Antiprom• 05 марта в 08:07
ЗМІ: Трамп має намір змінити "угоду про копалини" з Україною на "більшу та кращу
Американська сторона має намір змінити положення так званої "угоди про копалини", яку мали підписати 28 лютого, оскільки президент США Дональд Трамп тепер прагне "кращої" угоди.
Ще одне досягнення зеленського. Найкращий преЗЕдент)
Cvetochek...• 05 марта в 08:10
ну а что Украине еще остается? все так возмущаются будто Трамп и сша чем то обязаны.
не нравится? разбирайтесь сами. за те деньги и технику, которое США нам дали, Украине вечность расплачиваться!! а наш президент едет туда с наездами и требованиями. вот смешные)
Ответ дляCvetochek...
Так, 2019 рік був визначний для України..
Blackwater• 05 марта в 08:13
А кто реально читал этот договор? Белковский например, сказал что это вообще сомнительный договор. Нет конкретики. Те это скорее как некая декларация о намерениях. Типа как артефакт какой-то-сам по себе безсмысленный и не ценный но несёт в себе великий замысел/смысл?
Ответ дляCvetochek...
А всього то потрібно було одягнути костюмчик і мовчати..а краще взагалі не їхати, якщо купив диплом Криворіжського університету
Потужная Нюхоморша• 05 марта в 08:14
Что же всех попаяло на тех копалынах? Какая вам разница? Их если и добывали, то какая-то олигархия, мы те копалыны в глаза не видели и прибыль с них нас ни разу не каснулась.
Хотя народу нужно кинуть кость для ’потрындеть’, чтоб другие дела не замечали.
Cvetochek...• 05 марта в 08:16
Ответ дляAntiprom
Трамп с виду грозный. Но на самом деле, если с ним по доброму и по человечески, он готов идти на огромные уступки. Много дел хороших он сделал, о чем не пишут в сми. А если с такими наездами, то да... он разозлится
Krasotka-d9fd• 05 марта в 08:17
Ответ дляПотужная Нюхоморша
А газ, нефть, порты, лицензии на продаж по миру?
Это же только название - угода про копалини.
Nathalie27• 05 марта в 08:21
Ответ дляCvetochek...
Які його хороші справи під час нинішньої каденції можете відмітити?
Ответ дляCvetochek...
Я по-іншому дивлюсь, на цю історію : сторгували українська сторона більш-менш умови, твоя задача поїхати у норм вигляді і підписати договір, але ні треба все пересрати, тепер договір переглянуть, зате не в костюмчікЄ, і Потужний удЄлал Трампа і рейтинг в Україні його виріс
Потужная Нюхоморша• 05 марта в 08:22
Ответ дляKrasotka-d9fd
Эти ресурсы тоже не касаются простого народа. У нас 95% просто работают, получают зп, часть из них платит налоги в казну, которые безбожно пи**ят.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 05 марта в 08:25
Ответ дляCvetochek...
Ну, путін теж з першого погляду на людину схожий, а насправді хуйло. Які уступки, які хороші справи вони роблять?
Ответ дляCvetochek...
Ну не вєчность, скажімо..але ок. Але що робити з їх зобов‘язаннями стосовно Будапешту? Чи у них неяких зобов‘язань нема, вважаєте? Зробили з України, яка мала, здається, третій в світі по розміру потенціал ЯЗ - беззбройну державу, і котоий рік спокійно товаришує з агрпсором, а нам допомагає чисто символічно? Як щодо цього? Чому вони не «винні нічого нам», і допомога - платна? І до чого в попередній угоді взагалі наші ресурси?
Ответ дляTeonaa
Пишуть, що там недоугода. Вона не має ніяких зобовязань з інш сторін по віднош до України.. тому питання до тих хто те підписав від України: кравчук та кучма.. їх мали б оголосити зрадниками та забрати все майно на користь України, а у випадку кучми забрати ще й у Пінчука ВСЕ)
Krasotka-d9fd• 05 марта в 09:19
Ответ дляПотужная Нюхоморша
Это как раз и коснется простого народа. Америка начнет командовать о увеличении стоимости газа.
Ответ дляCvetochek...
Не такую уж и вечность, когда они проведут аудит и поймут, что эта помощь не так уж велика и никакими 300 млрд там и не пахло.
Да и гранты это были, а не кредиты.
Вообще, у США госдолг 120% ВВП , у Украины около 80%. Вот они хаотично и вводят жуткие меры и внутри, и снаружи, чтобы его уменьшить. Но такой хаос и радикализм зачастую приводит к противоположному результату.
Да и гранты это были, а не кредиты.
Ответ дляAntiprom
Ну але ж то все формальності. Можна ж скликати було свєрх-раду над-екстренного супер-реагування, та й щось якось та й перепідписати, було б бажання. А поки - то виглядає дійсно як, вибачте за жаргон - кидок та розвод
Ответ дляAntiprom
А з другої сторони - самі лохи. Якщо прописано що немає ЯЗ = супер-гарантіі безпеки, а їх нема, то значить по новій розробляємо ядерні програми , чай не дурні у рас в країні живуть. Але ні, сидимо, соплі жуємо.