Кабмін виділив МінЄду
Біженці, за яку суму готові повернутися?
Perfect look• 04 марта 2025
Ответ дляЗайка11
Ви напевне за кордоном!
Чтоб уметь считать нужно быть заграницей ? 😂
Я в Киеве, просто в школе училась хорошо)
Perfect look• 04 марта 2025
Ответ дляЗайка11
То поділіть 150 млн на 10 міліонів
Я же вам выше поделила уже )
Еще раз надо ?
Ну, ок )
150млн. грн : 10млн человек = 15 гривен.
Еще раз надо ?
Ну, ок )
Khmelnichanka• 04 марта 2025
Боже, як вони забембали (((
Спочатку нехай ВПО допоможуть, а потім вже за нас, біженців, турбуються.
Sentjabrinka• 04 марта 2025
Ответ дляtrickywicky
Та ну
Сирійці 10 років сидять і їх не просять
И сирийцев просят, и афганцев
Днепр Елена• 04 марта 2025
Совсем с дуба рухнули, в стране война, лучше б убежища построили на эти деньги или на обеспечение армии потратили. Свалили, прекрасно себе жили на пособиях и ещё и мы должны профинансировать возвращение, слов нет, одни мысли и те матом
Ответ дляСтрекоза любви
А ви ніколи не думали про те, що якщо Європейські країни раптом «попросять» українців «на вихід» у разі закінчення бойових дій, то й платити особливо нічого не потрібно?
Ну і взагалі, варто читати повністю статтю, на що планують витратити ці гроші, а не просто «заголовки».
На что же? На воздух как всегда.
’...кошти підуть на розробку програм з повернення українців, включно з:
Створення умов для реінтеграції.
Інформаційну підтримку.
Заходи з адаптації та працевлаштування.
При цьому поки що невідомо, які конкретні механізми будуть залучені для стимулювання повернення біженців’.
Створення умов для реінтеграції.
Інформаційну підтримку.
Заходи з адаптації та працевлаштування.
Sentjabrinka• 04 марта 2025
Ответ дляСеверная
На что же? На воздух как всегда.
Створення умов для реінтеграції.
Інформаційну підтримку.
Заходи з адаптації та працевлаштування.
Створення умов для реінтеграції.
Інформаційну підтримку.
Заходи з адаптації та працевлаштування.
Механизм простой: окончание защиты и легального нахождения в стране
Стрекоза любви• 04 марта 2025
Ответ дляСеверная
На что же? На воздух как всегда.
Створення умов для реінтеграції.
Інформаційну підтримку.
Заходи з адаптації та працевлаштування.
Створення умов для реінтеграції.
Інформаційну підтримку.
Заходи з адаптації та працевлаштування.
Не пойман, не вор 🤷♀️
Sova splushka• 04 марта 2025
Ответ дляkvitanka
А тих людей, які не виїжджали з України, підтримувати хіба не потрібно?
Ні, з них якраз і здеруть гроші для цих 150 мільйонів.
Vlada-Maria• 04 марта 2025
Ответ дляkvitanka
А з чого Ви вирішили, що ці гроші тим, хто за кордоном? Це на офіси, брошурки, відосики, презентації... ну, дерибан попросту
Vlada-Maria• 04 марта 2025
Ответ дляЗайка11
Шок просто, значить Тим хто нікуди не поїхав, 3 роки під дронами і ракетами тому ні х….. я , а ті хто там за кордоном то по міліону! Відчуваю себе лохом😂😂😂, але воно і не дивно, країна клоунів
мля
і ці люди голосують, дітей народжують....
Апель-синка• 05 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Я же вам выше поделила уже )
Еще раз надо ?
Ну, ок )
Еще раз надо ?
Ну, ок )
ну не дошло человеку с первого раза, что 150:10 =15
_Злата Ibra_• 01 апреля 2025
Ответ дляДнепр Елена
Зачем вы оскорбляете тех кто уехал? В чем они виноваты? Люди уехали, не просто так. Кто-то остался
Каждый сам решил, как им надо . Это ок но ведь не беженцы придумывают все это. Хватит уже. Да и никто никому ничего не даст , успокойтесь. А вообще вы ж сами кричите, что против халявы, помощи. Это стыдно и тд. Так почему тогда тоже хочете чужих денег. ?
_Злата Ibra_• 01 апреля 2025
Ответ дляSova splushka
Так выходите против этого на митинги. Не беженцы ж законы принимают.