Та легко!• 10 марта в 01:08
Шукаю червону помаду
мас-маркет схожого кольору . Дякую за пораду!
Та легко!
• 10 марта в 01:16
Ответ дляРокерША
фото
Дякую. Як вона вам на губах... Комфортно? Як довго тримається?
РокерША• 10 марта в 01:16
Ответ дляТа легко!
Дуже довго тримається. Але як будь-яка стійка помада сушить губи
Рожки-да-ножки• 10 марта в 01:17
Мені здаєтся зараз в Єві, Ватсон такого купа, типу Мейбелін, Пупа, Буржуа і подібне. Ще у Сефори(власний бренд мережі Сефора, як з назви зрозуміло)) купа різних помад, безліч тонів, по досить бюджетним цінам. Подивіться сефору мат, ось приклад, там просто безліч тонів
Алина-1240• 10 марта в 01:25
Мейбелин матовая 1в1 как на вашей картинке.оттенок уже найдете в магазине,красный он там 1.в обычном помадном стике,без кисточки
Цикавенная• 10 марта в 06:52
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Верхняя Revlon нижняя буржуа велвет 05
Где купить ревлон?