Астоновитесь!• Изменено 08 марта в 16:08
Чи можна зараз висадити нарциси в ґрунт?
Дівчата, забула про луковиці нарцисів. Зараз прибирала на балконі і знайшла їх пророслими в пакеті.
Чи можна їх висадити зараз в ґрунт? Чи можливо в горщик вдома? Заквітнуть навесні?
Дякую
НаливайКа• 08 марта в 16:53
Висаджуйте, але слідкуйте за погодою. Якщо ризик заморозків, то прикрийте.
Лукава_Кiшка• 08 марта в 17:48
Це все цікаво, а сусдка вже огірки посадила, чула розмову. Іша щось говорила їй - але як завжди - моя твоя не розуміє....
ПробілНеПрацює• 08 марта в 18:13
Ответ дляЛукава_Кiшка
Может на рассаду в стаканчики. Что тут такого?
Лукава_Кiшка• 08 марта в 22:09
Ответ дляПробілНеПрацює
Если в стаканчики, то это дома, не на улице же.
Мне нет до этого дела. Просто тема автора, как бы про посадку.