Почитайте розслідування американців, чому проамериканські сили в Афганістані не змогли втримати владу після виходу сша попри підготовку і оснащення. ТОТАЛЬНА корупція
У той же час Україна:
За контрактами АОЗ 2024 року на фронт не надійшло зброї на понад 100 млрд грн, – ЗМІ.
У 2024 році за контрактами Агенція оборонних закупівель сплатила постачальникам близько 250 млрд грн, а продукції отримала - на менш як 150 мільярдів.
Де остальні гроші? Ну таке...
У той же час Україна:
Де остальні гроші? Ну таке...
«Де зависли понад 100 мільярдів (не мільйонів!) гривень, треба розбиратись в кожному окремому випадку. Але зброя на ці гроші не дійшла до фронту. По багатьох напрямках АОЗ загалом нормально справилася із поставками. Але коли мова заходить про снаряди і міни крупних калібрів, то часом показники дуже плачевні. Наприклад, це стосується пострілів 155-го калібру. Формально в 2024-му під потребу Генштабу по цій номенклатурі уклали контрактів майже на 100 тисяч штук, але фактична поставка не склала і десятої частини», - зазначає «Українська правда».
Mrs.Ochmonek• 10 марта в 17:18
Ответ дляlilu1990
Тобто, не надійшла зброя, а гроші заплачені? То кому саме, яким постачальникам?
Пам´ятаємо, як Європа обіцяла певну кількість снарядів за рік поставити, а ви конали чи не 20-30% лише
Вам платят за эти темы или вы как полезгные идиоты распространяете дезу?
Вот факт
Дональд Трамп стверджував, що США надали Україні 350 мільярдів доларів допомоги, проте насправді ця сума становить 123 мільярди доларів, з яких 69 мільярдів – військова допомога.
итого, Украина получила от США 64 млр. А не 350
Вот факт
Mrs.Ochmonek• 10 марта в 17:20
Ответ дляlilu1990
Хто краде на армії - це не люди. Це якісь перевертні в людській подобі
Саме так. Потвори, хто краде.
Тільки ваші уривки інформації - дуже не конкретні, без назв і цифр конкретних компаній. Просто посил ’ всі крадуть’
Mrs.Ochmonek• 10 марта в 17:21
Ответ дляlilu1990
Щоб отримати повну картину, нам довелось поговорити з кількома виробниками дронів та іншої зброї, активістами, представниками кількох міністерств та асоціації зброярів.
Це знову загальні фрази.
Ответ дляPinkMa
Вот факт
Звичайно, їм платять. І такі теми мають свою ціль
Ответ дляPinkMa
Сравнивая Украину с Афганистаном, вы подыгрываете или специально уводите в рос нарратив что у нас апалченцы за расию и что у нас ’гражданская’ война.
У нас НЕ Гражданская война, которая есть в Афганистане.
мерзость
Маю на увазі що все протистояння в Афганістані програно через корупцію
То что коррупция есть это неоспоримый факт
Но если вернуться к военной помощи, дали только десятую часть от необходимого, это как парарель голодной семье дать три ложки зерна... была ли помощь? да ( ну помогли же)
наелись? - нет ( голодные все по прежнему)
но будьте добры вернуть теперь буханку хлеба за нашу щедрость
Ответ дляРаната
та мне по сути все равно.. долгое нахождение выработало иммунитет к идиотам и дезе, ее сразу видно, особенно если человек привык проверять инфу (а без этого никуда сейчас)
но мне жаль что много идиотов ведутся и повторяют. и что эти идиоты могут потопить нормальнъх людей.
Aksinia 111• 10 марта в 17:25
Ответ дляFilomena
Ой, да пофіг Трампу на нашу корупцію. Він сам поставив маска на посаду, де прямий конфлікт інтересів(читай корупція). Ми йому просто не цікаві як світовий гравець. І Європа зараз не цікава. Він взявся за Іран і Китай.
Да и с Изрилем что то мутят за его спиной .
🇺🇸🇮🇱 Ізраїльський міністр Аві Діхтер розкритикував перемовини з ХАМАС, які без узгодження з ізраїльською стороною провів спеціальний представник США у справах заручників Адам Белер.
«Це захід, який — навіть якщо наміри за ним дуже хороші — виконаний дуже погано, з великими проблемами. Дуже небезпечно робити кроки, не знаючи всіх деталей і не координуючи їх з ізраїльською стороною», — заявив він.
Ответ дляAksinia 111
Ого, навіть Ізраїль тОркнуло
Екатерина27• 10 марта в 17:26
Ответ дляPinkMa
мерзость
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 10 марта в 17:27
Ответ дляlilu1990
Ага, стає зрозуміліше. Стаття для відбілювання Безрукої
Aksinia 111• 10 марта в 17:27
Ответ дляlilu1990
Ого, навіть Ізраїль тОркнуло
Ага, наверно как и с нами, вся информация из ’ сторис’ )))