Перша на селі• 06 марта 2025
Згоджуватися?
Військовий
Я розлучена
Броніки для Моніки• 06 марта 2025
Ответ дляМотористка
кхе кхе
он вам предлагает найти ему шлюху, но ’которую не имеют десятеро сразу’ чи шо 🤔
Ні, він пропонує тою шлюхою бути авторці
Мотористка• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Ні,він безкоштовно шукає секс
Значит уже находилась та что растопырилась за так и сразу 😁
Ну ниче се• 06 марта 2025
А взагалі якщо давно не було сексу то все буде по чесному автор, йдіть , відпочиньте собі)))
Чесно брешу• 06 марта 2025
Ответ дляНу ниче се
Ну Вас не поважають взагалі. Просто хочуть як безкоштовну давалку. Звідки ж він знає чи у вас є якісь хвороби. Просто пргститутки то платно.
А ви мабуть ні
и бажано на хате у автора встречаться с ’ остаться на ужин и завтрак захватить’.
Пожарник• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Ну щоб не було сумно самій без чоловіка
А в чому веселощі?
Броніки для Моніки• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Ні,він безкоштовно шукає секс
Ви йому Алекс а він вам що?
Мотористка• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Він же написав ,що не розглядає повій
то його трабли, не ваши
Чесно брешу• 06 марта 2025
Ответ дляНу ниче се
не понимаю, как это. за углом на морозе юбку задрать, в уже зеленеющих кустах- это отдых? а на больше у него денег нет же
Фіфачка• 06 марта 2025
Комменты с толку сбивают. Вы не поняли. Автор и есть та самая давалка,о которой намекает чувак. К тому же она спрашивает ,соглашаться или нет.
Что-то вы автора не поняли
Мотористка• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Якусь взаємодію із чоловіком
Пишите в профиле что ищете мужа
Чекаю завтра• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Він же написав ,що не розглядає повій
Грошей шкодує. А вас ему не жалко
Дева Мария• 06 марта 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Какая милая переписка. Зато не врет
Как это не врет ? В каждом предложении
Анонимарик• 06 марта 2025
Какое позорище автор . Зачем вы себя так роняете переписываясь в таком тоне . Скажите что ваши услуги платные
Ну що ви, мамо!• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Так без обов´язків ,тобто ніяких побачень,квітів тощо
Вам так свербить і ніхто не хоче, що ви навіть на таке ідете?
Лупаю цю скелю• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
І навіщо воно Вам треба? Краще вібратор в секс шопі купити. Дешевше обійдеться
Ну що ви, мамо!• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
А ви платні?
Пишіть адрес, у нас тут цілий баталойон приезли, всі голодні, хочуть шарову ш...
Чекаю завтра• 06 марта 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Нет, он хочет гуманитарной помощи.
Борисфенка• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
А вам так сильно потрібен секс? На вулиці перехожих мало?
Чи ви секс-Тереза - тільки військових ощасливити безкоштовно хочете?
Мотористка• 06 марта 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
отож
плюсую
але чувачки пропонують свои сексы и дикпики
незамутненные
лутше б грошей кидали, крипту какую то на хлебущек с фуагрой
плюсую
незамутненные
Ну що ви, мамо!• 06 марта 2025
Ответ дляАнонимарик
Автор не шалава, вона доброволець, платно то шлюхі, а вона волонтер, доброволець, не зітреться, хочуть мужики нехай юзають
Лупаю цю скелю• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Якусь взаємодію із чоловіком
Вам спілкування з ним недостатньо?
Ну що ви, мамо!• 06 марта 2025
Автор, ви не боїтеся, що зараз злякнете, поврочать, один намалювався і тим вже похвалились, щастя люить тишу чи як там.
Мотористка• 06 марта 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
раком боком и вприпрыжку
в кустах под забором на травичке
Ну що ви, мамо!• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Якусь взаємодію із чоловіком
Ви хочете надавати йому секс послуги, взаємодія через смс, він написав- ви помились, чисті труси вдягли і взаємодієте з ним, з його побратимами
Ну що ви, мамо!• 06 марта 2025
Ответ дляМотористка
раком боком и вприпрыжку
в кустах под забором на травичке
От зараз тут позаздрять на таке і все, живець з крючка тю тю