графиняВишенка• 06 марта в 23:02
Безкоштовні додатки GPT
Які є саме безкоштовні додатки GPT , бо закачала основний , але там завжди ліміт треба платити в місяць 22 євро 🤯, шукаю інші - всі платні , які ви знаєте безкоштовні?😊
Одна_на_всей_планете• 06 марта в 23:04
Gemini, Grok.
У всіх є безкоштовний ліміт.
Якщо часто використовуєте, то можна і купити.
У всіх є безкоштовний ліміт.
Катря Харківська• 06 марта в 23:10
Дивлячись для яких задач і мова використання. До вище перелічених додам Сopilot, Qwen5, kimi, mistral
Безсовісна кума• 06 марта в 23:44
Можна користуватися всіма потроху. Я доволі часто користуюся perplexity.ai, там ще жодного разу за добовий ліміт не виходила. Тому що навіть платний GPT іноді так тупить або такий бред видає, що очі на лоб лізуть.