Сорока-ворона• 07 марта в 11:28
А есть ли сейчас адекватные на СЗ?
ПироженкА• 07 марта в 11:39
На Советчице намного адекватней. Классные мужчины, не дрочеры и не бл*дуны.
Цветов Мне срочно• 07 марта в 11:41
Ответ для3@йk@
Повно. З купою приємних хлопців познайомилась
Який сайт?
Fistashka_ya• 07 марта в 11:42
Ответ дляПироженкА
Святая правда
пані Солоха• 07 марта в 11:45
Ответ для3@йk@
Pure
А хіба цей сайт не для пошуку секс партнерів ? Чи Ви в процесі познайомилися ?
3@йk@• 07 марта в 14:06
Ответ дляпані Солоха
Та там різні цілі є. Ніхто нікого насильно в ліжко не тягне. Нормальні цікаві побачення, незашорені чоловіки. Якщо всі всім подобаються, чого б з часом не перейти і до сексу?