Попихтю та й годі• Изменено 02 марта 2025

Підвищений тиск і КОК

Багато років приймала Дарілію (аналог Джаз). Вирішила перейти на більш мікродозований КОК Вендіол (через вплив попереднього на показники ліпідограми). На фоні нового КОК сильно підвищується тиск, болить голова, виникають аритмії, набряки. Лишилося 5 пігулок з упаковки, не знаю, як їх допити, настільки мені хріново. Намагалась паралельно приймати щось для зниження тиску (бісопролол, амлодипін), але дуже погано переношу ці препарати. Що можете порадити для стабілізації тиску? Сама по собі не гіпертонік, скоріше навпаки.
Невгамовна сила• 02 марта 2025
Перейти на ок без естрогену? У мене теж набряки,але тиск ок. Від набряків ванна з епсом сіллю і магній б6 приймаю. Але теж хочу поміняти на інші ок,зараз ярина.
автор Попихтю та й годі • 02 марта 2025
Ответ дляНевгамовна сила
В даному випадку набряки і тиск скоріше за все через те, що новий КОК містить гестоден, який не має антимінералкортикоїдних властивостей, як дроспіренон у Дарілії чи Ярині. Боюсь, що міні-пілі з дезогестрелом або дієногестом будуть працювати так само, оскільки вони схожі за дією на гестоден. Тиск в даному випадку більше залежить від прогестину, а не від естрогену, бо у Вендіолі його менше, ніж у Дарілії (Джазі)
Алина-1240• 02 марта 2025
А до каких показателей подвысил?и какие были?
автор Попихтю та й годі • 02 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
160/100, 140/90, при моїй нормі 105/75
Алина-1240• 02 марта 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
160/100, 140/90, при моїй нормі 105/75
Спасибо за идею🤗
автор Попихтю та й годі • 02 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Спасибо за идею🤗
Вам це точно не треба. У вас нормальний тиск.
Алина-1240• 02 марта 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
🙄