Барабасиха• 10 марта 2025
Чи важливо змінювати роботу кожні кілька років для розвитку?
Я_не_аноним_100%• 10 марта 2025
как бы вид специальности тоже важен, не всегда эта смена полезна
Лунтик-паунтик• 10 марта 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
100%.
У нас тих працівників, які працюють більше 10 років додатковий щорічний бонус в розмірі 3 зарплат.
Алина-1240• 10 марта 2025
От вас зависит.кому то новизна нужна и новый опыт,кто то приживается и ему комфортно
Меня много• 11 марта 2025
Не згодна. Одна справа працювати на лінійній роботі, інша - іти в глибину, вивчати нюанси, бачити на кілька кроків уперед. Я бухгалтер, можу уявити як головбухом невеликого підприємства призначають когось, хто відпрацював пару років, але уявити щоб так швидко хтось став головбухом корпорації з кількома десятками діючих виробничих підприємств, ніяк не можу.