Зроблено у 80-х• 06 марта 2025
Термінова консультація лікаря в Helsi
Хто розуміється?
Заказали консультацію психіатра, списало з карти 350 грн. Проконсультували, виписали рецепти, є створений в Хелсі епізод. Я нічого такого не нажимала, але повернулись гроші 350 грн за консультацію.
Чому? Мені сподобалась лікар, я хочу, щоб вона отримала гроші. Що не так? Це я щось нажала? Чи було в когось щось подібне?
Бюст Березуцкого• 06 марта 2025
Навіть не знала про таке, це у застосунку можна замовити консультацію?
Зроблено у 80-х
• 06 марта 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Так, в додатку Helsi.
Карма хамелеона• 06 марта 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Еще и деньги бегом спишут
Бюст Березуцкого• 06 марта 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Еще и деньги бегом спишут
Це дешевше ніж в приватного психіатра 2500 ₴
Карма хамелеона• 06 марта 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну да, знакомая за 1500 проконсультировалась и недовольна