дама_из_декрета• 07 марта 2025

Питання тим, у кого є одна дитина.

Ви хочете народити другу дитину?
СКИБИДЫШь• 07 марта 2025
Хотела, потому что у меня нет родных братьев и сестер, я хотела чтобы у сына были, но после 30, когда надо было уже решать рожать или нет, оказалось, что поезд ушел и я не смогу выносить. Вопрос решился сам собой, не могу сказать, что сильно расстроилась.
мегамоСГ• 07 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Я це прослідковую по дочкам більше.
Мені дивно.
А якщо другий і третій знов син, то сприймають як катастрофу.
Дивно дуже
Та ні
В мене син. Завжди хотіла одного і хлопця.
Ну, типу щоб прізвище передав)))
Вот Она Я• 07 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Я це прослідковую по дочкам більше.
Мені дивно.
Дивно дуже
У меня муж младший из трёх сыновей. Никакой катастрофы. Папаня счастлив и горд. Мама любит, какие есть. Хотя да, о дочке мечтала.
Злива інформації• 07 марта 2025
Ответ длядама_из_декрета
Что вас удерживает от этого?
Да буквально все. Не хочу снова в декрет, бессонные ночи, детские болезни, при том, что время нужно будет распределять между двумя и не забыть о себе и муже. Про нестабильную экономическую и политическую ситуации в мире и говорить не стоит. То, что беременность не подорвет здоровье тоже не могу быть уверена. И ещё миллион аргументов. Поэтому в моем случае можно отвечать просто и лаконично: ’Просто не хочу’
Svitlo_• 07 марта 2025
Завжди хотіла. І донька завжди хотіла сестру і брата. Але нажаль вона одна.
Законна дружина• 07 марта 2025
Може не по темі,але я єдина дитина в сім´ї.Тому у мене ТРОЄ дітей і просто марю четвертим.Мої батьки уже старі і немічні,уся турбота про них лише на моїх плечах,був би брат чи сестра ми би ділили трохи обов´язки по догляду.
Несу добро людям• 07 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Вас хтось змушує?
Не всім це в кайф, це нормально.
Часто не хочуть другу дитину в кого дочка.
Ніби дочку родила і все, сенс материнства виконано.
Не знаю чрму така тенденція
Первый раз такую глупость прочитала, что не хотят второго ребёнка те, у кого дочь...
Я в принципе не хотела дочь, имею близких подруг у которых по одному сыну и никто второго ребёнка не хочет
Сиреневенькая• 07 марта 2025
Хотіла двох, але чоловік виявився ненадійним, буде один
Щаслива Я• 07 марта 2025
Нет
Пошаманю• 07 марта 2025
Так, але стара вже і сил нема, і здоров´я. Треба було раніше думати
автор дама_из_декрета • 07 марта 2025
Ответ дляЗлива інформації
Я тоже не хочу,а муж хочет.Как захотеть,ели тут одни минусы?(
Пошаманю• 07 марта 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Мій чоловік має ще двох рідних братів. В усіх тільки одна дитина
автор дама_из_декрета • 07 марта 2025
Ответ дляSvitlo_
А мій син не хоче ні брата,ні сестру
Сижуревувшоке• 07 марта 2025
Багато але. Вік, війна, ковід, наявність хворих батьків з обох сторін (один з нами, паралізований вже 7 років), побутові умови (в нас 2 кім.)
автор дама_из_декрета • 07 марта 2025
Ответ дляПошаманю
В Європі після 40 років і ще молодість.
Пошаманю• 07 марта 2025
Ответ длядама_из_декрета
В Європі після 40 років і ще молодість.
Я не відчуваю себе під 40 як в 25, так, досвід є і було б простіше, але....Сил нема
автор дама_из_декрета • 07 марта 2025
Ответ дляЗаконна дружина
:-)
автор дама_из_декрета • 07 марта 2025
Ответ дляНесу добро людям
С дочками ещё больше проблем
Svitlo_• 07 марта 2025
Ответ длядама_из_декрета
А мій син не хоче ні брата,ні сестру
Скільки йому?
Svitlo_• 07 марта 2025
Ответ длядама_из_декрета
А мій син не хоче ні брата,ні сестру
В мене до років 14 теж нормально ставилась що одна. Стала старша - шкоду дуже, що одна.
ГоловнаЯ• 07 марта 2025
нет конечно
автор дама_из_декрета • 07 марта 2025
Ответ дляSvitlo_
На вас би повісили дитину
автор дама_из_декрета • 07 марта 2025
Ответ дляГоловнаЯ
нет конечно
Почему?
аромат Жука• 07 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Вас хтось змушує?
Не всім це в кайф, це нормально.
Не знаю чрму така тенденція
Бо донька продовжує рід. Але у мене син, і я теж не хочу другу дитину.
автор дама_из_декрета • 07 марта 2025
Ответ дляSvitlo_
Скільки йому?
10 років
автор дама_из_декрета • 07 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
Чому
ГоловнаЯ• 07 марта 2025
Ответ длядама_из_декрета
Почему?
я не хочу никаких декретов, никаких ..детских задач, ребенку 10 , самостоятельный парень вполне
опять в это памперсно-годичное рабство
аромат Жука• 07 марта 2025
Ответ длядама_из_декрета
Чому
Не хочу народжувати в орендованому житлі з неясними перспективами на майбутнє.
автор дама_из_декрета • 07 марта 2025
Ответ дляГоловнаЯ
опять в это памперсно-годичное рабство
Та ну да((((((
автор дама_из_декрета • 07 марта 2025
Ответ дляПошаманю
Може тоді спорт