Ядвига Юсьлегко• 07 марта в 22:07

Він попросив, щоб я сама купила собі подарунок(

Чоловік. У шлюбі рік. Вчора надіслав мені гарну суму. І написав смс, щоб купила сама собі щось. У мене не вистачає фантазії. Краще б він мені сам щось купив.
Відчуваю, буду без подарунка.
ВерСаСе• 07 марта в 22:07
Для чого вам подарунок?
Мольфарочка• 07 марта в 22:07
Класс это же классно
Купите ювелирку
Рву и мечу• 07 марта в 22:08
Ідеально 🩷
Як міряти?• 07 марта в 22:08
Мені пересилайте, я знаю, що купити
автор Ядвига Юсьлегко • 07 марта в 22:08
Ответ дляВерСаСе
Для чого вам подарунок?
Наче ж свято завтра
Всі отримають подарунок
Жінка з перцем• 07 марта в 22:09
Тю, мій знає, що я люблю долари та євро. Колекціоную. Тож завжди з подарунками)
іронічна антитеза• 07 марта в 22:09
Идеальный мужик.
Синиця у спідниці• 07 марта в 22:09
Госпадя))) это уже все или еще на Пасху будет дурдом)) он не подарил мне яйцо))
ВерСаСе• 07 марта в 22:09
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Наче ж свято завтра
Всі отримають подарунок
Яке свято?
Кусман Сиру• 07 марта в 22:09
Ну так купіть що хочете, сумочку, парфуми, прикраси, чи ще щось. Якби чоловік дарував, щоб ви хотіли? От це і купіть.
автор Ядвига Юсьлегко • 07 марта в 22:09
Ответ дляЖінка з перцем
Може і мені сходить в обмінник завтра
Новорічна пальма• 07 марта в 22:10
У меня так же будет. Я наоборот довольна. Куплю себе то, что хотела
ВерСаСе• 07 марта в 22:10
Ответ дляСиниця у спідниці
Якісь вони всі нещасні з тими подарунками, цього року
автор Ядвига Юсьлегко • 07 марта в 22:10
Ответ дляНоворічна пальма
А що хочете?
Большой секретик• 07 марта в 22:10
Ответ дляСиниця у спідниці
А чо одно?
Синиця у спідниці• 07 марта в 22:11
Ответ дляБольшой секретик
А чо одно?
А два не заслужила))
Новорічна пальма• 07 марта в 22:11
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А що хочете?
Сумочку
Большой секретик• 07 марта в 22:11
Ответ дляСиниця у спідниці
А два не заслужила))
Сиротливо как-то... Одиноко одинокое одно яйцо...
Первоклашка Я• 07 марта в 22:12
тю.
пожалійте чоловіка - купіть і зрадійте, поцьомайте і подякуйте.
якщо вам вже конче треба якась фігня саме завтра:))
Госпожа_тамагочи• 07 марта в 22:13
Я бачила , що брала . У чоловіка , з подарунками, все погано. Тобто, дуже погано. Сюрпризи - то взагалі не його . В усьому іншому- все ідеально. Тому, перед святами- просто відсилаю фото/ скрін що я хочу. От і все
Указка• 07 марта в 22:13
Ну так проблема в вас , а не в муже. Деньги на подарок он вам прислал и вы говорите приличную сумму. Но вы не знаете что хотите или вам просто жалко на себя денег. Так это ваш выбор , что подарка у вас не будет.
ЧорноброваЯ• 07 марта в 22:14
А мені і доньці нічого не купив. Міг хоч один тюльпан купити. І на роботі ніхто не подарував і квіточки, хоча я одна жінка в колективі.
Чесно сказати зроблю висновки. Дуже неприємно від ситуації.
автор Ядвига Юсьлегко • 07 марта в 22:15
Ответ дляЧорноброваЯ
А може на роботі це свято вже відмінили
Указка• 07 марта в 22:16
Ответ дляВерСаСе
Яке свято?
8 марта завтра.
ВерСаСе• 07 марта в 22:20
Ответ дляУказка
8 марта завтра.
Та яке це свято, пережиток сесеру
Майор Медуза• 07 марта в 22:20
Ответ дляУказка
якщо ще не придумала, можна просто купити собі щось смачненьке на завтра, а гроші відкласти до моменту коли прийде гарна ідея. Не обов´язково бігти купувати абищо якесь барахло тільки тому що свято.
Лгин• 07 марта в 22:20
Нормально, лучше вместе пойти выбирать
Указка• 07 марта в 22:21
Ответ дляВерСаСе
Та яке це свято, пережиток сесеру
Ну это для вас пережитки и не свято. А для многих женщин это праздник. И я в их числе. А вы можете не праздновать и не ждать подарков. Это ваше личное дело)
Гарантую неперелевки• 07 марта в 22:21
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Наче ж свято завтра
Всі отримають подарунок
Нічого. Ще пару років і вас попустить з тими подарунками.
Майор Медуза• 07 марта в 22:21
Ответ дляЧорноброваЯ
але скажіть чесно чи були б ви раді і вдячні за один тюльпан? Сказали б що за позоріще, краще б взагалі нічого не купляв, от він і не купив. Так чи ні?