Залізний кіготь• 04 марта в 09:12
Почему страх неудачи часто мешает действовать?
и как с этим справится?
Ля-ля-ля• 04 марта в 09:13
в минулому розі я дуже броялася звільнитися, подолала страх, звільнилася і мене спіткала невдача - я не змогла працювати на новому місті, там було декілька причин. так от, відходила я від цього декілька місяців. а так би працювала на своїй звичній роботі, і не парилась би.
Ядвига Юсьлегко• 04 марта в 09:16
Ответ дляЛя-ля-ля
То ви звільнились з нового місця?
Мейк-ап форева• 04 марта в 09:17
Ответ дляЛя-ля-ля
я яка хочу змінити свою комфортну роботу і цей коментар
Водійка хімарса• 04 марта в 09:18
Ответ дляЛя-ля-ля
Ви працювали і постійно думали б, що прогавили хорошу пропозицію.
Водійка хімарса• 04 марта в 09:20
Треба просто напрацювати досвід, коли на 10 невдач буде успіх, і отримати від цього максимум задоволення, щоб потім пам´ятати не лише негативний, але й позитивний досвід.
Ля-ля-ля• 04 марта в 09:21
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
То ви звільнились з нового місця?
пішла через 1,5 місяці, не змогла там працювати
Ля-ля-ля• 04 марта в 09:22
Ответ дляМейк-ап форева
ну мені треба було краще аналізувати а не на страх все списувати, я просто незпрацювалася із власником
Ля-ля-ля• 04 марта в 09:24
Ответ дляВодійка хімарса
ой ні, зараз коли я поправила свій стан, я зрозуміла що не дослухалася себе, а оточуючих та стререотипи - ти переросла, треба рухатися, це шанс і т.д. хоча все досвід)))
Не обижаюсь• 04 марта в 09:26
Ответ дляЛя-ля-ля
Зачем было увольняться с места которое Вас устраивало? Просто хотели страх перебороть или в чём смысл?
Ля-ля-ля• 04 марта в 09:27
Ответ дляНе обижаюсь
хотіла вище зп, колектив класни, робота норм, поряд із домом, якщо б мені не потрібно було заробляти більше - працювала б і далі
Не обижаюсь• 04 марта в 09:30
Ответ дляЛя-ля-ля
Ну так Вы же работаете за деньги? Значит величина зарплаты это главное требование предъявляемое к работе? Зачем нужна самая распрекрасная работа, если зарплата низкая?
Ля-ля-ля• 04 марта в 09:56
Ответ дляНе обижаюсь
вона була не низька, мені хотілося ще вище, чого саме крайності?))))
Кудесница_с_пургеном• 04 марта в 11:35
Тому що невдача - це навантаження, з яким можна й не впоратись. Особливо, якщо нічим страхуватись (фінанси або корисні зв´язки). Не дарма ж вигадали про «синицю в руці».