Бабка-байкерша• 06 марта 2025

Він мене зламав . Навпіл

Ніяк не зберуся.
Проплакала цілий день
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Не знаю. Важко мені
Дайте собі час поревіти, пожаліти себе, пишіть теми тут, нехай вийде з вас увесь відчай. З часом стане легше, а ще трохи пізніше, будете дивуватись, «чого ж це я так переймалась»
Запароленое одеяло• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
І мій вічно не довольний
Я оце тягну останній два роки і не вивожу, зриваюся
А це донька захворіла, я у відрядження, то він мені її хвору аж за 800 км привіз
З цього і почалося все
О, тема не друга... була і тема про хвору доньку...
автор Бабка-байкерша • 06 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ні ні. Моя точно друга.
автор Бабка-байкерша • 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Дякую
Запароленое одеяло• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Ні ні. Моя точно друга.
Ага... ви вже і забуваєте, що створювали?
Треба підробіток• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Ні ні. Моя точно друга.
А я не знаю как разойтись с мужем ,уже лет 8 не могу
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
І мій вічно не довольний
З цього і почалося все
То не його дитина? Я щось не розумію?
автор Бабка-байкерша • 06 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ні дорогенька. Це ви тут зачитуєтеся. Я тут і не сиділа довго.
Сьогодні на зриві пишу тат
автор Бабка-байкерша • 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
То не його дитина? Я щось не розумію?
Його
Хропочка з гривкою• 06 марта 2025
За козлами, автор, не вбиваються. Хороших бережуть, не розлучаються. Ваша проблема в чому?
На привозе• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Маю і гарно заробляю. І більше ніж він.
Собирайте себя в кучу,обнимаю.
Не надо тратить жизнь на гонд&нов,они этого не стоят.
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Його
Пздц. То чого нею маєте займатись тільки ви? Ви працюєте так само як і він, заробляєте навіть більше, то і догляд за дітьми нарівні має бути.
автор Бабка-байкерша • 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Ні) працюю я одна. На двох роботах. Він на пенсії.
Хропочка з гривкою• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
І почуває себе повним лайном, на утриманні?
Біток чи ефір?• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Друга. Перша вранці і оця
Я Вас розумію. Важко почути і усвідомити, що з цією людиною все скінчилося. Я після семи років подружнього життя таке почула. А тут більше 20ти. Серце боліло, сльози душили увесь час. Тут он пишуть про житло, гроші і все таке інше. Якщо з цим все в порядку, то треба радіти. Але ж подружнє життя не тільки з грошей складається. Найважче бути наповненою почуттями і раптом втратити їх.
Але все минає . Я вмирала-вмирала, а потім пішла, накупила яскравого одягу, прикрас і пішла жити далі щасливим життям. Чого і Вам бажаю якнайшвидше.
Спішу - перекидаюсь• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Чоловік
Это тот, с которым вы 23 года вместе жили?
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Автор, озвучте йому спокійно, що він вільний і може йти, як планує усе ділити, то догляд і забезпечення дітей теж буде поділено. Що б він не думав, що просто так піде, 20% з пенсії аліменти заплатить і все. Ні, він має чітко усвідомлювати, що діти будуть 50% часу на ньому.
Спішу - перекидаюсь• 06 марта 2025
Ответ дляФрикаделька
Ваша была тема сегодня про развод.
Кроет ее, надо выговориться, а в реале о таком не всем расскажешь... Понимаю.
З горіха зерня• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Маю і гарно заробляю. І більше ніж він.
ну и пока значит, пусть валит)
Не вмію заміряти• 06 марта 2025
У меня есть пример знакомой, муж заявил, что хочет развестись, есть ребёнок, как же она убивалась, переживала, просила вернуться. Он ни в какую.. Прошло три года встретила мужчину, влюбилась, сейчас беременна уже вторым общим ребёнок, вот делают ремонт в своей квартире. С ужасом думает, что могла остаться с бывшим мужем.
Я к тому, что может всë к лучшему.
автор Бабка-байкерша • 06 марта 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Дякую 🥹
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Та нехай створює хоч десять тем на день. Їй зараз важко, людина розбита, побалакати немає з ким. На порадниці хоч якось може відволіктися та виплакатись.
З горіха зерня• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
23 роки разом ..
ну и что? слава богу не 43, раз все так сложилось, уверена это не было прям таким для вас сюрпризом
автор Бабка-байкерша • 06 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Це був сюрприз
З горіха зерня• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Це був сюрприз
вот прям вчера вас любил как богиню, а тут резко ’давай разводиться’, так не бывает
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Скоріше, недооціненим скарбом на якого автор посміла залишити його ж 14 річну доньку аж на два тижні!
Хропочка з гривкою• 06 марта 2025
Всі, автор, переживають свій біль по різному. Я думаю йому набридло бути тягарем. Дуже добре відчуваю чому він це робить. Ще може і пропасти, алкоголь, будь що...
Хропочка з гривкою• 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Не думаю.
Lily-2020• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Пропонує розійтися
Ага, а через месяц поймет что никому он и даром не упал и приползет обратно. Скриньте, так и будет. Не тратьте слезы на него, сделайте для себя что-то полезное, больше толку будет
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
23 роки разом ..
Уже была ваша тема днем, зачем дублировать