Весела бджілка• 16 февраля в 12:52
Обращались ли вы к нутрициологу?
И во сколько обошлось всё лечение вместе со стоимостью самой консультации+покупка лекарств? Помогло ли решить вашу проблему с которой обратились?
Такие вопросы возникли, т.к. на работе услышала разговор, что у кого-то знакомая накопила 400 дол на какую-то супер нутрициолога, а та ей выписала сразу бадов с айхерб на 300 дол, потом в процессе некоторые БАДы убрала (а они уже были куплены), добавила ещё бадов на 300 дол и дальше пока неизвестно что будет. Та девушка уже вся в долгах...и вроде ж не бросать начатое... Я и сама хотела обратиться к такому специалисту, теперь не знаю...
Сундучок с каникулами• 16 февраля в 12:53
Лікувати може лише лікар, а нутріціолог не лікар, тому він не лікує
Весела бджілка
• 16 февраля в 12:54
Ответ дляСундучок с каникулами
Та я розумію, читала і позитивні відгуки, що лікарі не допомогають а нутриціолога допоміг.
Весела бджілка
• 16 февраля в 12:54
Ответ дляИграю у края
Какие лекарства выписывал нутрициолог? Все с айхерба?
Да
Фізик-ядерщик заочно• 16 февраля в 12:55
Врача нутрициолога не существует, поэтому выписывать лекарства он не может.
В моём городе врач психолог с профилем РПП помогает пациентам подбирать в том числе и питание. Но это при РПП,работа с головой и желудком
Сундучок с каникулами• 16 февраля в 12:55
Ответ дляВесела бджілка
Ну ви просто кажете про лікування, а воно ним не є.
ЯспАкойнаЯ• 16 февраля в 12:56
Не обращалась, но планирую.
Просто подбор бадов и их сочетание (исходя из анализов) и разработка меню
Весела бджілка
• 16 февраля в 12:57
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Не обращалась, но планирую.
Вот я тоже планировала так, теперь боюсь что финансово не потяну, ведь не понятно сколько чего понадобиться...
Сизоока бестія• 16 февраля в 12:57
Ответ дляВесела бджілка
так деяким і молитва допомогає і інше... то допоможе во що ви вірите...
руки_Крюги• 16 февраля в 12:59
То робіть висновки з досвіду тої дівчини. Краще б вона в освіту вклала ті гроші, а не влізла в розвод з тим ціологом
Весела бджілка
• 16 февраля в 13:02
Ответ дляруки_Крюги
Був і інший випадок, ще до війни, у знайомої були підвищені показники печінкові, звичайні лікарі лікували і краще не ставало, вона звернулась до нутриціолога і за три місяці показники прийшли в норму! Призначались бади з айхерб і коригувалось харчування.
Срочнокпсихологу• 16 февраля в 13:11
В першу чергу треба харчування коректувати, а не бадами закидуватись🤦♀️
заварний look• 16 февраля в 13:13
Ответ дляВесела бджілка
А що таке ’з айхерб’?
Весела бджілка
• 16 февраля в 13:13
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну так це ж теж нутриціолога має скорегувати і бади додатково
Сундучок с каникулами• 16 февраля в 13:13
Але я водила дочку до дієтолога (вона веган)і лишилася задоволеною.
Бутербродница• 16 февраля в 13:25
Я зверталася. Перша консультація вартувала 4700 грн. Вона спочатку взяла результати моїх аналізів, через два дні в тел режимі години 2 розповідала про кожен з них. Я здивувалася такому пізнанню, бо жоден з лікарів так не розповідав очно. Далі були призначення евро на 300. Друга консультація в тому ж режимі, але вже 50 $+ призначення на 200. Після другого думала здохну, такий відкат по самопочуттю. 12 пігулок тільки зранку... На днях забила свої аналізи в GPT чат - видав інформацію з тією ж дотошністю, що і нутріцитолог. То ж не знаю, чи дієвий той шлях. Можливо якщо у Вас легкий випадок.
Весела бджілка
• 16 февраля в 18:04
Ответ дляБутербродница
Дякую що поділились досвідом!
Ох...12 пігулок.... А ви вже закінчили лікування, є результат якого ви чекали?
Бутербродница• 16 февраля в 19:07
Ответ дляВесела бджілка
Дякую що поділились досвідом!
По-перше я розуміла, що мій випадок нутріцитолог не вилікує нажаль. Лікарі безсилі. Залишила 3 препарати, що хоч якось покращують життя. Інше боюсь заново пити. Може потім по 1-2 буду вводити.
Весела бджілка
• 16 февраля в 19:13
Ответ дляБутербродница
Можливо тут як і звичайні лікарі - хтось не допоміг, а інший допоміг...
Бутербродница• 16 февраля в 19:16
Ответ дляВесела бджілка
Однозначно. Разом з тим, людина яка рекомендувала у захваті. В сім´ї вирішились моменти по самопочуттю у дітей. Нутріцитолог знайшла недолік в аналізах, рекомендувала інший аналіз і виявили інвазії. Тож лікують і є покращення.