ВЫВсеВрете• Изменено вчера в 18:37

Це нормально нав´язувати дитину погуляти у нас?

Купили будинок по сусідству. Там дуже активний і допитливий хлопчик 5 років. Моїм дітям 10 і 12. Як би вік дуже різний. У нас великий двір, там хлопці грають в футбол, баскетбол, бадмінтон ввечері, з собакою.
Сусід з мамою вибивають фіртку пустіть погуляти, дитина хоче до дітей.
Мені якось і не зручно. Мої діти кажуть нащо нам нянчить цього малого, у нас ігри на двох.
Думаю вийду і скажу. Мама стоїть з дитиною маленькою на руках і просить хай він у вас погуляє. Мої втекли в дім зразу. Кажу як би уже весір, діти пішли в дім вечерять і купаться. Малий каже так і в дім до хлопців. Кажу це не дуже зручно, а малий прямо між ноги пролізає я тихенько. Мама каже та він не буде заважать, йому так скучно вдома.
Я кажу, може, іншим разом, не сьогодні. Тимпаче у нас велика собака, не треба смикати фіртку, раптом вона не замкнена, а собака вискочить на дитину.
Вона відтягла того малого, він засмучений, мама в шоці від відмови.
Як би я собі подумала ясно людям, що це не бажано.
Наступного вечора та сама ситуація, я вже просто не вийшла. На годиннику 20.30. Мої двти мусили втекти в будинок, вони не хочуть в кімнату запускать до себе малишню. У них там майстерня лего. Все по коробкам. Пепеживають, щоб ніхто там нічого не порушив. Навіть я не смію нічого переставлять. А тут якась дитина буде гратись чужа.
Якраз в гостях була свекруха і пристидила мене, типу тобі що шкода, йому скучно хай погуляє дитина. Вони нові люди переселенці і їм важко, треба дружить з сусідами. Але я не розумію як це воно буде. То це мені як, треба все лишать і йти на другий поверх дивитись за дитиною? Чи хай просто шастає де хоче?
Вечір це в мене час маски, малювання, книги, кіна, вина і тд.
Я не проти дружить з сусідами, але я щось не помню, що коли моїм дітям було скучно я ввечері їх в двори заводила і ждала, щоб хтось їх розважав.
Я розумію як запущу в двір, то як я йому забороню в дім зайти, коли мої діти підуть.
Ситуація якась дурацька.
То це я бездушна, зла і жорстока чи це сусіди цікаві люди?
Дійшло до того, що мені на вулицю не хочеться виходить ввечері і дітям теж, бо хлопчик вже підставив стілець і заглядає чи не вийшов ніхто.
Тиждень вже ця ситуація продовжується.
Просто ігнорувати?
ГейСюда• вчера в 23:14
Ответ дляВЫВсеВрете
Оце такою фразою напевно треба і сказати .
Хоч як це і образливо прозвучить для тої мами, я собі можу уявить як їй неприємно.
Може там, звідки вони, прийнято сусідами жити як родичі, я ж не знаю
автор тількі так ,бо без мила
я за два тижні в себе в дворі дитячий садок з басейном
еле раздала обратно

Садова гойдалка• вчера в 23:17
Ответ дляОновлена версія
Так 10 і 12.
Це дати які повинні вже вміти висловлювати свою думку, говорити ні, та брати на себе відповідальність
у вас взагалі діти є?
Оновлена версія• вчера в 23:21
Ответ дляСадова гойдалка
у вас взагалі діти є?
Так є
Тому для мене така поведінка в такому віці крайнє дивна
Садова гойдалка• вчера в 23:28
Ответ дляОновлена версія
Так є
мій 12-річка не ховався би в хату але й не пояснював чужій жінці чому він не хоче грати з її 5-річним сином. Пояснити дорослій людині чому ні це повинна доросла. А в віці 10-12 років хлопці в 99% не хочуть гратися з малечею
Зоряний Шлях• вчера в 23:32
Ответ дляТрусиковед
Божечки, я прям згдала як мені було 5, це були дев’яності. І сусідка намагалася мені втюхати свою 3 річну онучку, щоб я її няньчила. П’ять! Мені було п’ять років - зараз мені здається, що мабуть вона просто хотіла фізично здихатися тої дитини, бо інакше я ніяк це не можу пояснити. Пам’ятаю, вихідний - можна виспатися. Відкриваю очі - а наді мною вже стоїть ця дитина. В решті решт, моя мама набралася сміливості сказати, що я не буду слідкувати за їхньою малою. А сусідка почала волати і називати мене вовченям. Я ще тоді дуже переживала, щоб у мене не з’явилися молодші братик чи сестричка, бо була впевнена, що всі маленькі діти на стільки ж нестерпні.
Кошмар. Там обидві дорослі були з пришелепкуватістю.
Зоряний Шлях• вчера в 23:37
Ответ дляВЫВсеВрете
Я думаю та мама вже дуже втомлена і надзвичайно рада була б кудись ту дитину хоч трошки прилпштувать. В неї мала дитина на руках, вони переїхали і там все вигрібають, вирізають, викидають.
Десь я її і розумію, бо видно дитина дуже активна. Я на дорозі бачу як він носиться. Тамдвір маленький, то дитина більше на дорозі. І я часто їду і бачу його, він завжди вітається, прибігає і рот не закривається. Розпитує, розказує, поки я вигружаюсь.
Як не дивно я не свекруху не ображаюсь, вона мені давно як мама.
Просто її слова заставили мене задуматься чи не жорстока я до людей, яким і так не легко в даний момент.
Може я і правда зла і жадібна якась, закрита.
Стало цікаво як би інші поступили
А дитсадка нема там у вас? Чому дитина на вулиці бовтаєттся?
Не зви чайна• вчера в 23:40
Ответ дляВЫВсеВрете
Та на голову мені не налазять ці поради під соусом ви все одно бидло, бо посміли народитись лосями, а не квіточками.
Чогось мами дівчат патологічно ненавидять мам хлопців по замовчуванню і що б вони не зробили, то вони лосі, а мамки дури у них.
Ви не помічали такого? Особливо тут на форумі це прослідковується
Ні, не помічала. І сама, як мама дівчинки, ніколи так не думала про мам хлопців.
Це вже зайве...

Зоряний Шлях• вчера в 23:41
Ответ дляНе зви чайна
Мамочка собі вже нафантазувала, напевно, як все чудово складається: вона спокійно доглядає молодшу дитину, поки 5-річна бавиться в сусідів цілими днями. А що, це ж так зручно- приватний будинок, власний двір, не те, що якийсь майданчик!
Безкоштовний дитсадок з аніматорами. А там дивись, може, й погодують ще за компанію.
beril_он• вчера в 23:53
скажите собака, боитесь что что то случится и не хотите на себя брать это все
Оновлена версія• сегодня в 00:01
Ответ дляСадова гойдалка
Так пояснювати не потрібно, вистачить сказати ні.
Ваша дитина психологічно зріла і вихована маючи хороший приклад
Техпаспорт на медузу• сегодня в 00:14
А що за двір то?
Не зви чайна• сегодня в 00:19
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А що за двір то?
Автор пише, що в неї- великий двір, а в сусідів- маленький. Малому там і тісно, і сумно без компанії.
Техпаспорт на медузу• сегодня в 00:23
Ответ дляНе зви чайна
Це приватний сектор чи що?
Чай не пью, только кофе• сегодня в 00:24
Ответ дляЭлька-Карамелька
Не бред. Мы были в гостях где куча соседей и детворы. Спрашиваю хозяйку что за малышня, оказывается соседка подкинула своих близнецов 4 года другой соседке, а та пришла со своим малым и темы двумя к моей знакомой, как ни в чем не бывало, с этой детворой в бассейне купаться. В итоге соседка час потусила и незаметно свалило, а 4 леток оставила нам на голову. У нас ни номера той мамы, ничего. Десятый час на дворе, детей никто не ищет. Кому нужен этот головняк?
Ми живемо зараз за кордоном, коли тільки-но приїхали багато українців поселили в одному готелі. Була одна молода дівчина років 23 з трьох річним сином. Вона періодично гуляла з іншою мамою з дітьми, це тривало близько двох тижнів, це не була дружба, а звичайні випадкові зустрічі на дит майданчику біля готелю. Так от, якось одна мати з дітьми запросила цю дівчину з сином. І дівчина не придумала нічого кращого, як лишити свого сина на цю жінку з проханням подивитись за сином «пів годинки». Її не було годин пʼять ! Дитину прийшлось розважати, годувати. А матері все не було. Хлопчик знесилений за день так і заснув в номері у сторонніх людей. Його мати щаслива від нового побачення прилетіла на крилах кохання об 11 ночі, ніби так і треба
Чай не пью, только кофе• сегодня в 00:25
Ответ дляТро Нью-Йорку
Автор, я на вашій стороні. Теж була така сусідка. Дзвінок в двері: ой, я вам Єву привела, а то вона дома знудилася. Розвертається і йде до мете. У мене син, йому 9, Єві 5. Я працюю дома, і не маю ні бажання, ні сил на чужих дітей. На наступний раз так в сказала: у нас інші плани, вибач. І закрила двері. Можна вам теж так сказати; перепрошую, у нас на вечір інші плани. І швидко закрити двері, без пояснень і виправдовувань
Ви читали тему ? Діти не можуть гратись в а а на подвірʼї, адже син сусідки заглядає через паркан.
Як ваша порада подіє ?
автор ВЫВсеВрете • 1 час назад
Ответ дляЗоряний Шлях
Є звичайно. Я думаю мама не встигла ще прилаштувать його, а оже на літо не взяли. Не знаю.