Задолбулька• 08 марта в 18:13

Опять крест упал

С Лавры. Такое было 14.01.22. Как думаете, это знак о чем-то или нет?
ЗдесяЯ• 09 марта в 09:09
Ответ дляНетЕщеНаверное
В якій главі Біблії написано про бджіл, цікаво почитати?
Притчи Соломона
НетЕщеНаверное• 09 марта в 09:10
Ответ дляЗдесяЯ
Притчи Соломона
А точніше?
ЗдесяЯ• 09 марта в 09:12
Ответ дляНетЕщеНаверное
А точніше?
Я ведь не слуга вам, искать еще и главы
НетЕщеНаверное• 09 марта в 09:16
Ответ дляЗдесяЯ
Я ведь не слуга вам, искать еще и главы
Ясно, тоді і не посилайтеся, якщо це не звідти. В біблійних текстах бджоли згадуються як символ праці та мудрості, але жодного пророцтва про їхню загибель немає. Можливо ви з Енштейном сплутати?
НетЕщеНаверное• 09 марта в 09:17
Ответ дляБулку Дай
Не волнуйтесь, даже если его разрушат, ничего не будет такого, чего мы не видели.
Хуженебудєт#
ЗдесяЯ• 09 марта в 09:18
Ответ дляНетЕщеНаверное
вы спросили В якій главі Біблії написано про бджіл, цікаво почитати?
я ответила, в притчах Соломона
где я упоминала о пророчествах?
НетЕщеНаверное• 09 марта в 09:20
Ответ дляЗдесяЯ
я ответила, в притчах Соломона
где я упоминала о пророчествах?
Ваша фраза ’И в Библии написано что умирание пчел это апокалиптичный признак’, я запиталась, де саме в Біблії про це написано ?
ЗдесяЯ• 09 марта в 09:23
Ответ дляНетЕщеНаверное
можно скрин?
Я Вас не боюся• 09 марта в 09:23
Спитала в чата ЖПТ:

Чи є в Бібілії передбачення чи згадки про загибель бджол?

EditУ Біблії немає прямих згадок чи передбачень про загибель бджіл як екологічну катастрофу в сучасному розумінні.
Бджоли згадуються в Біблії кілька разів, але в інших контекстах:

Як символ родючості та достатку - в описах ’землі, що тече молоком та медом’ (Вихід 3:8, Левит 20:24)
Як приклад працьовитості та організованості (хоча це більше в юдейській традиції, ніж безпосередньо в біблійному тексті)
В деяких описах, як у Псалмі 118:12: ’Обсіли мене, немов бджоли...’ - порівняння з ворогами
Згадки про мед та його цінність (Суддів 14:8-9, 1 Самуїла 14:25-27)

Апокаліптичні видіння в книзі Об´явлення (Апокаліпсис) описують різні екологічні катастрофи, але специфічно про зникнення бджіл не йдеться.
Сучасна проблема вимирання бджіл (Colony Collapse Disorder) є відносно новим явищем, пов´язаним з індустріалізацією сільського господарства, використанням пестицидів та зміною клімату, тому прямих біблійних пророцтв щодо цього конкретного явища немає.
Ms. Android• 09 марта в 09:24
Ответ дляЯк_наготую...
А московский патриархат уже Лавру покинул?
Верхняя Лавра - ПЦУ, Нижняя - МП. Упало в Верхней
А я с Рио-де-Житомира!• 09 марта в 09:26
Ответ дляMs. Android
Так крест же не упал, он наклонился. Люди заметили, вызвали спасателей, те его сняли
ЗдесяЯ• 09 марта в 09:26
Ответ дляMs. Android
Знаковое событие
НетЕщеНаверное• 09 марта в 09:26
Ответ дляMs. Android
писали, что-то хотят продать за границу
Кому?
Ms. Android• 09 марта в 09:27
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Взял сам и наклонился вдруг, да? И повис на проволоке
Зараз на дієті• 09 марта в 09:31
Это плохой знак. Возможно, к плохому завершению войны. смотрела - территории нам не вернуть( в марте обстрел, много жертв. Разрушение здания. Киев
Ms. Android• 09 марта в 09:32
Ответ дляЗараз на дієті
Еще и коридор затмений с 14 по 29 марта
Тихомандражная• 09 марта в 09:45
Ответ дляЗараз на дієті
Где вы смотрели?
Зараз на дієті• 09 марта в 09:46
Ответ дляТихомандражная
Где вы смотрели?
Я карты смотрю иногда ( для себя )
НетЕщеНаверное• 09 марта в 09:48
Ответ дляЗдесяЯ
можно скрин?
Моє питання було до конкретної фрази Посту 75, а не просто за бджіл почитати
Бабка_в_кедах• 09 марта в 09:56
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я не знаю что за трагедия. Можно в двух словах?
Куренівська трагедія ‒ одна із наймасштабніших техногенних катастроф України. Вона сталася у Києві 13 березня 1961 року. Гігантська хвиля відходів цегельного виробництва, які зливали у Бабин Яр, прорвала дамбу і за лічені хвилини затопила столичну Куренівку, зруйнувавши багато будівель та лише за офіційною інформацією – поховала заживо 145 людей. Зараз деякі українські історики стверджують, що загиблих було значно більше. Далі за посиланням,там фото є
https://www.google.com/amp/s/www.radiosvoboda.org/...
Фляшунька• 09 марта в 11:39
А хтось пам´ятає, як на початку 10х у Києві з пам´ятника засновникам Києва відвалилися фігури Кия та Щека, а Хорив та Либідь залишилися? Ще тоді забобонні люди казали, що дуже поганий знак, а я ще думала, ну що може статися. Так і зараз. І не знаєш, що на тебе чекає
Фляшунька• 09 марта в 11:49
Я в шоці! Вирішила після свого попереднього повідомлення погуглити, щоб знайти більше деталей про той обвал фігур засновникам Києва. Обвал відбувся 23 лютого 2010 року, а новина з´явилася у пабліках 24 лютого
СкумбріяП8• 09 марта в 12:10
От мені не дає спокою пророцтво Аліпії. Що’ почнетьчя страшна війна на Петра і Павла, коли винесуть труп’. Ще колись мама принесла книгу зі спогадами очевидців. Вона не помилилася ні в чому
Українська Мрія• 09 марта в 12:49
Ответ дляMs. Android
Еще и коридор затмений с 14 по 29 марта
коридоры затмений каждый год по нескольку раз
dahashutka19• 09 марта в 15:23
Боже...поганим знаком в 2022 році була русня на наших кордонах. А це просто ...ну так сталося і все
dahashutka19• 09 марта в 15:26
Ответ дляЗараз на дієті
Тоесть в марте лучше в Киев не ехать? Хотела с малыми на несколько дней
ЕлькиПальки• 09 марта в 17:05
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
он упал с купола, но он держится еще на проводах, он на проводах висел
ЕлькиПальки• 09 марта в 17:31
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ось і думаю- ким він ізбраний. Христа вони не признали та зничтожили.
Богом.
Нельзя среди язычников создать чистый сосуд и вырастить одного чеговека, способного принять Бога во чрево.
нужен был народ, верный единому Богу, чтобы среди него выросла чистая безгрешная душа.
Народ был избран, чтобы вырастить деву Марию, чтобы родился Иисус Христос по обетованию.
Да, евреи думали, что придет через деву царь , и они снова станут свободными и обретут государственность и реального царя и могущество.
А он им сказал, что царство мое не от мира сего.

Им не понравилось.
ЕлькиПальки• 09 марта в 17:39
Ответ дляНетЕщеНаверное
А хіба вона не перейшла вже?
из Лавры перешел аж 1 монах. А церкви, что они построили просто забрали.
Лавра - музей теперь, не монастырь.
Всех монахов еще не выгнали, часть живут в нижней Лавре, но их закрыли и никого туда не пускают.
Надо учесть, что кроме них, никто не умеет ухаживать за мощами.
ЕлькиПальки• 09 марта в 19:36
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ну то з якого дива ви мені претензії виставляєте, якщо я саме це і доводила хворій людині?
вот интересно, если человек сказал - Бог есть, то он хвора людина, а если сказал - Бога нет, то он нормальная людина. С какие пор - это норма?
У нас коммунисты рулят?. Или это просто воспитание коммунистическое не забылось до сих пор.

Если вы не знали, то у нас в стране декларируется свобода совести, и верить в Бога можна, обзывать за это нельзя.