Весёлая морковка• 09 марта в 11:20
Не люблю квіти на 8 березня
Дівчата ще є такі ? Ну не хочу я ті тюльпани по 65 грн штука , бо три це мало , а якщо охапка і щоб було гарно це мінімум 1500-2000 тисячі. Прошу завжди чоловіка подарувати грошима. Так він і робить . Вчора дав 3000 тис , я ще раз наголосила , щоб квіти не купував , а т потім дивилась в інсті на всіх дівчат з тими квітами і думала , що зі мною не так . А ви як відноситесь до квітів на 8 березня ?
Результат:
вже голосів:
213 (56.65%)
люблю квіти на 8 березня
163 (43.35%)
краще грошима
Карамбулкул• 09 марта в 12:22
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Те вся тема о том, что муж не подарил цветы неожиданно? И неожиданно вы без цветов.
Ок.
Зато у автора есть 3 тыс грн 😂. Зовидуйте!
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 12:22
Ответ дляВесёлая морковка
Я дуже практична ! В мене є 3 тис тепер , а нема віника який завʼяв . А вас тільки віник
Так у вас такие веники весь год. Вы ж сами написали.
В чем отличие ваших завявших веников неделю назад от тех которые завянут у вас через пару месяцев?
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 12:23
Ответ дляКарамбулкул
Это не веник. Это цветы от моего сына.
Вы только представьте как радуется автор 3м тысячам грн отжатым у мужа
из его личных денег.
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 12:24
Ответ дляВесёлая морковка
Аби вам було цікаво , ви зараз би тут не сиділи . Приготуйте обід чоловіку , діткам . Купить собі квіти . Вигуляйте песика , життя прекрасне без цього форума
Вы вообще читаете на что вы отвечаете?
Весёлая морковка
• 09 марта в 12:24
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
из его личных денег.
Я радію не тільки 3 тисячам , я радію всьому , навіть ранішньому поцілунку свого чоловіка ❤️
Белоснежко• 09 марта в 12:24
Ответ дляКарамбулкул
Думаю, доказать, какая автор молодец. Взяла 3 тыс грн вместо цветов 😂
Ну если для их бюджета или 3000 или купить что-то нужное, то правильно сделала. Я бы при отсутствии денег сделала так же. Но к чему лицемерить, что именно 8 марта цветы не любит мне не ясно. При этом за несколько дней до праздника на доставку 8 марта цветы стоили так же, как в любой день
Весёлая морковка
• 09 марта в 12:24
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Вы вообще читаете на что вы отвечаете?
Намагаюсь відповісти всім , не завжди встигаю , бо тема активна
Весёлая морковка
• 09 марта в 12:25
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А що за квіти такі які стоять 2 місяці ?
Блакитна устриця• 09 марта в 12:25
Ответ дляВесёлая морковка
Обожнюю квіти , але не на 8 березня 😂
Як людина, яка трохи в темі, скажу, що оптові бази продають і у роздріб, по тій же ціні що і флористам, і цьому факту флористи дуже обурюються, наприклад, перед цим 8м березням на базі тюльпани коштували 38 грн. Корочше, є варіанти не переплачувати
Весёлая морковка
• 09 марта в 12:26
Ответ дляБлакитна устриця
Хіба чоловіки до такого додумаються самі 😂
Карамбулкул• 09 марта в 12:26
Ответ дляВесёлая морковка
У мене стояли троянди 7 тижнів. Майже 2 місяці. Чоловік дарував на день народження. Це в липні було
Весёлая морковка
• 09 марта в 12:26
Ответ дляКарамбулкул
Ого , що то за троянди , в мене 2-3 дні Максиму.
Карамбулкул• 09 марта в 12:27
Ответ дляВесёлая морковка
Не у всіх чоловіки нерозумні))) Вони про ці оптові ринки знають і регулярно купують там квіти
Карамбулкул• 09 марта в 12:28
Ответ дляВесёлая морковка
Не знаю. Червоні троянди. Приблизно висотою 120 см
Love_Love_Love_• 09 марта в 12:28
Ответ дляВесёлая морковка
Є інстамагазини які роблять те саме, доставка 150 грн правда, ви на део збираєте, вам накладно, напевне, буде
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 12:31
Ответ дляКарамбулкул
Ага. Отжала у мужа из его личных денег
Гарантую неперелевки• 09 марта в 12:32
Ну, мы небогатые, экономим.
Бюджет на подарок на 8 марта 2 тыс+-
Конечно, я предпочту потратить эту сумму более рационально, чем на цветы, которые через пару дней потеряют почти весь внешний вид
Бюджет на подарок на 8 марта 2 тыс+-
Котомафия• 09 марта в 12:32
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Мне гораздо интереснее чем отличаются воображаемые букеты автора за 2-3 тыс в рандомный день от такого же букета 2-3 тыс грн 8 марта
Не автор, але відповім. За 2-3 тис я краще куплю колекційну хосту. Зараз її не купиш, тому що треба на листя дивитись, чи відповідають всі ознаки сорту, чи ця конкретна рослина цього сорту повертається до сорту бабусі.
Я такая - жду трамвая• 09 марта в 12:32
Ответ дляВесёлая морковка
Я б тоже радовалась. Я дале представить не могу как это не общий бюджет.
Заикальница• 09 марта в 12:33
Ответ дляВесёлая морковка
Ви мені поясніть.
Чому саме 8 березня це віник який завяне, а 4 квітня це шикарний букети від коханого чоловіка?
Чим 3000 витрачені вчора на квіти, відрізняються від 3000 витрачених на квіти 4 квітня?
Белоснежко• 09 марта в 12:35
Ответ дляЗаикальница
Ви мені поясніть.
Автор не может объяснить. Этот вопрос звучал уже десятки раз
Love_Love_Love_• 09 марта в 12:36
Ответ дляЗаикальница
Ви мені поясніть.
Тим що на ній не заробляють спекулянти
Ні спекулянтам і форсі
Заикальница• 09 марта в 12:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Тим що на ній не заробляють спекулянти
Ні спекулянтам і форсі
Не спекулянти а бізнесмени.
Але ж поза межами 8 березня квіти продають ті ж люди.
В общем склався портрет. Що ніколи автор ті квіти не отримує, і машини ніякої немає
Дай бог щоб 3000 були справжні
Аноним ФЕЯ• 09 марта в 12:38
Я вообще срезанных цветов не понимаю. Зачем эта красота на два дня. Другое дело на клумбе или в горшке. У меня дома на клумбе гиацинты, тюльпаны, нарциссы, пионы, хризантемы, по рукам дам, кто срежет, свекровь раньше пыталась. Оно красиво цветет, зачем его портить? Завянет через два дня. А в доме всю зиму цветут фиалки, ну красота же. Жаль каллы загнулись. Поэтому цветы мне дарили до войны только на работе, хоть каждый год просила этого не делать. Последние годы в горшке хризантемы дарили, я их потом в грунт высаживала, вот это я заценила.
Аноним ФЕЯ• 09 марта в 12:40
Ответ дляВесёлая морковка
Ну я отримала вчора від батька, три троянди , вже сьогодні завяли , ну купив він їх грн за 300 я навіть не дивлюсь на них
Вот и я не понимаю, лучше шоколадку.
Love_Love_Love_• 09 марта в 12:40
Ответ дляЗаикальница
Не спекулянти а бізнесмени.
Дай бог щоб 3000 були справжні
Ну я вживаю ті слова які написала автор, мені не потрібно пояснювати очевидні речі
Пенек Возмездия• 09 марта в 12:40
Ответ дляДесь так, але...
Ну за 3 мільйони (’Вчора дав 3000 тис’) можна і без квітів, звісно.
Ну, может купит себе курс какой-то общеобразовательный) вырастет хоть немного над собой
Карамбулкул• 09 марта в 12:43
Ответ дляПенек Возмездия
Не купит. Их спекулянты продают 😂
Блакитна устриця• 09 марта в 12:45
Ответ дляВесёлая морковка
Ну от допоможіть свому, розкажіть, і на наступне 8 березня будете з квітами🌹
А я кумедна• 09 марта в 12:49
Ответ дляВесёлая морковка
свежие нормальные розы не вянут на следующий день. Все равно что сказать: не люблю сладкое, вот мне подарили конфеты, я открыла коробку, а они уже с червяками.