Барвіночка• 05 марта 2025
Вивезти чугунну ванну з квартири (Київ)
Підкажіть де знайти людей, щоб винесли та вивезли ванну з квартири. Як вивіз металобрухту чи хто цим займається ?
Барвіночка
• 05 марта 2025
Чи може хтось користувався такими послугами, поділіться контактами, будь ласка.
Доль Чекомбана• 05 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
гугліть об´яви ,в нас перед війною за 800 грн забрали
Позитивна• 05 марта 2025
Звоните по объявлению ’покупаем хлам’, они приезжают, сами выносят, вам символические деньги. У меня из хрущевки за 10 минут вынесли чугунную ванну без лифта
НуКаНаКа• 05 марта 2025
Так, металобрухт, платять 100 грн, приїздять швидко. Дорожче можете спробувати продати на олх
барабанщица• 05 марта 2025
Доска объявлений любая популярная в вашем городе или городской форум. Обязательно в разделе Отдам даром.
Приедут и заберут. И платить никому не нужно будет.
Губи з філером• 05 марта 2025
На олх написала віддам холодильник ( ржавий старий робочий )
За хвилину сім дзвінків !
За 25 хвилин приїхали під калітку вже
Передмістя Києва
За хвилину сім дзвінків !
За 25 хвилин приїхали під калітку вже
Передмістя Києва
Барвіночка
• 05 марта 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я так робила
Ванна така страшна, що боюсь черги не буде 🥴
Губи з філером• 05 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
На дачу заберуть - поставити в огороді
Збирати дощову воду на полив грядок
Аж бігом
Збирати дощову воду на полив грядок
Аж бігом
Барвіночка
• 05 марта 2025
Ответ дляГуби з філером
На дачу заберуть - поставити в огороді
Збирати дощову воду на полив грядок
Аж бігом
Збирати дощову воду на полив грядок
Аж бігом
Дякую, спробую))
Доль Чекомбана• 05 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
там суть у металі і бажано щоб демонтована була
Барвіночка
• 05 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Отдам даром с самовывозом.или за 2 бутылки водки дворовые алки
Я з місцевими алкашами не знайома))
Барвіночка
• 05 марта 2025
Ответ дляПозитивна
Дякую, саме на таку інформацію і чекала. Бо розумію, що хтось займається таким, але не розуміла які саме об´яви шукати.
наКоблучках• 05 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
Буде, давала на олх отдам бесплатно за вывоз, вынос. Приехали женщина и мужчина, вынесли с 5 этажа чугунку
Крайня невістка• 05 марта 2025
Я в двірників спитала, чи їм треба - прибігли і забрали. Це ж металолом і багатенько.
Непереможна• 05 марта 2025
Мы свою отдали бесплатно за самовывоз 😃
С 5-го этажа парни ее по ступенькам несли
Непереможна• 05 марта 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Кто кому платил?
Вподобайден• 05 марта 2025
Ми в літку не знайшли, кому б хотілось безкоштовно забати. 400 грн платили, щоб забрали.
Сливочная пенка• 05 марта 2025
1 кг металу приблизно 6 грн. Ванна десь 100 кг. Пишіть на олх обʼяву, що віддаєте, приїдуть заберуть, вам нічого платити не доведеться
Барвіночка
• 05 марта 2025
Ответ дляНепереможна
Мы свою отдали бесплатно за самовывоз 😃
У мене 8 поверх 😭, її мабуть тільки різати і спускати ліфтом
Саджу все зарання• 05 марта 2025
Ванна грошей коштує.Це чавун-вічний матеріал.
Це не старий диван ,за неї ще вам і заплатять.
Фенте Фря• 05 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
Позвоните в ’заберём хлам’, приедут в этот же день. У меня так забирали ванну и тяжеленный старый холодильник. Просто позвоните им, а дальше уже не ваша проблема, как они заберут и вынесут
Фенте Фря• 05 марта 2025
Ответ дляСаджу все зарання
А у меня и диван забрали здоровенный, убитый в хлам... Рабочие на стройку. Да все забирают.
Бамбарбия! Кергуду.• 05 марта 2025
Ответ дляСливочная пенка
Це правда !!!