СережкинаЯ• 10 марта в 19:52
Поясніть по тарифам Київгаз
Будь ласка.
Живу у квартирі, багатоповерховий будинок. Я сплачую за споживання та розподіл, так?
Прийшов рахунок на багато більше, ніж зазвичай. Тарифи збільшились, але ж не на стільки...
Я пані прохана...• 10 марта в 21:11
Ответ дляСережкинаЯ
да
Може споживання збільшилось? Тарифи не змінювались. Можливо, попередній платіж не враховано. Перевірте самі в особ.кабінеті Нафтогазу та Київгазу
СережкинаЯ
• 10 марта в 21:17
Рахунок за ’Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку’.
Я пані прохана...• 10 марта в 22:28
Ответ дляСережкинаЯ
А, ну так це новий вид платежу, раніше не було. Багато?
СережкинаЯ
• 10 марта в 22:43
Ответ дляЯ пані прохана...
175 грн
Я пані прохана...• 10 марта в 22:47
Ответ дляСережкинаЯ
175 грн
Це ж на рік. Сплатіть і забудьте, хай їм поперек горла стане