Без Баяна• 03 марта в 15:17

Театр Леси Украинки (помощь с выбором мест)

Какие места лучше выбрать из вариантов

1 ярус 1 ряд места 32,33
1 ярус 2 ряд места 17,18 (одно место не удобное, спереди тонкая колонна)
Я б такое не носила, но продаю• 03 марта в 15:23
Як ми раніше купували квитки в кіно, в театр, на потяг...
Невидимка• 03 марта в 15:24
А оті 24,25 - не хочете? Щоб ближче до середини і 1 ряд.
Едимнаморе• 03 марта в 15:28
Ближче до середини беріть.
автор Без Баяна • 03 марта в 15:28
Ответ дляНевидимка
Хочу...але вони дорожче
автор Без Баяна • 03 марта в 15:30
Ответ дляЕдимнаморе
Ближче до середини беріть.
Переживаю, що спереду може заважати чиясь голова і ще й колона
Невидимка• 03 марта в 15:30
Ответ дляБез Баяна
Хочу...але вони дорожче
на скільки?) наче ж білети взагалі дешеві. Там просто стільці, за спиною сидіти не дуже, а якщо ще хтось здоровий попереду.
Мавка• 03 марта в 15:35
Мені зручніше в першому ряді на будь якому ярусі, але саме на 30-х місцях не сиділа.
На яку виставу йдете?
Едимнаморе• 03 марта в 15:36
Ответ дляБез Баяна
Збоку теж видно буде.
Це я люблю по центру сидіти і не люблю партер.
автор Без Баяна • 03 марта в 15:37
Ответ дляМавка
На яку виставу йдете?
Занадто одружений таксист
Мавка• 03 марта в 15:42
Ответ дляБез Баяна
Занадто одружений таксист
Чудова комедія, 2 рази була, ще коли Гетьманський грав
Обнемашечка• 03 марта в 15:42
В цьому театрі дуже не зручні балкони. У вас на скрінах зазначена вистава ’Паромник’, вона триває більше 4-х годин. ТІльки завдяки виставі ми висидили на тому балконі. З будь-якої іншої вистави, мабуть пішла б
Обнемашечка• 03 марта в 15:45
Ответ дляБез Баяна
Занадто одружений таксист
На 06.04 є останній ряд партеру по 250 грн
Непозбувна Бентега• 03 марта в 15:47
Обидна аваріанти - такі собі.
Перший ряд, ті місця які ви розглядаєте - ризикуєте не бачити привий куток сцени. так, здебільшого вся дія проходить по центру, але якщо уе, наприклад, вистава Блискуча ідея - в правому кутку розміщені сходи типу на другий поверх декорацій і якийсь період вистави дійство проходить на тих сходах. Ну і голову постійно повернуту вправо тримати - то тільки здається що легко.

другий ряд - якщо сяде попереду вас тьотя з начесаною баббетою - будете як партизан з засади по боках тої тьоті виглядати.
краще тоді вже 2 ярус перший ряд по ценрту або місця з 19 по 25.

Занадто одружений таксист - класна вистава! Жаль, що не ставлять зараз Занадто щасливий батько - це продовження таксиста.
Репетиторша• 03 марта в 15:47
Ответ дляБез Баяна
Хочу...але вони дорожче
Тогда лучше вообще не идти, оба ваши варианта плохие, со второго ряда вы там ничего не увидите, так же как и из боковой ложи
Непозбувна Бентега• 03 марта в 15:49
Ответ дляБез Баяна
Занадто одружений таксист
у Вас на скрінах Поромник))
Начальник Анонимов• 03 марта в 15:54
Тонка колона - це все одно, що видно 50 % сцени. Бо колона близько, а сцена далеко.
автор Без Баяна • 03 марта в 16:10
Ответ дляНепозбувна Бентега
Обидна аваріанти - такі собі.

Вапщета• 03 марта в 16:20
Краще 1 ряд
Просто красавица• 03 марта в 17:28
Балкон не брати взагалі. В крайньому випадку 1 ряд