Люблю пиво• 05 марта в 23:00
Чому такі погані завози в секонді останнім часом?
Страшні бабські сукні, зношений дирявий трикотаж, жовті від поту футболки сто разів прані, дешеві бренди. А ціни які, і піднімають. На люксі речі гірші звичайних... Коли будуть класні речі, як колись?
Люблю пиво
• 05 марта в 23:02
Ответ дляВмію заміряти найкраще
перекупи викупають раніше.
Відчувається, ніби хтось перебрав. Те, що висить, це на смітник треба відвезти.
Швидкоруч• 05 марта в 23:02
Я думаю даже не перекупы,сортировка оригинала идёт на складе и продаётся оптом дороже
Вмію заміряти найкраще• 05 марта в 23:03
Ответ дляШвидкоруч
В тик токе постоянно продают на вес приличный секонд, правда мешками
СкумбріяП8• 05 марта в 23:03
То Вы уже наверное на перебранные вещи попадаете, хорошее расхватывают быстро.
Швидкоруч• 05 марта в 23:03
Я бывший продавец секон-хенд, мелкие продажи. Какие были вещи, эх, времена были..... А теперь полы мою заграницей
JenyaFlower• 05 марта в 23:04
Ну да, сейчас как то не очень. И цены поднялись сильно с войной. Но в баул зайдите, там более менее выбор, правда нормальные вещи не сильно дёшево
Осьминожко• 05 марта в 23:04
Не понимаю этот секонд. Хорошие вещи стоят дофига и их разбирают сразу, а говно какое-то за копейки нет смысла покупать. Лучше пойти на базар и купить шонада и нормально померить.
Швидкоруч• 05 марта в 23:04
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Конечно мешками, я такие покупала раньше
Люблю пиво
• 05 марта в 23:08
Ответ дляСкумбріяП8
Ну на саме відкриття я не приходжу, звичайно. А сенс? Люди понабирають треба чи ні, носять дві години і потім назад розвішують. А ще штовхаються. Така атмосфера, що страшно йти😄
Колись я ввечері приходила, то багато було і брендів відомих,і взагалі речей, які мені подобаються. А зараз навіть якщо в обід зайду щось все не те, а якась нормальна річ з дефектом...
Чорнобаївка• 05 марта в 23:09
Ответ дляЛюблю пиво
Big shop пакует остатки в последний день и их перевозят в следующий магазин, где добавляют немного нового. Может и у остальных так?
СкумбріяП8• 05 марта в 23:33
Ответ дляЛюблю пиво
Возможно на складах кто-то качественные вещи на перепродажу сортируют, потом их забирают от туда скупщики, а сортировщики получает от этого себе доход. Ведь машина не напрямую из Европы сразу же по секондам вещи развозит, где-то они хранятся перед тем как попасть в продажу.
Баба Йога• 05 марта в 23:43
Ответ дляJenyaFlower
За всі магазини не знаю, але в найближчому Баулі речі жахливі за немаленькі гроші - заношене, розтягнуте, якщо нове - з дірками і плямами. Не те що купити, а навіть приміряти нічого не можна знайти.
КучМала• 05 марта в 23:45
Ответ дляВмію заміряти найкраще
перекупи викупають раніше.
Було таке. Знайомі, дзвонять - заходь, нове привезли - вибирай..
Мне тетечка в Бауле с горечью рассказала, что сейчас очень слабые завозы, им уже с сортировки приезжает такое. Я в пару злачных мест наведалась на этой неделе, посмотрела... И поехала в Лавину/Скаймолл/Дрим Таун. Притащила суммарно 3 кулька вещей с Вайкики, Н&M, распродающейся перед закрытием Каллиопы. Тысячи на 3 суммарно. В секе нечего брать, факт
КучМала• 05 марта в 23:46
Ответ дляЛюблю пиво
Ну і от секонду залежить, по всьому місту бігати щодня?
КучМала• 05 марта в 23:51
Ответ дляБаба Йога
Що таке Баул? Тут порадниці з одного міста? Невже важко добавити в відповідь чи питання, назву міста?
Отчебучкина• 05 марта в 23:52
Я думаю, що закупають зараз більш дешевий сегмент секунду. Він же теж там різний. Плюс курс росте. От і виходить, що більш низький сорт за вищу ціну. Зараз дійсно дуже рідко щось нормальне можна знайти
Баба Йога• 05 марта в 23:53
Ответ дляКучМала
Баул - магазини вживаних і стокових речей у Києві.
Баба Йога• 05 марта в 23:55
Ответ дляОтчебучкина
Можливо й так.
Але одночасно зростають ціни і падає якість.
Отчебучкина• 05 марта в 23:55
Ответ дляКучМала
Баул- це великі магазины секунду. В Києві їх, по моєму, три. Не знаю, чи є в інших містах. В мене один зовсім близько. Раніше ходила майже на кожен завоз. Зараз ні. Бо ціна - якість в день заводу не сумісні.
Фима Собак• 05 марта в 23:56
Ответ дляЛюблю пиво
Та тут постійно пишуть що на секонді вдягаються в шерсть і кашемір люкс класу) А ви лише диряве бачите) А якщо серйозно то від початку війни там нема що шукати, мотлох в три дорога. Працівники і є ті бариги які перебирають поки вивішують, і перепродають, тому навіть в перший день нема що брати.
КучМала• 05 марта в 23:58
Ответ дляОтчебучкина
Розказати?
Колись, зараз не знаю, але було так.
Заїзжає бус. На місце, це скидають вживане. З машини виходить гном, і в той контейнер. Все перебирає, а інші пакують.
Курс валюти, тут не до чого.
Трати, чисто технічні. А що вже в нас накручують - це власники секондів.
Колись, зараз не знаю, але було так.
Курс валюти, тут не до чого.
КучМала• 05 марта в 23:59
Ответ дляБаба Йога
Дякую. За швидку відповідь)
КучМала• 06 марта в 00:02
Ответ дляОтчебучкина
Дякую. За швидку відповідь)
В інших містах, своя мережа.
Це все і багато інших, називається Франшизою.
В інших містах, своя мережа.
Баба Йога• 06 марта в 00:03
Ответ дляФима Собак
Я ось теж бачу лише диряве і дивуюсь, як люди ще умудряються там щось знаходити)))
На днях по дорозі від метро зустріла кількох людей які несли фірмові пакети з речами з Економ класу (місто Київ). Там одну пристойну річ важко знайти, а вони цілий пакет викупили))
Баба Йога• 06 марта в 00:05
Ответ дляКучМала
Дякую. За швидку відповідь)
В інших містах, своя мережа.
Мабуть є мережі, які працюють по всій Україні, як Хумана наприклад.
КучМала• 06 марта в 00:12
Ответ дляБаба Йога
В нас є Хумана.
Але носитися по секондам немає часує Так, випадково, для дому, купити завжди можна. А для виходу до людей, купуємо за кордоном.