Илон Маск заявил, что ключом к решению конфликта в Украине может стать введение санкций против украинских олигархов.
"Наложите санкции на 10 крупнейших украинских олигархов, особенно на тех, у кого есть особняки в Монако, и это немедленно прекратится", - написал он в соцсети Х.
Ваши мысли?
Там в статті вище написано, що є критики Маска і Трампа подинокі, і вони Вже витрачають шалені кошти на безпеку родини, і навіть діток. Всюди страх.
Бо як йде критика Трамп Ко, то зʼявляється в соц мережі хейт, і люди потім, навіть, сусіди критикують, дивляться похмуро в продуктовому магазині, в церкві, там якесь таке щось твориться.
Що жінки сенаторів просять тих мовчати і не лізти, бо не бажають хейту.
Ще вийшли темники журналістам, які слова не можна використовувати.
Масово звільняють журналістів.
А щоб піти на роботу в держапараті тест - питання - хто переміг на виборах 2020? Треба казати їм що Трамп і перемогу вкрали.
Ще фбр Ньюйоркського главу звільнили, він відмовився викрити співробітників, хто розслідував атаки на Капітолій.
Думаю, вчасно вийде продовження Оповіді Служниці про Галаад. Теми останніх кінострічок - Рай, Бункер, Нульовий день, Не дивись наверх, це якесь як відображення цих процесів.
Масово звільняють журналістів.
IndividualForce• 09 марта в 10:27
Ответ дляStar39
Не думаю, что подобные акции с преследованием ребенка и семьи вице-президента США чем-то помогут Украине или украинским беженцам в США. Скорее наоборот
В розрізі теперішньої інфо-атаки проти України, чи правда те що вони там пишуть, чи справді були ті протестуючі...
В то же время, у Маска появился и такой пост в Х:
’Я буквально вызвал Путина на поединок из-за Украины, а моя система Starlink является основой украинской армии. Вся их передовая линия рухнула бы, если бы я её отключил.
Меня ужасает многолетняя бойня в тупиковом противостоянии, которое Украина неизбежно проиграет.
Любой, кто действительно заботится, действительно думает и действительно понимает, хочет, чтобы эта мясорубка остановилась.
НЕМЕДЛЕННЫЙ МИР!!’
Mira29-c3c3• 09 марта в 10:29
Ответ дляArgesha
Напомінаю: першопроходці - 200 грн в день.
Далі безкоштовні лохи власне безкоштовно підтягнулися.
Вам стільки платили на антимайдані ?
IndividualForce• 09 марта в 10:36
Ответ дляLudaSHS
Масово звільняють журналістів.
Як сумно, що сша перетворюються на росію. Читала, що трамп згодом ймовірно буде змінювати виборчі закони, щоб сидіти довго як путін.
Ответ дляLudaSHS
Там читаю новини і дивуюся якими шаленими темпами, наче демократична правова держава, крокує до автократії олігархії
Я сьогодні дивилася репортаж, там протестують. В основному, науковці та вчені, студенти. В Пенсільванії, наприклад, масштабні протести. І всі ржуть над трансгендерними мишами.
І як красиво пішов шеф ФБР
Еще один миротворец:
Юлия Тимошенко раскритиковала главу немецкой разведки Бруно Каля, который выступил за продолжение войны в Украине, и призвала к немедленному прекращению огня.
Она процитировала Каля, который заявил, что «если война в Украине завершится раньше 2030 года, Россия сможет использовать свои ресурсы для агрессии против Европы раньше, чем ожидалось».
Тимошенко осудила данное заявление.
«Бруно Каль впервые официально подтвердил то, во что нам так не хотелось верить. Ценой самого существования Украины и ценой жизней сотен тысяч украинцев кто-то решил заплатить за «истощение» России ради безопасности в Европе? Не думала, что об этом решатся сказать столь официально и открыто. Это многое объясняет. Считаю, что Верховная Рада обязана немедленно отреагировать. Мы инициируем такой шаг. Войну нужно закончить немедленно и на максимально справедливых условиях», - написала Юлия Тимошенко.
Тимошенко осудила данное заявление.
Ответ дляBattleBunnyInAction
Європа вже майже прямо каже, що чим довше війна в нас, тим менша вірогідність що вони будуть воювати з кацапами. Тому вони зроблять все щоб вона затягнулась, і до цього робили.
Чому до нас ці очевидні речі доходять в останню чергу?
Як до зрадженої дружини, коли давно вже усі навколо в курсі про масштаб розвітвлення її рогів, а для неї це новина й розчарування?
Вигідно усім! Буквально усім, окрім тих, кого відловлюють і пхають у буси.
Ответ дляRosenica
І як красиво пішов шеф ФБР
Протестують навіть виборці трампа.
Але воно точкове, фірми, інститути, організаціі оно притихли
Ирина-bbd0• 09 марта в 11:16
Ответ длявиктория7аас
в россии нет олигархов ,,последний олигарх Березовский в могиле,Ходорковский в скитаниях ,всякие Дерипаски и прочие просто крупные бизнесмены и богатые люди.
То не росийские олигархи.то ’местная самооборона’
То не росийские олигархи.то ’заблудившиеся отпускники-бизнесмены’
)))))
Ответ дляLudaSHS
Масово звільняють журналістів.
Цього разу трамп підготувався серйозно. Діє швидо та безжально. Методи залякування, цькування незгодних, можливо незабаром і фізичне знищення (не дарма ж бояться), відпрацьвані кгб десятиліттями в росії, тепер їх використовують сша. І я знову і знову задаюсь питанням - як це так швидко стлося в країні, яка вважалася взірцем демократії?
Ответ дляOxy3
From deserts to Great Lakes
The United Soviet States (c)
IndividualForce• 09 марта в 12:16
Ответ дляStar39
Видео его общения с украинскими демонстрантами есть в телеге и в аккаунте Вэнса рядом с его постом. Уже 20 миллионов просмотров
Тут про дитину. На відео конкретно ця ситуація?
У статті явний акцент, що українці завдали шкоди дитині.
IndividualForce• 09 марта в 12:21
Ответ дляОленёнок
Я давно писала, что маск умственно отсталый. Обычный нарик и аутист из небедной семьи. Была бы семья бедной - по мусоркам уже бы побирался. Чует мое сердце - договориться
Років 5 тому, спілкувалась з ойтішніком, який мені всі вуха прожужав, який Маск передовий, геніальний і він врятує світ. Сам чувак на першому побаченні заявляв ’всєлєнна существует чтоб удовлетворять мои желания’. За кілька років підсів на травку і скотився до бомжа, з неадекватною поведінкою і неймовірним нарцисизмом, якого міліція таскає постійно. Тепер розумію, що захоплення Маском вже маркер))
Ответ дляIndividualForce
На видео видно спины и головы протестующих и лицо Вэнса, и слышно, что они говорят. Что внизу не видно из-за спин, но я не думаю, что Вэнс стал бы врать по своего ребенка
SARA Abramovнa• 09 марта в 12:34
Ответ дляRosenica
Фільм ’Махати собакою’ в дії. Хто не дивився, дуже раджу
’Хвост, который виляет собакой’? Да, хороший фильм, актуальный на сейчас, советую всем к просмотру, многое проясняет.
IndividualForce• 09 марта в 12:34
Ответ дляStar39
Притягування за вуха. Дитини не видно.
Можливо він сам спеціально пішов у сторону протестуючих, на камеру? Зараз 90% новин- провокація.
Чи не дивно, що така важлива персона, не захищена службою безпеки від звичайних цивільних?
Ответ дляIndividualForce
Притягування за вуха. Дитини не видно.
Посмотрите видео. Служба безопасности на месте, вокруг Вэнса. И это же не первый раз, когда украинские протестующие его преследуют. Они уже сорвали ему отдых на лыжах, куда он приехал с женой и тремя маленькими детьми
Ирина-bbd0• 09 марта в 12:46
Ответ дляIndividualForce
Притягування за вуха. Дитини не видно.
Если это активно тулят кацапские пропагандоны.то понятно же откуда ноги растут
Ответ дляStar39
То були місцеві мешканці. І вони про це самі писали.
IndividualForce• 09 марта в 12:48
Ответ дляStar39
Мене цікавить, щоб у нас росія людей не вбивала, а не відпочинок проросійських агентів.