lilu1990• 05 марта в 21:33

Хто ще вірить, що зможе втікти від війни?

І шо у Європі війни не буде?

До 2030 року росія хоче мобілізувати додатково ще 3 млн солдатів і додати до озброєння ще 4 тис танків, – Макрон.

А ви вірте що зможете втікти від війни
Афри• 05 марта в 21:34
А вы никак не дождетесь....
Кіттікет• 05 марта в 21:34
Та щоб ті кацапи всі виздохли вже
_Твоя_подруга• 05 марта в 21:34
Я тоже читаю и охереваю
Похоже, нам это все ещё надолго
автор lilu1990 • 05 марта в 21:34
Ответ дляАфри
А вы никак не дождетесь....
Це ж не я збираю 3 мільйонну армію
LudaSHS• 05 марта в 21:35
О думаю теми не має, про Макрона, як так, він там наговорив скіко, а ми ще не обсудили, не розклали, плюси- мінуси, добре що на одному континенті і часи збігаються ,, майже

Головне він сказав - у Франції є ядерка.
Star39• 05 марта в 21:35
Макрон е--нулся. Его никто не поддержит. Он бред несет: у Франции самая эффективная армия в Европе. Ага, конечно
автор lilu1990 • 05 марта в 21:35
Я так думаю що це буде скоординована атака з Китаєм. Напад на Тайвань і втягнення сша у війну
автор lilu1990 • 05 марта в 21:36
Ответ дляLudaSHS

Всі біжимо у францію
Olivia -8871• 05 марта в 21:36
Ответ для_Твоя_подруга
Я тоже читаю и охереваю
Похоже, нам это все ещё надолго
Я очень надеюсь, что скоро всё закончится.
Ну сколько можно
_Твоя_подруга• 05 марта в 21:36
Ответ дляLudaSHS

Ну да.
У Франции есть - у Украины нет.
Нестабильный мир в Украине Европе не нужен.
Сколько лет нам ещё воевать? До 2030?
midiyaya• 05 марта в 21:36
Ответ дляlilu1990
а я от думаю, що нічого не буде. війна буде в Україні і все.
автор lilu1990 • 05 марта в 21:37
Ответ дляOlivia -8871
Ну сколько можно
Ненадовго. Може на роки три
LudaSHS• 05 марта в 21:37
Ответ дляlilu1990
Всі біжимо у францію
Щас експерти американської політики відпочинуть, час знавців французів )
автор lilu1990 • 05 марта в 21:37
Ответ для_Твоя_подруга
Ну да.
У Франции есть - у Украины нет.
Сколько лет нам ещё воевать? До 2030?
До 30 року росія тільки армію збере. До 35 року певно все вляжеться

Ядерний пил маю на увазі
Olga Zelenyak• 05 марта в 21:37
Аргентина, Перу, куда-нибудь в Африку можно уехать. Если там хватит мест после того, как европейцы туда рванут.
США с Канадой уже не вариант. Смотрю в соц сетях начинают разгонять информацию о том насколько США мощнее Канады в военном плане. Уже инфографики о количестве танков, самолетов и прочего.
kuskus• 05 марта в 21:37
А ми й не тікаємо
Olvia1987• 05 марта в 21:37
Ответ дляmidiyaya
Буде?Коли?
Афри• 05 марта в 21:38
Ответ дляlilu1990
Це ж не я збираю 3 мільйонну армію
Но вы три года создаёте одни и те же темы.
LudaSHS• 05 марта в 21:40
Ответ для_Твоя_подруга
Ну да.
У Франции есть - у Украины нет.
Сколько лет нам ещё воевать? До 2030?
Не знаю що в ці місяці, торги за копалини, зустріч чиновників наших і сша, підготовка зустрічі трампа і пуйла?
Канада зі своїм диктатором Трюдо ( там трамп твіт двінув) . Внутрішній дисбаланс в Сша, як воно аукнеться світові.
_Твоя_подруга• 05 марта в 21:40
Удалено администрацией...
Aksinia 111• 05 марта в 21:40
Ответ дляStar39
Пока что бред несёт и делает Трамп ! Оставляя без ракет для пво и закрывая информацию про дальние удары .
Seehund• 05 марта в 21:41
Пока все бегут в Африку, я советую ехать к пингвинам, им осьминогов, черную икру и шампанское уже закупили. Потом их можно выдрессировать ловить и приносить рыбу. Кто со мной?
LudaSHS• 05 марта в 21:42
Такий грозний

’’Звернення президента Франції Макрона до нації:

- пропозиція ядерної парасольки доя європейського континенту: ’Я вирішив почати стратегічні обговорення щодо захисту всього континенту за допомогою нашої ядерної зброї. Рішення залежатиме від голів та головнокомандувачів країн Європи’.

- ’Загроза з боку Росії поширюється на всю Європу. Це не російсько-український конфлікт, це міжнародний конфлікт’

- ’Ця агресивність здається далекою, але вона дуже близько. Росія втручається в наші вибори, скрізь поширює пропаганду’.

- Також Макрон нагадав на можливість відправки європейських військ в Україну: ’Це не означає, що вони будуть на лінії фронту. Але якщо укладуть мирну угоду, вони будуть гарантами її дотримання’.

- ’Ми також ухвалили рішення збільшити фінансування виробництва танків та гелікоптерів на території Європи’.

В коментарі - звернення із синхронним перекладом українською.
Teonaa• 05 марта в 21:42
А що, у разі чого європа буде мобілізовувати буженців ?
LudaSHS• 05 марта в 21:42
Ответ дляSeehund
Я ні
Морози не люблю
Seehund• 05 марта в 21:43
Ответ дляLudaSHS
Я ні
Морози не люблю
Хорошо, вас вычеркиваем.))
_Твоя_подруга• 05 марта в 21:43
Ответ дляLudaSHS
Это заявление макрона - подготовка господ европейцев к 3 мировой.
Не то чтобы я за них переживаю - я пытаюсь понять - я конец войны в Украине увижу когда-нибудь или это будет уже ни при моей жизни...
LudaSHS• 05 марта в 21:44
Ответ дляAksinia 111
І таке є
Olvia1987• 05 марта в 21:44
Ответ дляSeehund
Пингвины туда не всех пускают.
LudaSHS• 05 марта в 21:44
Ответ для_Твоя_подруга
Макрон готує впк? Чи таки є вірогідності і великі?