18 мнеУЖЕ• 08 марта 2025

Как достал этот грипп

Температура не сбиваемая (((( а теперь насморк зеленый и горло . Жуткий кашель 😷. Ехать завтра на кукушку? Промыть нос
автор 18 мнеУЖЕ • 08 марта 2025
Сама не могу промыть . Не всё выходить
ПрипоРошенная• 08 марта 2025
Для чого його промивати?
автор 18 мнеУЖЕ • 08 марта 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Для чого його промивати?
Так я не могу дышать
ПрипоРошенная• 08 марта 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так я не могу дышать
Закапайте. Яким чином промивання має допомогти?
Тра Ля Ля• 08 марта 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Для чого його промивати?
Я так розумію, є шанувальники кукушки. Без неї не можуть, ходять на промивання як на роботу.
Джинци на Флісі• 08 марта 2025
Мене чотири дні ковбасило з тою температурою. Теж не могла збити нормально. На четвертий день увечері вкотре збила - і все, вона більше не піднімалась. Сьогодні перший день без температури - дика слабкість, темніє в очах, головний біль сильний. Але хоч без того жару - вже краще.
Неначасі• 08 марта 2025
Якщо вже соплі зелені, я б з´їздила на промивання. Краще пару раз промити, ніж антибіотики їсти і гормони пшикати, бо запустилося до синуситу
автор 18 мнеУЖЕ • 08 марта 2025
Ответ дляНеначасі
И я так думаю
Бабулька• 08 марта 2025
Выпейте антигистаминное,оно никогда не помешает и нос станет лучше дышать
автор 18 мнеУЖЕ • 08 марта 2025
Ответ дляБабулька
Спасибо. А какое антигистаминное можно выпить?
Пускаю бісики• 08 марта 2025
Ответ дляНеначасі
В мене іноді зелені соплі.
Нічого, крім нафтізину, не капаю.
Щоб ще кудись їздити на промивання, то капець якийсь .
Б´ю байдики• 08 марта 2025
Я вже тиждень хворію. Темп.висока пару днів. Далі начебто пропустила, а потім оп і темп.37.5 і кашель грудний,не можливо викашляти. Вже 2 й тиждень.пішов, темп 37.0-37.3, на рентген лікар направила.
Ніс теж закладений, але нежітті не було як ви пишете. Пирскаю, щоб дихати.
Бабулька• 08 марта 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Лоратодин или такого типа
сама себе прекрасная• 08 марта 2025
Температура висока піднімається?
ДелайКак_Я• 08 марта 2025
А в мене після хвороби дуже сильна слабкість і апатія. При чому апатія настільки сильна, що боюсь, щоб депресія не розвинулась. Сьогодні заставляла себе на вулицю вийти прогулятись, нічого не радує, трохи походила і втомилась. Залишок дня провела в ліжку з телефоном((((
Неначасі• 08 марта 2025
Ответ дляПускаю бісики
В мене іноді зелені соплі.
Нічого, крім нафтізину, не капаю.
У кожного своє слабке місце. Мій син жодного разу не їв антибіотики при бронхіті. Зато соплі часто дають бактеріальні ускладнення і він їв антибіотики через ’соплі’. 1-2 вакуумне промивання носа у лора позбавляє тижневого прийому антибіотиків і пшикання гормонів. Щиро заздрю тим, хто може ходити з зеленими соплями і вони в них не викликають бактеріального ускладнення.
Анонимба• 08 марта 2025
Ответ дляДелайКак_Я
І у мене страшна втома після грипу😢
100pudov• 08 марта 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Боже,і в мене.Якийсь депресивний стан....Скільки хворієте днів?
Подмигашка• 09 марта 2025
Ответ дляДелайКак_Я
І в мене,а ще відсутність апетиту.Їм один раз в день через силу.Хочеться десь забитись в куток і лежати.
ДелайКак_Я• 09 марта 2025
Ответ для100pudov
Хворіла з 27 лютого по 4 березня. Зараз вже вилікувалась, але залишилась слабкість і апатія