Ду да ду да ду• 08 марта в 11:56

А что опять с воздухом в Киеве?((

Не нахожу инфы, опять горит что-то? Показатели кошмарные
Допоможіть знайти• 08 марта в 11:57
Плохо искали.Горит в бучанском и других районах.
Яйцеголовая• 08 марта в 11:58
як вже замахало… тиждень перерви було, то хоч можна було дихати, провітрити.
Яйцеголовая• 08 марта в 11:58
🌫У Києві спостерігається тимчасове погіршення стану повітря, рівень забрудненості високий

▫️Ймовірною причиною тимчасового погіршення стану повітря є пожежі в екосистемі Київської області та метеорологічні умови (зокрема, низька швидкість вітру), що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

❕До поліпшення ситуації зі станом повітря рекомендовано:
▫️зачинити вікна;
▫️обмежити перебування на вулиці;
▫️пити багато води;
▫️якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.

📲Слідкуйте за поточним станом якості повітря в режимі реального часу за посиланням та в застосунку Київ Цифровий.
Допоможіть знайти• 08 марта в 11:59
https://ua.korrespondent.net/city/kiev/4761636-pid...
В Шпитьках досі тліє.І горить трава в полі.Їхали-здалеку видно.Вітру немає.
Альфасамка• 08 марта в 12:00
нашо сидіти в тій дірі
автор Ду да ду да ду • 08 марта в 12:01
Спасибо, девочки, поняла. Всех с 8 марта!
Допоможіть знайти• 08 марта в 12:03
А вообще,по сравнению с Китаем и прочими Индиями,у нас отличный воздух.Вот там блин смог 24/7 в крупных городах.
У нас хоть периодически.
Куколка-мяуколка• 08 марта в 12:03
Ответ дляДопоможіть знайти
Интересно, это потому что местные начинают палить? Типа чистить огороды себе так, листья может палят.
Допоможіть знайти• 08 марта в 12:04
Ответ дляКуколка-мяуколка
Там где я знаю,то загорелось после обстрелов.А так и палят конечно же сейчас.
Попадала всякая хрень и загорелось вокруг в нескольких местах.Там лес и поля,село задело.
Залізна тьотя• 08 марта в 13:37
Ответ дляАльфасамка
нашо сидіти в тій дірі
Львівська область теж забруднена.
Альфасамка• 08 марта в 15:00
Ответ дляЗалізна тьотя
Львівська область теж забруднена.
норм тут, смердить зранку гавном, але до обіду вивітрює