дама_из_декрета• 07 марта в 13:27

Питання тим, у кого є одна дитина.

Ви хочете народити другу дитину?
Ноу коммент• 07 марта в 16:20
Ответ дляСМСница
Вам хоч би з цією справитися...
Бажаю вам пізнати таке теж і щоб вам люди теж так казали або вашим дітям.
Ні за холодну воду• 07 марта в 18:41
Ответ дляПадаюВреверансах
Вас хтось змушує?
Не всім це в кайф, це нормально.
Часто не хочуть другу дитину в кого дочка.
Ніби дочку родила і все, сенс материнства виконано.
Не знаю чрму така тенденція
Про дочку какой-то бред вы пишете. Нет такой тенденции
Панна Кота• 07 марта в 19:40
Ні
автор дама_из_декрета • 08 марта в 01:10
Ответ дляПанна Кота
Ні
Чому?
Ответ дляНі за холодну воду
Согласна с вами.
автор дама_из_декрета • 08 марта в 01:11
Ответ дляРаздражевская
Ну где это? Ну серьезно? Хожу на школьные собрания, работаю в немецкой компании (западная Германия). Нет таких, у кого в 40+ новорожденные дети. Все либо в саду либо младшая школа (это я о вторых). А так в 50+ уже дети в Универе или работают.
В Нидерландах так вообще ваша утопия про старородящих не работает. Везде с колясками пары до 30 лет.
Ясно.
Ответ дляСМСница
Алкашню і наріка проблемного
Як виховає,такий і виросте.
Ответ дляСМСница
Вам хоч би з цією справитися...
Згодна з вами.
автор дама_из_декрета • 08 марта в 01:13
Ответ дляСМСница
Ой не факт...
Так,можливо брат чи сестра злилися б.
автор дама_из_декрета • 08 марта в 01:14
Ответ дляСладко-соленая
нізащо
одного б виростити живим і здоровим в цьому їб@нyтому світі
Тут я з вами згодна.Думала почитаю на Порадниці коментарі і захочу вдруге народити.Ніфіга подібного(
автор дама_из_декрета • 08 марта в 01:15
Ответ дляСлоник-тоник
Я з Вами згодна. Краще мати більше дітей. Мої батьки також зараз старі і немічні. Папі 80 років, трапився інсульт, перестав ходити, мама ледве ходить - хворі ноги. Я живу в іншому місті, брат в іншій країні. Коли це все падає на плечі однієї дитини, то це дуже важко і морально і фізично, і матеріально.
Найняти сідєлку не варіант?
автор дама_из_декрета • 08 марта в 01:16
Ответ дляНу що ви, мамо!
А мотивация какая? Вам более приятно вложить свои силы, время и деньги в чужого человека, а не в себя?
Я не о себе,а о той комментаторке,которая хочет детей и не может.
автор дама_из_декрета • 08 марта в 01:18
Ответ дляПешеходик
Вы уже взяли?
Нет,я той комментаторке совет дала,которая хочет детей,но не может.
автор дама_из_декрета • 08 марта в 01:19
Ответ дляПешеходик
Так к чему опрос?
Честно,я думала почитать комментарии отписавшихся.Думала почитаю и моё мнение поменяется.Нифига не поменялось.Все,кто отписался имеют негативный опыт.Нет,не все,но многие.
Понятно вам?
автор дама_из_декрета • 08 марта в 01:20
Ответ дляШвабристка
сперва не хотела
на это было много причин - и тут даже не дело в войне
я как то вот не хотела полнеть и проходить ад со своим телом опять
поправилась на 30 кг
геморрой - который оперировала
и многое другое
про груди молчу - покинули чат давно

и вот я похудела ,привела себя в порядок мне 31
и с мужем задумались может стоит попробовать
я сразу забеременела и не получилось ( бывает уже такое я переживала
и вот мне 32 я снова беременна - безумна рада и надеюсь сохранить беременность
после родов откормлю грудью - и сделаю грудь наконец то))
Поправляются не от беременности и родов,а от избытка калорий в рационе.
автор дама_из_декрета • 08 марта в 01:21
Ответ дляПтица Говоруша
Не хочу, ні морально, ні фінансово не потягнемо. Але інколи закладається думка, що в старості буду жаліти.
Можливо і не будете,але поки ви виростете їх,то швидше ваша старість настане,ніж не народите)
автор дама_из_декрета • 08 марта в 01:22
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ні, не хочу
Є донька, яка до року плакала без перестану на одну мене недосвідчену(((
Вже 11 років красуні моїй, люблю до зірок!!!
Але як згадаю оті істерики і плач по спині холодок (((
+ війна, 39 років, і зарплата аж в 12 тисяч))))
Та да,мій теж кричав майже без перестанку.Постійно треба було на руках качати,він з них не злазив.
Слоник-тоник• 08 марта в 06:32
Ответ длядама_из_декрета
Найняти сідєлку не варіант?
Конечно вариант. Если вы до старости насобираете на сиделку, или ваш единственный ребенок будет настолько успешный, что ему это будут мелочи. А так с пенсии 7тыс особо на сиделку не разгонишься. Еще нужно продукты покупать, памперсы, лекарства, за квартиру платить
автор дама_из_декрета • 08 марта в 06:49
Ответ дляСлоник-тоник
Ну тогда не знаю,терпения железобетонноо вам могу только пожелать в данной ситуации.
СМСница• 08 марта в 09:32
Ответ длядама_из_декрета
Як виховає,такий і виросте.
Це так не працює
Сладко-соленая• 08 марта в 10:39
Ответ дляСлоник-тоник
Брат не може гроші переслати на оплату персоналу за доглядом чи на пансіонат для старих?
Яка різниця скіко дітей, якщо діти морозяться..
Пешеходик• 08 марта в 10:40
Ответ длядама_из_декрета
Понятно вам?
Не понятно. Чужой опыт вам никак не поможет, чтоб тут не написали. И второе вы будете видеть те комментарии, которые хотите увидеть, чтоб подкрепить свою позицию. Так как вы все равно не сможете прочувствовать тех, кто имеет другой опыт. У меня трое и я очень рада, хотела бы еще. Это если о желании, но есть и здравый ум.
Сладко-соленая• 08 марта в 10:53
Ответ длядама_из_декрета
Не, ну як тут пишуть ’в старості пожалкую..’
То я і зараз готова щоб ОПА і в мене друга дитина років ... 13+ хай буде.
Готова її любити, тратити гроші і все інше)) навіть квартири дам обом по досягнені 18+ років, бо в мене їх три наразі.

А от виростити з народження я більше не готова аж ніяк.
Панна Кота• 08 марта в 14:15
Ответ длядама_из_декрета
Чому?
З сином ніхто не допомагав, взагалі. Чоловік був постійно на роботі, навіть у вихідні.
Бабусі далеко.
Мені не важко було займатися дитиною чи домашніми справами. Але напрягало, що я сама собі не належу, навіть звичайний похід в магазин за продуктами одній був за щастя. Зробити елементарні речі— манікюр чи стрижка, то треба було підлаштовуватись під чоловіка, щоб він посидів з сином.
Також чоловік під час декрету дещо змінився, відчув свою владу, бо я від нього тоді залежала. На роботу після декрету бігла, як на свято. Більше мене в те ярмо і арканом не затягнуть.
Але син — це моя безмежна радість та щастя. Дивлюсь на нього — кращої дитини не існує. Хоча йому вже 13, підліткові заскоки, іноді сваримся, але обожнюю його❤️
автор дама_из_декрета • 08 марта в 14:40
Ответ дляСМСница
Це так не працює
Ну а як
автор дама_из_декрета • 08 марта в 14:41
Ответ дляПешеходик
)))))
автор дама_из_декрета • 08 марта в 14:52
Ответ дляСладко-соленая

Аааа он ви як)
автор дама_из_декрета • 08 марта в 14:53
Ответ дляПанна Кота
Бабусі далеко.
Чоловік-аб´юзер
СМСница• 08 марта в 15:10
Ответ длядама_из_декрета
Ну а як
Гени вирішують і всі прийомні діти завжди проблемні
автор дама_из_декрета • 08 марта в 15:15
Ответ дляСМСница
Ну не завжди.