Дюагональ• 09 марта в 15:38

Як можна отримати талон в МРЕО на екзамен з практики по водінню, Київ?

Син на сайті вже тижень намагається впіймати, на 3 тижні вперед ні одного запису :( може є якісь деталі про які ми не знаємо ?
Oxsi10• 09 марта в 15:40
чергувала днів 5 вночі, десь 3.40 зявляються талони. але постійно треба оновлювати.
Позаземний розум• 09 марта в 15:40
пфф...я лиш місяць потому смогла зловити в те мрео куди мені треба, далі, ловила кожні 2 тижні, це мрео на Перемоги. В яке мрео ловите?
Сайт оновлювати треба кожні 5 хв, у мене обидва рази виходило в проміжку 10-11 год ранку
Зупка_цем• 09 марта в 15:41
Пф. Знайома два місяці ходила в чергу.
Позаземний розум• 09 марта в 15:43
Найлегше зловити на соф. борщазі, вул. Малишка 2. Але там непрості маршрути, треба відкатувати їх. Або їхати в Переяслів, там багато талонів, але бажано маршрути прокатати
Знайдіть на бігус.інфо розслідування журналіста про мрео)
В фб группа Правабез хабарів. Багато інфи
Тану на сонці• 09 марта в 15:45
Ловила протягом 2 міс. Вже і знайомих шукала. Оновлювала кожні 30-40 хв.
Талон з´явився випадково о 19-40,коли я вже втратила надію.
Вже здала
Позаземний розум• 09 марта в 15:46
Ответ дляТану на сонці
Вже здала
о. а на сайті сц пишуть що талони наче до 17.00 в системі))))))
Я як здала, то аж перехрестилась Знущання якесь
ПриснитсяЖЕ• 09 марта в 15:49
Я під´їжджала декілька ранків підряд на вул. Перемоги. Вони якусь кількість видають офлайн.
Чучело-Мяучело• 09 марта в 16:07
Есть два варианта или дрочить онлайн есть телеграмм бот еще, но он информирует с задержкой. Или в 6 утра занимать физически очередь у терминала и там тоже будет какое то количество в день талонов
автор Дюагональ • 09 марта в 16:11
Ответ дляПозаземний розум
теж в МРЕО на Перемоги
Море_море_я_скучаю• 09 марта в 17:20
Ответ дляТану на сонці
Вже здала
Подскажите, пожалуйста, маршрут вам сказал инструктор перед экзаменом? Или вы знали его заранее?
Позаземний розум• 09 марта в 17:31
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
до чого тут інструктор? мені з 5 інспекторів, лиш двоє назвали номер маршруту перед початком іспиту