мадам Везувий• 04 марта в 15:33
Будут ли в грудном молоке антитела для ребенка если мама болеет?
Стильна штучка• 04 марта в 15:39
Ответ дляГитта Ягг
Если мама болеет, ребенка не кормят грудью.
З якого переляку?
Стильна штучка• 04 марта в 15:44
Ответ дляГитта Ягг
Если она собралась иммунитет передавать, вы думаете у нее простуда?
Зачем ребенку молоко с лекарствами, большинство из которых ему будут вредны или опасны?
Людина хворіє не дорівнює людина лікується. Це по-перше. По-друге яке лікування при застуді?
ПадаюВреверансах• 04 марта в 16:16
Да, будуть антитіла. Ні в якому разі не кидать годувать. Підбирать лікування сумісне з грудним вигодовуванням.
Організм мами ідеально продуманий.
В молоці дитині є ліки від усього.
Дитина смокче грудь, лишається слина на срску, організм її вбирає, мозок зчитує інформацію про дитину і всі її дефіцити і тут же видає порцію молока з усім необхідним. Чи це не чудо?
Організм мами ідеально продуманий.
В молоці дитині є ліки від усього.