Бабо-лебідка• 06 марта в 11:08
Кто болеет гриппом
Когда вам стало легче?слегка вся семья,ребёнок с температурой уже 5 сутки,я без температуры но упадок такой сил уже 4 сутки просто не вывожу(
СкрипяСердцем• 06 марта в 11:09
Це пзц відхворіли всі 2 тижні, син 5 днів в школу походив - сьогодні 38,3 температура 🥵🥵🥵
СкрипяСердцем• 06 марта в 11:09
Одне можу сказати: коли вилікуєтесь, дитину максимально на скільки можливо в школу не пускайте
Светка-пипетка• 06 марта в 11:10
Ответ дляСкрипяСердцем
++ в нас нова хвиля почалась
Бабо-лебідка
• 06 марта в 11:11
Ответ дляСкрипяСердцем
Жесть просто(старшая с температурой 8 дней была(слава богу дистанционно, я при ковиде так не болела(
СкрипяСердцем• 06 марта в 11:11
Ответ дляСветка-пипетка
++ в нас нова хвиля почалась
Це жесть просто, я в розпачі. Всі 3 хворіли, ледь викарабквлись і на тобі…
СкрипяСердцем• 06 марта в 11:11
Ответ дляБабо-лебідка
Так, ми при ковіді пропетляли. За цей сезон вже 3-й раз. Ну капєц!
Доставучая• 06 марта в 11:13
Да, вирус в этом году конечно. Мне дало осложнение на уши, ничего не слышу, кому на легкие.
Светка-пипетка• 06 марта в 11:14
дуже погано було тиждень ,чоловік на озельтамівірі на 2 день вже був норм ,аа на 3 пішов на службу .А ми тиждень не вилазили з ліжка взагалі ,а потім стало краще і пішли в магазин і на прогулянку(на 10 день ) .І все по новій ...40 ,кашель і нема чим дихати .Таке відчуття що хворіли на А ,а підчипили В чи ковід
тянитолкайка• 06 марта в 11:27
Ответ дляСветка-пипетка
Може й так. Наш лікар нам казав, що зараз взагалі така тенденція пішла -на два види грипу за один сезон хворіти.
СкрипяСердцем• 06 марта в 11:37
Ответ дляСветка-пипетка
Педіатр мені таке й казала, що зараз паралельно грип А і Б ходить, ви перехворіли Б, а тепер можете ще й А підхопити (