Без Баяна• 03 марта 2025

Театр Леси Украинки (помощь с выбором мест)

Какие места лучше выбрать из вариантов

1 ярус 1 ряд места 32,33
1 ярус 2 ряд места 17,18 (одно место не удобное, спереди тонкая колонна)
Я б такое не носила, но продаю• 03 марта 2025
Як ми раніше купували квитки в кіно, в театр, на потяг...
Невидимка• 03 марта 2025
А оті 24,25 - не хочете? Щоб ближче до середини і 1 ряд.
Едимнаморе• 03 марта 2025
Ближче до середини беріть.
автор Без Баяна • 03 марта 2025
Ответ дляНевидимка
Хочу...але вони дорожче
автор Без Баяна • 03 марта 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Ближче до середини беріть.
Переживаю, що спереду може заважати чиясь голова і ще й колона
Невидимка• 03 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Хочу...але вони дорожче
на скільки?) наче ж білети взагалі дешеві. Там просто стільці, за спиною сидіти не дуже, а якщо ще хтось здоровий попереду.
Мавка• 03 марта 2025
Мені зручніше в першому ряді на будь якому ярусі, але саме на 30-х місцях не сиділа.
На яку виставу йдете?
Едимнаморе• 03 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Збоку теж видно буде.
Це я люблю по центру сидіти і не люблю партер.
автор Без Баяна • 03 марта 2025
Ответ дляМавка
На яку виставу йдете?
Занадто одружений таксист
Мавка• 03 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Занадто одружений таксист
Чудова комедія, 2 рази була, ще коли Гетьманський грав
Обнемашечка• 03 марта 2025
В цьому театрі дуже не зручні балкони. У вас на скрінах зазначена вистава ’Паромник’, вона триває більше 4-х годин. ТІльки завдяки виставі ми висидили на тому балконі. З будь-якої іншої вистави, мабуть пішла б
Обнемашечка• 03 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Занадто одружений таксист
На 06.04 є останній ряд партеру по 250 грн
Непозбувна Бентега• 03 марта 2025
Обидна аваріанти - такі собі.
Перший ряд, ті місця які ви розглядаєте - ризикуєте не бачити привий куток сцени. так, здебільшого вся дія проходить по центру, але якщо уе, наприклад, вистава Блискуча ідея - в правому кутку розміщені сходи типу на другий поверх декорацій і якийсь період вистави дійство проходить на тих сходах. Ну і голову постійно повернуту вправо тримати - то тільки здається що легко.

другий ряд - якщо сяде попереду вас тьотя з начесаною баббетою - будете як партизан з засади по боках тої тьоті виглядати.
краще тоді вже 2 ярус перший ряд по ценрту або місця з 19 по 25.

Занадто одружений таксист - класна вистава! Жаль, що не ставлять зараз Занадто щасливий батько - це продовження таксиста.
Репетиторша• 03 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Хочу...але вони дорожче
Тогда лучше вообще не идти, оба ваши варианта плохие, со второго ряда вы там ничего не увидите, так же как и из боковой ложи
Непозбувна Бентега• 03 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Занадто одружений таксист
у Вас на скрінах Поромник))
Начальник Анонимов• 03 марта 2025
Тонка колона - це все одно, що видно 50 % сцени. Бо колона близько, а сцена далеко.
автор Без Баяна • 03 марта 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Обидна аваріанти - такі собі.

Вапщета• 03 марта 2025
Краще 1 ряд
Просто красавица• 03 марта 2025
Балкон не брати взагалі. В крайньому випадку 1 ряд