svitochkaa• 29 января в 21:31

CNN-Гроші Україні ідуть.США зняли обмеження

Адміністрація Трампа зняла обмеження на програми допомоги, зокрема, для України, - CNN Офіс управління та бюджету Білого дому скасував замороження федеральної допомоги, знявши обмеження на фінансування деяких гуманітарних програм, зокрема, для України.

"Меморандум OMB M-25-13 скасовано. Якщо у вас є питання щодо реалізації виконавчих указів президента, будь ласка, зв´яжіться з юрисконсультом вашого агентства", - ідеться в меморандумі, який було отримано CNN від представника адміністрації президента США Дональда Трампа.https://www.unian.ua/world/administraciya-trampa-z...
автор svitochkaa • 29 января в 21:31
автор svitochkaa • 29 января в 21:32
Зара в мертветчуковсько-шоколадної сєкти буде інфаркт
annac• 29 января в 21:53
❌ У Білому домі спростували повідомлення західних ЗМІ скасування указу про замороження федеральних програм допомог

Прес-секретарка Керолайн Лівітт в соцмережі Х заявила, що йдеться лише про скасування одного з документів
fishcka• 29 января в 22:13
Ответ дляsvitochkaa
на цю допомогу зав´язано дуже багато проектів в Україні, і краще щоб вона була. бо зелені туди навіть пів копійки не виділять :(