Бабка-байкерша• 06 марта 2025
Він мене зламав . Навпіл
Ніяк не зберуся.
Проплакала цілий день
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Не думаю.
Як думаєте, чому він за 800 км повіз дитину автору?
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Уже была ваша тема днем, зачем дублировать
Людина хоче побалакати, їй зараз важко.
Хропочка з гривкою• 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Так вважає для дитини краще. Знаючи його більше,умови його служби, характер,стан, поранення, можна сказати більше. Я нічого не знаю. не схильна засуджувати, коли ситуації не знаю.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Людина хоче побалакати, їй зараз важко.
А в той теме не балакается. Люди отвечали, вопросы задавали
Бабка-байкерша
• 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Ну він так і сказав я не знаю що робити з нею
З горіха зерня• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
І мій вічно не довольний
Я оце тягну останній два роки і не вивожу, зриваюся
А це донька захворіла, я у відрядження, то він мені її хвору аж за 800 км привіз
З цього і почалося все
ну вот, а вы говорите ’сюрприз’, уже минимум 2 года, как чхать хотел и с козьей мордой ходит
Бабка-байкерша
• 06 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ви санітар?
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
О так, дуже за дитину переживав. Хвору 14 р доньку повіз дружині. 800 км. Усе свідчить про те, що думав саме про доньку.
Хропочка з гривкою• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Яка саме інвалідність? На скільки він дієздатний?
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Хоче ще. Нехай пише.
Хропочка з гривкою• 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Це не наша справа. Ви не знаєте що людина пережила в минулому, щоб оцінювати саме ці вчинки.
З горіха зерня• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Ні) працюю я одна. На двох роботах. Він на пенсії.
тем более, толку от этого козла никакого
Личко Невеличке• 06 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Не хамите!
она не хамит. а кое кто как банный лист к голой жопе. можно пойти вон и поискать тему про трусы
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 марта 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
А я его понять могу, если выжил в войне, многое переоценил.
Хропочка з гривкою• 06 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Родинам, тих хто вижив у війні завжди не мед.
З горіха зерня• 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Автор, озвучте йому спокійно, що він вільний і може йти, як планує усе ділити, то догляд і забезпечення дітей теж буде поділено. Що б він не думав, що просто так піде, 20% з пенсії аліменти заплатить і все. Ні, він має чітко усвідомлювати, що діти будуть 50% часу на ньому.
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Що б людина не пережила в минулому, опіка над своїми дітьми нікуди не дівається.
З горіха зерня• 06 марта 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
У меня есть пример знакомой, муж заявил, что хочет развестись, есть ребёнок, как же она убивалась, переживала, просила вернуться. Он ни в какую.. Прошло три года встретила мужчину, влюбилась, сейчас беременна уже вторым общим ребёнок, вот делают ремонт в своей квартире. С ужасом думает, что могла остаться с бывшим мужем.
Я к тому, что может всë к лучшему.
конечно! так обычно и получается, а бывшие еще годами появляются
Хропочка з гривкою• 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Це їх справа, з автором. Вони будуть вирішувати питання опіки. Якщо він психічно чи фізично не буде на це здатний, буде опікуватись автор. Вона не перша і не остання.
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Автор створила тему, тож маю право писати усе що я думаю. У будь якому разі я підтримаю автора, мінімум як жінка, максимум, як мати.
Бабка-байкерша
• 06 марта 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Лордоз у наслідок перелому хребта. Він у корсеті.
З горіха зерня• 06 марта 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Всі, автор, переживають свій біль по різному. Я думаю йому набридло бути тягарем. Дуже добре відчуваю чому він це робить. Ще може і пропасти, алкоголь, будь що...
ой, вы такая наивная)))...автор пишет, что за 800км ей дочку привез, так понимаю вместе какое-то время они не жили, сейчас оно хочет развод и дележ собственности, козел просто другую бабу себе нашел и думает, что великий мачо
З горіха зерня• 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
отделаться от дочери хотел, мешает ему шляться
Запароленое одеяло• 06 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
В темі про хвору доньку було пояснення. Донька вчиться. Їй на навчання треба було повертатись.
Хропочка з гривкою• 06 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
У корсеті? Інвалід? Знайшов другу бабу? Ви серйозно?
Бабка-байкерша
• 06 марта 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Я впевнена що у нього нікого немає якщо чесно
Аленький носочек• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Він 800 км на авто проїхав? Туди і назад? І не втомився? А з 14 р донькою втомився за два тижні. Вона ж самостійна, просто батькові бути поруч. Що саме він не знав «що з нею робити»?
З горіха зерня• 06 марта 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
корсет за 800км побыстрее притащить как щенка дочку ему не помешал, и да, чем мешает корсет лядовать?