долой_лама• 07 марта 2025

Гардероб на весну

Що купили? В мене пуста шафа і 0 ідей
Ms. Анонимная• 08 марта 2025
Ответ длядолой_лама
Покажіть, бо я з 52 стала 62 кг
Я 77 кг і я красуня))) і сукні. І все є. Сьогодні на роботі купа компліментів.обермки квітів і подарунків від чоловіків. І я ніколи в світі не скажу таке про себе як ви)))мене обожнюють.
Вага рівномірно розподілена. Живота нема. Груди великі)) і завжди були. Маю купу суконь
автор долой_лама • 08 марта 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Хреново, за какое время набрали?
Перестала годувати дитину грудьми і за 8-9 міс
Аноним ФЕЯ• 08 марта 2025
Я себе 300 лет ничего не покупала. Некоторые вещи до сих пор из гуманитарки с начала войны (термушка и свитер COS). Только недавно купила рубашку в полоску и вышитый цветочек.
автор долой_лама • 08 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Та красуня, то красуня, але речі всі малі
Аноним ФЕЯ• 08 марта 2025
А нет, вру. Купила ещё две юбки. Одну себе, одну маме, но похоже что обе останутся у меня.
ЖаннаНеАгузарова• 08 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Вам написали покажіть, а не похваліть себе🤣
Робот Вертер• 08 марта 2025
Покажите плиз кроссы или кеды, кому не сложно.
Советничаю тут• 08 марта 2025
прошлогоднее носить буду
а вы со своего выросли, или всё сносилось под ноль?
Советничаю тут• 08 марта 2025
Ответ длядолой_лама
ага. ну реализуйте прошлые идеи в бОльшем размере
Дюагональ• 08 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Покажiть сукнi будь-ласка
Домовенок Кузя• 08 марта 2025
Зашла неделю назад на распродажу в С@A. Образ для меня не совсем привычный, ну уж очень привлекательной была цена
БезПаспортаНеПродаю• 08 марта 2025
Тренч вкорочений льняний чорний, кроси м´які чорні, джинси на завязках. Це те що можна на весну), інше все на літо. Вже показувала. В принципі мені норм. Може сарафан легенький і Балетки замш можна купити і сумку. Все сейл і масс.