Фенте Фря• 07 марта 2025
Залицяння з боку прямого керівника. Здалось чи нє? Як реагувати?
Дівчата, склалась дуже неприємна ситуація(
Знайшли мені нового керівника. Він знайшов привід, щоб поїхати зі мною наодинці по справах містом.
Їхали в машині, він почав розпитувати звідки я, скільки років. Говорити не по роботі. Потім пішли ми туди, куди потрібно було - в магазин (вибрати квіти нашій бухгалтерці) .
Почав говорити не по роботі, торкався мого волосся типу побачив сиву волосину, пригостив кавою і тут…
- слухай, тобі треба розслабитись, ти так багато працюєш. Може тобі пройтись по набережній? Ввечері. От ти що після роботи робиш?
- їду додому.
- а на вихідних? Мені часто буває скучно, дзвони і пиши, хоч о 12 ночі. Поїдемо кудись.
Говорив це обережно і очевидно, що нервував.
Я не знаю. Він може мене і звільнити. + взагалі він сидить в іншому офісі, а тепер як муха на мед летить до мене .
Говорив компліменти, яка ж я тільки класна )))
Що ви думаєте? Може підкату і не було, а я придумала?
- їду додому.
Фенте Фря
• 07 марта 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
автор не тупите
То таки підкат і я права?
Черпак_для_фантазий• 07 марта 2025
Ответ дляФенте Фря
То таки підкат і я права?
за пару лет работу я себе все обеспечила
Каркуша Клара• 07 марта 2025
Автор скажите что у вас есть молодой человек и вы его очень любите и на других мужчин даже не смотрите..так между словом скажите, ни на кого конкретно не намекая...ну это если вы не хотите быть любовницей...
Жинси на дитину• 07 марта 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я б начала грузить, душнил никто не любит - сам бы слился. Вечно ныть и рассказывать как все плохо и по всем вопросам не касающимися работы иметь другое, душное мнение. Типа: может по кофе - кофе вечером вредно, потому что... Отличный способ сливать и негатив, и людей
О Боже, класс, мне оч понравилось!))
НаБалКоніХодять• 07 марта 2025
Підкат. А ви розумна, хоч і молода. Можете сказати, що у вас є хлопець. Відмовляти треба не грубо, щоб зберегти нормальні ділові стосунки. По факту вам нічого не пропонували. У вас є своє бачення щодо дружби з начальством, тому намагайтеся морозитися і неврубатися як можно довше. Напряму запропонувати стосунки не легко. Цей чоловік зараз перевіряє чи ви не проти. Є вірогідність, що зрозуміє, що йому не світить і сам відчепиться.
Кредитная• 08 марта 2025
Автор,скажите,что с вашими обязанностями по работе вы должны получать больше.Вот увидите СРАБОТАЕТ СРАЗУ ЖЕ!
ЭмчЭндЭм• 08 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
Мдааа
А почему просто не сказать ’Вася, ты женат, я с женатыми кофе не пью’?
К чему эти тупые игры? Пустое и тупое ’общение’?
Ну потому что это так не работает🤷♀️ женатый, шеф, старше, с таким явным подкатом - при таких вводных нормальное ’нет’ не будет услышано, и начинается - эта цель должна быть моей, что доставляет уйму сложностей и неудобств девушке. Не все мужчины слышат нет, особенно когда по возрасту и должности выше. А убить на первом этапе интерес к себе - гораздо проще и спокойнее.