lilu1990• 05 марта в 09:52

Хитра гра Трампа

❗️Трамп хоче «більшу, кращу угоду». Умови договору щодо «рідкісноземів» України можуть змінити, – джерела CBS News.

Короче, не хоче він ніякої угоди. Тягне час поки ми без зброї і росія нас окупує. Як швидко забули про афганістан? І тижня не пройшло. Це схоже найпростіший для нього варіант розв´язання проблеми.

Путіна він просить посприяти у відносинах з Іраном. путін йому цікавіший і вигідніший партнер ніж ми. Він нас зливає.

Ця вся біготня з мирними планами і угодами лиш для затягування часу. А венса він виставляє там, де той точно отримає хейт, як на мюнхенській конференції, чи де він опозириться - на всяких конференціях в овальному кабінеті. Видно, хоче прибрати венса як конкурента
автор lilu1990 • 05 марта в 09:53
Рубіо жертва його гри. Його посилають перемовлятись туди де все уже давно домовлено
автор lilu1990 • 05 марта в 09:56
Думаю трамп прекрасно знає про потенціал наших копалин і розробки тут. Хотіли би наші феодали - давно би тут уже все перерили
Daria0000• 05 марта в 09:59
Миллионная тема про Трампа. Всем и так понятно,что это его игры. А много ли у нас вариантов?
Nathalie27• 05 марта в 10:05
Головне в хитрій грі - не переграти самого себе
Colombina.• 05 марта в 10:07
Соглашусь, звучит довольно логично
Bad.girl• 05 марта в 10:09
Це коли під непередбачувані дії шимпанзе з гранатою, всякі філософи з дивану намагаються обгрунтування підвести....
Аnnеt• 05 марта в 10:22
мы так мешаем Трампу дружить с хуйлом, что аж невдобно. извините, пожалуйста, что мы тут пробуем за ваши деньги отбиваться от вора и убийцы.
Olga_72• 05 марта в 10:37
Мені Трамп нагадує чоловіка що зрадив, і докопується до улюбленого плаття жінки, щоб виправдати свою зраду.
Апель-синка• 05 марта в 11:24
Та да, ищут повод ’почему без шапки’ (костюма), чтобы не давать деньги и вооружение, бо с пуйлом снюхался. Одна надежда, что он окончательно слетит с катушек и все поймут, что ему не место в президентах ядерной державы.
автор lilu1990 • 05 марта в 11:38
Ответ дляАпель-синка
Та коли це буде... ми вже давно коні двинемо
Апель-синка• 05 марта в 11:40
Ответ дляlilu1990
Та хоть завтра. Маразм он же такой непредсказуемый... Раз - и накрыл без предупреждения. Прикиньте, Меланке этого маразматика теперь терпеть до последнего...