СамавиховуюКота• 03 марта 2025
Тест на грип
Дівчата,можливо хтось вже хворів і порекомендує тест на грип... сьогодні у дитини піднялась температура, зараз 37,7 ,ще нічого не давала,жаліється ,що болить голова і очі
Чи варто робити тест?
Який краще взяти в аптеці?
Чи варто робити тест?
Який краще взяти в аптеці?
Анонім Секретар• 03 марта 2025
ну 37,7 это не грипп.
Мои дети только переболели, подростки, у одного темп была 40,5, у второго - 39,5. Тест на грипп подтвердился. Грипп - это в первую очередь очень высокая температура, очень. У вас просто какой-то вирусняк. Но следите за ребенком, у нас такая температура на второй день была
Тест я брала китайский, грипп+ковид, но мы в Европе
Анонім Секретар• 03 марта 2025
мы кстати не заболели с мужем, но мы прививались от гриппа, а детям не получилось вовремя привить.
ДА да да• 03 марта 2025
Ответ дляSo_so
Да, я сделала сразу же и начали осельтамивир, весь грипп 2 дня.
І нам відразу його лікарка виписала. Не очікувано, думала знов розвод якийсь.
Ответ дляДА да да
Ось, знайшла в інеті.
И я такой делала, вот так результат.
В первый день полоска была как тут тесты на Б показывают - призрак призрака. Педиатр мне сказала - начинай сельтавир, повторишь завтра, будет чистый, отменить сельтавир не проблема, положительный - ты успела начать лечение в первые 24 часа.
И таки да, повторила и он такой.
В итоге это был самый легкий грипп, который можно представить.
И таки да, повторила и он такой.
СамавиховуюКота
• 03 марта 2025
Ответ дляSo_so
И я такой делала, вот так результат.
И таки да, повторила и он такой.
А як ви цей препарат купували?
Бо я вже навряд пораду до лікаря, зараз буду тест шукати
ничевока• 03 марта 2025
Я такий сьогодні в аптеці взяла. Аптекар сказала, що розбирають зараз швидко. Доньці 3 роки, вчора була температура 38.3, збивається до 37.7. Були сьогодні у педіатра, тест сказала зробити завтра. Доречі, донька теж на біль в голові жаліється.
Ми півтори години сьогодні в черзі сиділи, багато дітей. Лікар сказала, що в іншій поліклініці, де вона працює, сьогодні 40 дітей в черзі було.
Ответ дляничевока
Так Вы ж не успеете лечение от гриппа начать, какой же смысл в тесте завтра, если Т поднялась вчера?(
Катастрофа• 03 марта 2025
Я купувала Мультитест від Schonen, бо іншого в аптеках району не було.
І так, грип може бути і з температурою 37,7, необов´язково має бути 40. Важливою ознакою є також головний біль, біль у ногах, загальна інтоксикація.
У моєї дитини грип почався з температури 38. Але ми знали, що в його колективі гуляє грип, тому я і побігла за тестом. Наступного дня захворіла і я, в мене взагалі температура була лише 37,5 , але голова і тіло боліли нестерпно.
ничевока• 03 марта 2025
Ответ дляSo_so
Врач так сказала... Я с гриппом раньше не сталкивалась, врачу сообщила когда температура поднялась и она сказала купить и сделать завтра
Пополняю_Карму• 03 марта 2025
Ответ дляАнонім Секретар
ну 37,7 это не грипп.
Чим збивали температуру?
СамавиховуюКота
• 03 марта 2025
Ответ дляничевока
Зробили, ну от... Тест позитивний (
Я теж зробила,тест негативний...але думаю,чи не зарано...
ничевока• 03 марта 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Полоска на тесті дужеее слабка, але є. Може теж зарано, але вона є(
БоХатая• 03 марта 2025
Ответ дляничевока
Сенс в озельтамівірі є перші 2 доби хвороби, на 3 тю добу він вже так не подіє. Педіатр зовсім не компетентний
БоХатая• 03 марта 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Ні, грип покаже з першої доби температури
БоХатая• 03 марта 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
В дітей температура до 40, була збивалася в одної дитини добре, в іншої важче на 3-4 год і знову в верх, але то не грип. Так що крім грипу є ще і інші інфекції
Бог є Любов• 03 марта 2025
Ответ дляБоХатая
Не завжди,в доньок на перший день був негативний.
ничевока• 03 марта 2025
Ответ дляSo_so
Вот, это 1 и 2 день. Лечить начала на 1день.
Уже дала сельтавир, муж за 5 минут до закрытия аптеки успел. Врач дозировку днем на всякий случай прописала
Анонім Секретар• 04 марта 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Чим збивали температуру?
да как обычно, сначала парацетамол, но он как-то не очень снимал симптомы, потом через несколько часов нурофен. Два-три раза пили таблетки всего
Сегодня сержусь• 04 марта 2025
Ответ дляДА да да
Мультігрип брала. Радив фармацевт.
Теж його брали. Педіатр радив.