Блакитна устриця• 09 марта в 14:11

Менструация у підлітка 9 день? Що робити?

Добрий день.
Сьогодні донька 14 років , між іншим , сказала : мама , в мене місячні вже 9 днів.
7 днів були обільно , а 2 дні під вечір ще є....
Я в шоці , звертатись до дитячого гінеколога ?
Донька зараз сіла на схуднення , схудла на 4 кг..з
59 кг до 55 кг займається упорно спортом вдома
Може це вплинуло.
БезПаспортаНеПродаю• 09 марта в 15:00
Ответ дляБлакитна устриця
Може УЗД краще ? Так не хочеться , щоб її дивились(((
Чому? Це ж лікар.
Ви вже наперед нав´язуєте дитині страх перед лікарем-гінекологом.
автор Блакитна устриця • 09 марта в 15:01
Ответ дляДівчина Бобула
вы нормальная ?
Да , а ви ?
Не довіряю народній медицині , але запитала)
Распутница• 09 марта в 15:02
Ответ дляЗалізний занавіс
Дитячі гінекологи є і дивляться дівчат через задній прохід в присутності батьків.
А взагалі,треба однозначно йти до лікаря, може здати аналізи. У доньки були тривалі місячні з першого разу. Звернулися до лікаря,здали багато аналізів і виявили надвисокий гормон.
Який і як лікували?
Залізний занавіс• 09 марта в 15:06
Ответ дляРаспутница
Який і як лікували?
Лікар розписував схему,відштовхуючись він аналіза. Гормон- дегідротестерон, якщо я не помиляюсь
Наполеон Бонапарт• 09 марта в 15:22
Ответ дляБлакитна устриця
Якби ж були дитячі гінекологи(
Так это действительно месячные (мажется кровью) или полноценное кровотечение, как в первые дни? Исходя из этого принимать решение.
Радостина• 09 марта в 15:30
Звісно до лікаря, що за питання
Суцільна зрада• 09 марта в 15:32
Сходите к врачу для успокоения, но у меня до потери девственности менструация так и была : 7-9 дней, обильно дней 6, а потом долго мазня
ЕлькиПальки• 09 марта в 15:56
Ответ дляБлакитна устриця
Ви реально вірите , що тільки стрепсілс вилікує горло ? Серйозно ?
Без огляду нічого не пишу і не призначаю.
Анонім Секретар• 09 марта в 16:23
Ответ дляШалена красуня
Это точно не кровотечение? Разве месячные бывают так рано ?
В 14 лет - рано? 🤦‍♀️ У меня месячные начались в 11,5 лет. А у вас во сколько - в 20?
Відповів всім• 09 марта в 16:37
Ответ дляСвій варік
Їй вже показаний дорослий огляд з такою вагою. Вагінальне узд саме інформативне.
А можете й нічого не робити.
Яке вагінальне узд дівчинці? Є звичайне УЗД, коли лікар використовує широкий обʼємний датчик, який зовні ковзає по животу.
Відповів всім• 09 марта в 16:38
Ответ дляБлакитна устриця
Причому тут село , є одна дитячий , але після універу... Досвіду нуль
Якраз от такий лікар після універу , знайшов в чому причина моїх 20 річний мук, а ’светіла’ просто лікували симптоми.
Відповів всім• 09 марта в 16:40
Ответ дляБлакитна устриця
Ой ні , вже нещодавно стикнулась з молодою лікаркою . 1 рік працює.
Як вам : болить горло , а ви лікуєте тільки стрепсілсом- льодяниками ?
Антисептик при болях в горл - це перша лінія лікування. Що не так?
Відповів всім• 09 марта в 16:41
Ответ дляБлакитна устриця
Які пропорції ?
Ви цим може згустити кров до тромбів.
Відповів всім• 09 марта в 16:42
Ответ дляБлакитна устриця
Тема настільки смішна , що натулили мені смайлів , рукаліцо..
Тому що Ви задалися метою в цілях економіїї грошей на узд , самою проекспериментувати над донькою .
автор Блакитна устриця • 09 марта в 17:59
Ответ дляВідповів всім
Ви знаєте , була урологічна проблема - обійшла 3 урологів , пройшла лікування по місяцю різними ліками . Всі аналізи , бакпосеви , УЗД....
А вилікувала терапевт.
автор Блакитна устриця • 09 марта в 18:00
Ответ дляВідповів всім
Де я писала , що хочу зекономити?
Миловидна леді• 09 марта в 18:25
Ответ дляБлакитна устриця
Якби ж були дитячі гінекологи(
Вибачте, що?????
автор Блакитна устриця • 09 марта в 19:47
Ответ дляМиловидна леді
Вибачте, що?????
Дитяча гінекологія - це відносно новий напрям медицини, що вивчає формування, розвиток і проблемні стани репродуктивної системи дівчаток від 0 до 18 років, відповідає за своєчасне виявлення гінекологічних патологій та надання кваліфікованої допомоги. Він сформований на перетині 2-х розділів медицини: педіатрії та гінекології.
Анонім Секретар• 09 марта в 20:44
Ответ дляБлакитна устриця
Новий напрям?😂😂😂 Хто вам сказав цю маячню?)))
Я була пацієнткою дитячого гінеколога ще у 1992 році. В Охматдиті. Мені було 15 років.
Продавчиня кіз• 09 марта в 22:05
Ответ дляРаспутница
Во сколько прошло?
В 13
Распутница• 10 марта в 06:33
Ответ дляПродавчиня кіз
В 13
Дякую!
автор Блакитна устриця • 10 марта в 11:18
Ответ дляАнонім Секретар
Я ж не спорю з вами) але мені тут пишуть , що треба до звичайного гінеколога