Лиса Патрикевна• 07 марта в 23:12
Що даруєте мамам пенсіонеркам на 8 березня?
Що ви даруєте мамам пенсіонеркам, віку від 65 років. Таким собі простим роботягам, які зараз на пенсії.
Прокачую сідниці• 07 марта в 23:14
Большой букет тюльпанов, диабетические сладости, карандаш для бровей, помада, лак, духи, все недорогое из маркета
Прокачую сідниці• 07 марта в 23:15
Ответ дляСтрибну в гречку
Духи, коем, румяна, карандаш для бровей, пудра...
И моя без бровей в окно не выглянет)))))
Стрибну в гречку• 07 марта в 23:15
Что смешного в моем комментарии? Все что я перечислила я дарила своей маме( она этому рада) ей 68
Калинові вуста• 07 марта в 23:16
Сделаю утром денежный перевод, мама живёт далеко, пусть себя любимую на свой выбор чем нибудь порадует.
Прокачую сідниці• 07 марта в 23:16
Ответ дляСтрибну в гречку
Это мне смешно, что моя такая же))
Поставила сердечко
Ні за холодну воду• 07 марта в 23:18
В театр сходили сьогодні, в кавʼярні посиділи, квіти купила
Помогалочка• 07 марта в 23:18
все, что ей нужно/может порадовать
кому-то теплые тапочки, кому-то духи, вам лучше знать свою маму
Блондинка в Законе• 07 марта в 23:19
Я купила пасхальную посуду сейчас, красивые блюда и тд. Она такое любит
МЧСница• 07 марта в 23:20
Замовила букет тюльпанів і тортик , мамі 64. На Новий рік і Валентина техніку ,косметику / догляд вже подарували.
Добрая свекровь• 07 марта в 23:21
В Східниці з 5 числа на 24 дні.
Спа, масаж, вода, екскурсії
Xвостокрутелка• 07 марта в 23:28
Поїздку в садовий розплідник і можливість вибрати там що хоче для дачі.
3@йk@• 07 марта в 23:29
На всі свята відправляємо щось смачне типу хамона, олівки, вялені томати… в них таке не купити в місті, а вона йде з подружками в баню і стіл накривають гарний)
Простоваля• 07 марта в 23:31
Мамі лак для волосся та віск для укладки. Ну вона сама сказала, що їй потрібно. Вона в мене хоч і пенсіонерка, але працююча, тому стрижка-покраска-укладка-манвкюр-педікюр.
А свекрусі 2 великі господарські сумки - АТБ та Метро. В неї дачний сезон починається, минулорічні сумки зносилися, а скоро розсаду везти, а потім урожай.
ПадаюВреверансах• 07 марта в 23:31
Ответ дляСтрибну в гречку
Не звертайте уваги
Простоваля• 07 марта в 23:32
Ответ дляПрокачую сідниці
Стара закалка. Моя задовбалась малювати і пішла минулого року пудрові зробила
ПлакалаВАвто• 07 марта в 23:32
Нашей 71, купили блендер (я тут спрашивала), сидушку для ванны и сковородку-гриль. Это всё она хотела сама. И остальное просто деньгами, потом купит сама себе, что захочет, отдельно.
ПлакалаВАвто• 07 марта в 23:33
Ответ для3@йk@
Ну еда это не подарок, а просто продуктовый набор. Мы такое регулярно покупаем, ко всем мало-мальским праздникам.
Єдина Країна• 07 марта в 23:34
Ответ дляДобрая свекровь
В Східниці з 5 числа на 24 дні.
Спа, масаж, вода, екскурсії
Супер!
Ви їй путівку подарували?
Добрая свекровь• 07 марта в 23:34
Ответ дляЄдина Країна
Супер!
Ви їй путівку подарували?
Так. Щороку оплачую.
ПлакалаВАвто• 07 марта в 23:36
Ответ дляДобрая свекровь
Так. Щороку оплачую.
А на какой вилле или в санатории? Тоже хочу такое, но там такой выбор.
Хотелось бы проверенное, на 5* не претендуем, ну и на -5* тоже )))
Лиса Патрикевна
• 07 марта в 23:38
Це супер, що погоджується їхати. У мене ні мама, ні свекруха не поїде в санаторій. Свекруха взагалі в селі, яке більше як хутір. Хотілось чимось порадувати. Духи у мами є, можливо в єву куплю сертифікат, там фарбу можна придбати, може з білизни щось куплю
Єдина Країна• 07 марта в 23:39
Ответ дляДобрая свекровь
Так. Щороку оплачую.
Ви чудова донька!
Я своїй раніше в Хмельник купувала регулярно, там гарно лікують артроз суглобів.
А тепер прицінююсь в інші місця:)
Якщо не секрет. Який готель і чому саме Східниця? За показами лікування чи мамі там подобається?
А тепер прицінююсь в інші місця:)