-2
Бла бла бла…. Ідіть історію читайте, як штати надавали Британії допомогу, коли і скікі
точно, щойно прочитав історію, ви праві, США не надавали допомогу Британії і вони війну виграли бо бубочка з кулемета усіх ворогів потужно знищив, а у нас всі депутати, прокурори, СБУшники разом з своїми дітьми і жінками в перший день війни пішли на фронт і всі свої закордонні статки продали і на ці гроші дрони закупили, як потужно, аж сльози мешают говорить
Мама Никитки-2• 02 марта в 21:39
Ответ дляAesonne
Зато вот импотентные ЕС договорились договариваться в очередной раз.
Вот что нравится нашему президенту - бессмысленные встречи и саммиты пока его народ умирает. Посидеть, поговорить, разъехаться по домам с чувством того, что он звезда и герой.
Стармер высрался: Россия может фигурировать в договоре, но не должна диктовать условия. Ребятки, ау, вы не ошиблись годом? Это не 2023, Украина проигрывает на поле боя, а вы продолжаете типа диктовать условия?
Вот это все доказывает - никакого мира им не надо, сплошной тупой популизм.
Брись звідси
Ответ дляАнжелика1
Трамп был неправ, что сказал это Зеленскому прямо в лицо, это вне этикета и выглядело по-хамски. С другой стороны, со стороны одежда Зеленского выглядела неуместно и нелепо, нужен был костюм и это тоже правда.
Конечно правда, он же не из окопа к Трампу ехал, к чему этот цирк.
Но там нужен был не только костюм, там нужен был переводчик и еще кто-то вменяемый и профессиональный из наших дипломатов, кто наступал бы Зеле на ногу и шептал на ухо, что говорить на пасы Трампа, пока переводчик переводит.
Мама Никитки-2• 02 марта в 21:43
Ответ дляalex-3f3c
Якби Зеленський не був би таким тупим, замість нього країною не керували агенти РФ (Татаров, Гетманцев, Козир та ін.) була б нормальна мобілізація а не бусифікація, працювала би конституція - то які питання, та я би двома руками був би за, щоб виборів ще не було 40 років, а хтось би вообще спокійно звалив звідси і йому вообше було б фіолетово чи є тут вибори чи нема
А чого такий розумний дядечко виключно на мамському форумі вІщаєт? Чи де подивитись ваші вислови та помилуватись досягненнями НЕтупого alexa?
Мама Никитки-2• 02 марта в 21:49
Ответ дляlilu1990
По чесному - зеленського попередили що не раді його бачити в білому домі
Да? А угоду вони де збирались підписувати?
Цю пастку Зе збирались влаштувати ще у саудитів. Но зе туди не поїхав.
Якби у трампа було трохи більше розуму, то прорахувати наслідки булінгу і приниження президента воюючої країни прораховуються на 1-2. Тим більше коли приниження вже від голови держави, яка вважає себе світовим гігімоном
Мама Никитки-2• 02 марта в 21:51
Ответ дляVivaForever
и тогда нам не надо отдавать все оккупированное и ХЕрсонскую и Запорожскую области в административных границах ,как заявил Лавров?
Там трамп пі@див і про Одеську
Мама Никитки-2• 02 марта в 21:52
Все, є реакція респа, у якого рейтинги наьагато вищі, ніж у трампуши
Надаль, не може бути президентом
Ответ дляМама Никитки-2
Я думаю він занадто самовпевнений, щоб повірити що американці будуть обурені. Як на мене, він і зараз чекає що всі в захваті який він МУЖИК.
vasilisa-l• 02 марта в 21:53
Ответ дляМама Никитки-2
Я думала кацапи бистріше спрацюють. Очікувала навалу подібних тем вчора.
Скарга на провокаційну тему
Як?????
Вони ж бухають у вихідні. Зараз трохи проспалися, але як бачимо за назвою теми, думки до кінця сформулювати не в змозі
Ответ дляroksinata
так за костюм не трамп спрашивал,а подгавкивал из за спины вэнса блогер-журналюга.в теме есть его имя.лень искать.
Мама Никитки-2• 02 марта в 22:01
Ответ дляNika-K0
ПітерТіль за ним стоїть, а Венс його протеже, отримав на виборчу кампанію 10 млн. Тіль покинув силіконову долину через нетерпимість до його консерватиних поглядів.
Так а він хто? Голова чи ненайбільшой найбільшої ІТ компанії
Я мала на увазі, що за венсом стоять власникі ІТ компаній.
Силіконова долина коротше і всім зрозуміла
Ответ дляАнжелика1
да не трамп ему говорил за одежду!вы хоть бы посмотрели видео.а с остальным я с вами целиком согласна и поддерживаю.