повністю ці області з містами і обл центрами,всю Донецьку хотять собі,інакше миру не буде.І ми нейтральні,без армії,зброї,з проросійським президентом,якого вони пришлють.Росія продовжує ’спеціальну військову операцію’ в Україні ’для досягнення тих цілей, які вона мала від початку’, додав Пєсков.
Mrs.Ochmonek• 03 марта 2025
Без армії, без зброї - тобто хоче всю Україну за кілька років.
Херсон і Запоріжжя - прелюдія