Що думаєте з цього приводу?
Коротко: Макрон у своєму зверненні засудив росію і оголосив, що ніякої капітуляції України бути не може. Тому Європа має надати всю необхідну допомогу Україні.
Ответ дляIamFromUA
Згодна з вами. Але ж і заморожувати війну дуже ризиковано. росія накопить військову техніку, ракети та збільшить армію і знову нападе. Чи не краще обʼєднатися всім країнам вже зараз і задавити рашу санкціями та силою і змусити її відступити?
А не замороження війни дуже класно? Я вірно зрозуміла
katrina008• 06 марта 2025
Ответ дляmymoly
Моє бачення, як покласти кінець війні проти України — обʼєднатися всім країнам вже зараз і задавити рашу санкціями та силою і змусити її відступити.
Flower Girl23• 06 марта 2025
Ответ дляellllena.ua
Они просто сдадутся и все. Ещё в начале войны одна немецкая баронесса мне говорила, что лучше сразу сдаваться, чтобы сохранить жизни и города.
Что в принципе они и сделали, в годы Второй мировой...
_ЯгодаМалина_• 06 марта 2025
Ответ дляkatrina008
Вы за ТРИ года не поняли,что этого не будет?
Ответ дляGaleTTa
Пошли в опу. Овцы в волчьей шкуре( уже так а не наоборот)- Англия, Франция и Германия. Это всё что я про них думаю. Видимость помощи для прикрытия своей жопы, а при необходимости растерзают за долги.
Ну а з ким дружить. З ким нам дружить…?
Ми не повинні були доводити до такого. Діяти по «схемі» порошенка. Балансувати. Бо не маючі змоги відстояти себе (плюс сумнівне бажання народу воювати власноруч) - в влазить в повномаштабну війну, це самогубство. Повноцінним переможцем не вийдеш. А втратити те, що ми втратили у війні, можна було і без війни. Бо 90% (на мою думку 100) - ні криму, ні донбасу не буде.
І плюс ще й побачили, що нам немає з ким серйозно дружити, на рівних. Я розумію що путін хоче , він казав. Але ж йому треба був привід. І от якби ми балансували якось, де треба підлизали, то де гарантіі що таке як зараз би почалося?
МаргариткаW• 06 марта 2025
Ответ дляkatrina008
звучит как анекдот
shkoda_anna• 06 марта 2025
Ответ дляIamFromUA
А Вам хтось пропонує об´єднанатись і душити росію?
Ответ дляIamFromUA
кому оно надо? вы задавали себе этот вопрос?
Хеленка_Хм• 06 марта 2025
Ответ дляellllena.ua
Да, как Франция сдалась немцам сразу, а теперь рассказывают нам, как надо воевать за Родину.
Ответ дляIamFromUA
четвертый год войны, почему до сих пор не объединялись? У нас уже практически не кем воевать
Aksinia 111• 06 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
А кого не в жопу?
Татьяна-8275• 06 марта 2025
Это все прикольно конечно, но в исторической перспективе Франции и Германии не удавалось победить РФ.
Хотя про треугольник Карпмана я сама же и написала.
Думаю, что нам надо договариваться с Китаем.
Если США не дают оружия, то думаю, что все знают одну страну, которая умеет быстро копировать все что угодно и быстро наращивать производство всего чего угодно, причем дешевле в три раза...
Татьяна-8275• 06 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Ну а з ким дружить. З ким нам дружить…?
РФ готовилась к войне задолго до 2014 года, не было еще никакого Зеленского. Крым планировали забрать еще в 2010. Воевать хотели. Порошенко не смог бы балансировать. Смог бы только сдать все области до Днепра без боя. Это все, что он бы смог сделать.
Ответ дляТатьяна-8275
А ви не пам’ятаєте роки президентства Порошенко?
Татьяна-8275• 06 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Не понимаю к чему вы?
Порошенко без большой войны отдал бы все регионы до Днепра. Это да. Смертей было бы меньше на неоккупированных территориях, инфраструктура на другом берегу Днепра бы сохранилась.
100% до Днепра он бы все отдал, но нет 100% - что РФ это бы остановило и не захотелось бы больше. Силы в мире, чтобы останавливать, как мы видим нет. Значит я делаю вывод, что при Порошенко было бы все тоже самое, что сейчас, только все регионы до Днепра УЖЕ были бы захвачены.
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Під час другої світової, давайте уточнимо, французи здались німцям, не совєтам
Це народи у яких довга спільна історія з династійними шлюбами і т.д. а німці це не савєцькі пяні матроси
Ну расскажи сразу для приличия как кацапня советская и сколько приложила сил для уничтожения французской армии изнутри.
Ответ дляТатьяна-8275
Не понимаю к чему вы?
Я не розумію. Но поперли ж вони «за межі» окупованого лднр - не при порошенку? Я точно пам‘ятаю, що вони окупували схід, і стояли ТАМ. Обстрілюючи раз на місяць прикордрнні міста. Стояли. Не просуввлися..
ellllena.ua• 06 марта 2025
Ответ дляТатьяна-8275
Не понимаю к чему вы?
И сотни тысяч людей остались бы живы.
Татьяна-8275• 06 марта 2025
Ответ дляellllena.ua
И сотни тысяч людей остались бы живы.
Нет. Не остались бы.
Во-первых, все увидели что происходит на оккупированных территориях.
Во-вторых, если все прошло так быстро и гладко, то зачем же останавливаться по линии Днепра, если можно идти дальше?
В-третьих, если вся территория Украины была бы захвачена так быстро и легко, то труба позовет дальше - возвращать страны Варшавского договора в зад. А люди на оккупированных территориях просто призываются на войну, чтобы москвичам и дальше война была незаметна.
Mrs.Ochmonek• 06 марта 2025
Ответ дляellllena.ua
Вона точно німкеня? Враховуючи величезну травму - мільйони зґвалтованих німкень в 45-му красноармєйцамі , -,у неї може просто спрацював стокгольмський синдром
Mrs.Ochmonek• 06 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Як вам новини Політико що З Юлею і деякими з ’Європейською солідарності’ американці мали розмови, чи зможе Зе провести вибори і який його рейтинг. Чи він програє на виборах. Цікавий момент.
Щодо Макрона то деклараціі на лідерство, слрва про наміри, не дія. ще має з Мерцом тягатися.
Тут згадаю історію, як Де Голя ламали колись американці, що Франції не потрібна незалежна програма з ядерної безпеки, бо є їх союзна. Де Голь відкинув це блабла колись.
І тепер Макрон каже - у нас є своя ядерна парасолька.
Тепер ясно звідки у Трампа в лексиконі з´явилося *диктарор* і про 4% рейтингу Зеленського
Mrs.Ochmonek• 06 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Ну а з ким дружить. З ким нам дружить…?
Влазити в повномасштабну війну - ??
Тобто, ви досі вважаєте, що відмовившись навіть від половини України по Дніпро, пуйло не захотіло б решту?
Mrs.Ochmonek• 06 марта 2025
Ответ дляellllena.ua
И сотни тысяч людей остались бы живы.
Ні. Воювали б разом з вагнерами і днрівцями проти решти України