тяжкаялюдина• 09 марта в 18:07
Чи бачили ви або ваші знайомі пророчі сни?
Мені наснилось якось що свекруха моя збирає жовті квіти, і каже що треба на кладовище....і тут через два тижні в неї брат помер від інсульту.
тяжкаялюдина
• 09 марта в 18:09
Ще снилось, що моя покійна сестра прийшла і показувала гілочку з каштанами на моє запитання, коли ж чоловік вже з війни прийде. І він прийшов коли цвіли каштани...
Вообще не факт• 09 марта в 18:14
Так. Наснилося, як покійна мама давала мені чорний одяг і сказала йти переодягнути. У сні, я на себе подивилася, а я одягнена - біла блузка, чорна спідниця, типу ’нарядно’. Сон був в середу, з четверга на п´ятницю, вночі, раптово помер брат, у мій дн :(
Ще й інші були, але не такі пророчі.
Так, моя мама бачить уві сні хто помре : приходять родичі і говорять про смерть своїх родичів скору. Її мама приходила завжди і попереджала про хвороби в нашій родині. Якщо вас цікавлять, чи такі люди є- так вони є, але це дуже великий тягар. Я на щастя не бачу уві сні , що хтось помре, але події бачу.
Вообще не факт• 09 марта в 18:17
Ответ дляLacrimo
В мене теж сни збуваються, я не знаю, що робити з тим ’попередженням’, яке отримую через сон.
Інколи, коли дуже хочу щось знати, теж маю сон, але значення його розумію після того, як він збудеться.
Вообще не факт• 09 марта в 18:22
Ответ дляLacrimo
За війну, щось бачили?
KROX@• 09 марта в 18:27
Ответ дляВообще не факт
За війну, щось бачили?
За пару дней до начала полномасштабной дедушка покойный приснился и попросили не ходить на войну. Ещё снилось что в моем городе французские солдаты
KROX@• 09 марта в 18:28
Ответ дляLacrimo
Про початок так за 3 дні десь. Пару ночей були. Перед самими сильними обстрілами теж. Закінчення поки не бачила. Про війну я вперше бачила в снах ще до 10 років своїх. Просто не розуміла той сон - вогонь з неба, все горіло.
А что вам приснилось перед началом Войны ?
Ответ дляKROX@
Що і було - ховались в Харкові по підвалах будинків під час бомбардувань і арти. Як бачила - так і ховались потім. Але я знала, як о для нас все добре буде - мені показували як факт, небезпеки я в сні життю не відчувала. Якщо щось - снилось просто, я до останнього ранку не вірила, що рашка нападе реально на Харків. Перед обстрілами сняться літаки які атакують.
KROX@• 09 марта в 18:32
Ответ дляLacrimo
Я тоже не верила что война будет , даже когда в российском консульстве рядом документы сжигали и костер люди большой видели с соседних домов . Думала , готовятся к войне , но не начнут , не на только сумасшедшие
Ответ дляKROX@
Більше того, у мене був інший бзік, не тільки сон - я вперше купила в житті собі куртку на ту весну 22 ще десь осінню з принтом воєнним. Відчувала , що буде доречною, захотілось носити той принт(( Перед вторгненням 14 не памʼятаю щоб щось вагоме снилось... може не памʼятаю(
Вообще не факт• 09 марта в 18:43
Ответ дляLacrimo
В мене перед масовими обстрілами, за кілька днів, накриває сильна паніка. Ніби, щось сталося, тривога дуже сильна. Спочатку не розуміла, але згодом зрозуміла, що до чого.
Анонім-ка• 09 марта в 18:44
Ответ дляВообще не факт
Аналогично
Доль Чекомбана• 09 марта в 18:49
Мені снився запах землі, прям свіжої, перекопаної, який змішувався з морозним повітрям.
Через декілька днів раптово помер тато. Це був кінець лютого.
Смайлик• 09 марта в 19:06
Мне снилось много всякой хрени, если по сонникам, то, у меня и умереть все должны были или муж уйти, или я должна за залететь от снов про рыб. Иногда тревожные сны ищешь в сонниках , но, не сбывалось. Игра подсознания, не привязывалась к этому и вам не советую.
Зашла на 5минут• 09 марта в 19:15
Ответ дляВообще не факт
За війну, щось бачили?
Я. Но раньше. Сейчас почему-то под войну вообще ничего не снится. Только под какие-то личные мелкие события.
А под войну снилось ещё в октябре 13, когда даже палаток на Майдане не было. Просто не все могла сложить, подумала что под работу сон. А как выяснилось: даже страна, в которой сейчас,была предопределена тогда. Только был как ряд событий, определённые знаки, которые тогда не могла страктовать. А сейчас все очень даже понятно.
Вообще не факт• 09 марта в 19:20
Ответ дляЗашла на 5минут
А про закінчення війни?
Зашла на 5минут• 09 марта в 19:21
Ответ дляВообще не факт
А про закінчення війни?
Я ж написала. Сейчас только какие-то мелкие личные события, сбываются в течении 3-5 дней. Я все вспоминаю тот первый сон... Неужели я здесь и останусь?
Вообще не факт• 09 марта в 19:22
Ответ дляЗашла на 5минут
А де ви?
Стрибну в гречку• 09 марта в 20:19
Ще в дитинстві були сни про війну, завжди прокидатися і плакала.
Сьогодні приснився НАШ КРИМ, к ві сні фотографувала кожен куточок, море, скелі і пляж. Дихала цим повітрям, прям дуже хотіла , щоб все запам´ятати . Море було тихе, спокійне і дуже чисте.
Перша скрипка• 09 марта в 22:59
Перед войной ( январь) снится мне сон: что я в доме у бабушки, хожу, пусто.. вдруг стук в двери. На пороге стоит мой дед ( ему на момент ВОВ было 25 лет) стоит молодой, черноволосый, в военной форме. И говорит : бери ребенка и беги, война.. я ему кричу: какая война? Он: беги, внучка, война, в окно глянь. Я подхожу к окну, а там солдаты, солдаты..
Вот такой сон. Мне 47 на момент войны было уже и деда я того только на фотографиях видела.
Ощущение ужаса от увиденного во сне было таким же, как и при начале в пять утра в Харькове.
Параллельный мир есть. Я уверена в этом.