Цукрові вишні• 02 марта 2025

Вы бы смогли 1 неделю прожить на 1 тысячу грн? 1 человек только питание

Вопрос собственно в теме
Экспертиза• 02 марта 2025
Ответ дляВалентина Як
Деруны, варенная свекла, винегрет, варенная морковь с растительным маслом, тушеная капуста, голубцы ( можно без мяса), печеные яблоки, зеленый горошек консервированный.
Я таки балувана) чи дуже голодна) бо для мене поїсти, щоб наїстись з цього списку це лише деруни, тушена капуста з м´ясом, голубці з м´ясом.
Туся муся• 02 марта 2025
тю. а 2500- 2700 на одну людину в місяць?( це- на на все. і на оті необхідні ліки також.)
якраз людині з інвалідністю це і платять,залежно від групи.
так що не прибідняйтесь.
Ищу-брожу• 02 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Ну прям .. сколько того проезда
Ну я ж за себя исключительно пишу, не о вас. У меня проезд 500 грн./неделю.
Поэтому 1000 грн.с проездом и питанием мне бы не хватило.
Локшина на вухах• 02 марта 2025
Ответ дляКотогосподиня
А куриво, це що їжа?
Кстати да
Верочка 100%• 02 марта 2025
Да. В Киеве еда дешевле чем в моем городе. Не приготовленная, конечно.
Яжемать Мне можно• 02 марта 2025
Нет
Доставучая• 02 марта 2025
Легко.
Покупается килограмм мяса, макароны и каша.
Можно ещё три картошки для супа.
Всё вышеперечисленное - это 300 гривен.
Две луковицы три морковки чеснок и специя - ещё 100 гривен.
Бабо-лебідка• 02 марта 2025
Прожила бы , но вряд ли мне бы понравилось
Кузякин• 02 марта 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Де?
В Харькове
Капризуля• 02 марта 2025
Ответ дляЭкспертиза
А можна, будь ласка, назви 6-7 страв овочевих недорогих
Тушкована капуста - обожнюю
Тушковані баклажани з помідором
Овочеве рагу
Кольорова капуста у клярі, але мені подобається тільки в яйці без додавання муки
Ікра з баклажанів мій топчи, завжди її готую багато, вистачає на тиждень
Парміджана - це з італійської кухні, в інтернеті є рецепти. Але з нею треба повозитися.
Пульпетти ( маленькі котлетки) з баклажанів:
- Відварюєте великими шматками баклажан
- Розминаєте у мисці виделкою до однорідної маси
- Додаєте мілко нарізану петрушку + базелік
- Вбиваєте у цю масу яйце ( я використовую тільки жовтки)
- Додаєте у масу паніровочні сухарі ( на око), головне, щоб їх не було забагато.
- Формуєте невеличкі кульки і обсмажуєте на пательні.
МадамОхмури• 02 марта 2025
Ответ дляИщу-брожу
Ну ладно...500грн это несколько кг гречки пару шоколадок и ещё куча всего...главное захотеть сэкономить
Локшина на вухах• 02 марта 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
да, 70-75 грн- 1 кг курины голеней 100 грн- пару тушек рыбы (минтай, хек) 50 грн - хлеб на неделю 50 грн- десяток яиц 25 грн- сельдь матиас 30-45 грн- кефир, всегда есть какой-то по акции 50 - фрукты 100 грн- овощи ( морковь, буряк, картошка, лук) 60 грн- сыр нарезкой 100 грн- пол палки колбасы. вышло примерно - 650 грн за все это!
Яйца 25 грн????
Доставучая• 02 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Так гречка - это вы жируете.
Арновка, пшеничка, кукурузная, горох - 20грн.кг.
Экспертиза• 02 марта 2025
Ответ дляКапризуля
Тушкована капуста - обожнюю
Тушковані баклажани з помідором
Овочеве рагу
- Відварюєте великими шматками баклажан
Клас, і це все на 1000грн, ага) зараз, зимою, в не сезон для баклажанів, помідорів і цвітної капусти
Котогосподиня• 02 марта 2025
Ответ дляДоставучая
Легко.
Можно ещё три картошки для супа.
Всё вышеперечисленное - это 300 гривен.
Коли я вдома сама(чоловік у відрядженні), то варю 3.5л борщу, і це мені на обіди на 5 днів. Сніданок пшенична каша плюс 1-2 варені яйця, вечеря чай з бутербродом. Можу купити домашнього молока, тоді каша на сніданок молочна. Що не в кашу, то лишаю на кисломолочку для вечері
МадамОхмури• 02 марта 2025
Ответ дляДоставучая
Так гречка - это вы жируете.
Гречка 30. Не такая бешеная разница
Доставучая• 02 марта 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
А вот меня с некоторых пор удивляют люди которые считают хлеб.
Действительно взрослые люди едят хлеб буханками?
Мне четвертушки на неделю хватает.
МадамОхмури• 02 марта 2025
Ответ дляКотогосподиня
То Ви тупо їсте те що є? Нічого іншого не хочеться?
Котогосподиня• 02 марта 2025
Ответ дляДоставучая
Так гречка - это вы жируете.
Горох зараз по 30. Горох гарно розвалюється 1 стакан гороху, це каша на два /три дні мені
Пульт от линолеума• 02 марта 2025
Я одна-да, но я очень мало ем.
Котогосподиня• 02 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Коли чоловік приїзжає з відрядження, тоді на столі все в достатку. Мабуть я вмію трошки стримувати себе в бажаннях. Хочеться, перехочеться. Борщ самодостатній.
Доставучая• 02 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Ну если хочется, то берёшь и готовишь - никто не запрещает.
Главное что холодильнике стоит полкастрюли борща и ты знаешь что в любое время ты придёшь уставший с работы, а у тебя есть готовая пища.
Котогосподиня• 02 марта 2025
Ответ дляДоставучая
Саме так. Універсальна страва.
Чорнобаївка• 02 марта 2025
Ответ дляДоставучая
Мне четвертушки на неделю хватает.
Я його взагалі не їм, чоловіки не тільки хліб, ще булки, тістечка і печиво зверху. Нічого не дивує. Всі різні.
Доставучая• 02 марта 2025
Ответ дляКотогосподиня
Саме так. Універсальна страва.
І не кажіть, в мене якраз сьогодні свіженький борщик з часничком...🤩
Там ще пару порцій залишилось, якраз до кінця робочого тижня.
Котогосподиня• 02 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Якось на обіди брала гарбузову кашу з пшоном. Прекрасно економила.
Невловимий Джо• 02 марта 2025
Ответ дляМадамОхмури
Я така сама. Кухня і готування так набридло, що як випадає така можливість і я залишаюсь сама( без дітей і чоловіка) то готувати для себе просто лінь, їм що є і не парюсь, або те, що готується 10 хв)
Черговий по кухні• 02 марта 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Яйца 25 грн????
читайте внимательно, яйца- 50 грн.
Котогосподиня• 02 марта 2025
Ответ дляДоставучая
Ммм, а завтра він ще смачнішим буде, нямочка
Котогосподиня• 02 марта 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Ага. Я прийшла в новий колектив, то жінки дивувалися, що всеядна , а мені просто лінь готувати, коли можна для себе спростити і мінімізувати кухню.