Борщик• 11 марта 2025

Масквічі, шо такоє, вєсєло?

Хвилюєтесь?
Кудлата хмаринка• 11 марта 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так нормально напишіть хоча б коротко, а не просто посилання.
Вот вот
автор Борщик • 11 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Удалено администрацией...
ПотеряласЯ Я...• 11 марта 2025
Знайшла вже новину на цензорі, бо автор геть лінується хоча б два слова написати.

Вночі, 11 березня, невідомі дрони атакували Підмосков´я. Росіяни заявили про роботу ППО.
Мер Москви Сергій Собянін стверджує, що російська ППО нібито збила щонайменше 58 дронів, які рухалися у бік столиці країни-агресорки.
У своїх дописах у Telegram Собянін заявив, що БПЛА нібито були збиті у міському окрузі Домодєдово та Раменському міському окрузі.
Як повідомляє російський Telegram-канал Astra, через атаку БПЛА було призупинено роботу аеропортів Жуковський та Домодєдово в Підмосков´ї.
Російські ЗМІ поширюють відео пожежі в багатоповерхівці в Раменському, яка, за їхніми даними, нібито виникла через удар безпілотника.
Також повідомляється про ще одне влучання дрона в житловий будинок у підмосковному Видному.
Одна людина загинула і троє постраждали після масованої атаки безпілотників ЗСУ на Московський регіон. Усі з Видного і Домодєдово. Про це заявив губернатор області Андрій Воробйов.
Також уламки впали на багатоквартирний будинок у Раменському. Там пошкоджено щонайменше сім квартир з 19 по 22 поверхи будинку на Північному шосе. З них евакуйовано 12 осіб, включно з 3 дітьми.
Також за даними російських Telegram-каналів о 6:30 продовжувалась атака дронів на Москву і Підмосков´я. Жителі Раменського повідомляють про нові безпілотники, що пролітають над містом. Також про нові звуки вибухів повідомили мешканці Жуковського.
В аеропорту Внуково також запроваджено режим ’Килим’. Затримано рейси на виліт і на приліт через масовану атаку
Джерело: https://censor.net/ua/p3540397
Дівчина заглядєніє• 11 марта 2025
Ответ дляМарафетчица
Когда вы создавали вопрос, вы читали правила? Потом каких москвичей вы ищите на украинском форуме? Жалоба.
Чего вы не жалуетесь на другие темы, где только название с вопромом?
Почему именно где по кацапам летит, рубить тему?
автор Борщик • 11 марта 2025
Ответ дляМарафетчица
Удалено администрацией...
автор Борщик • 11 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Тому, що ця тема пече в дупі і не тільки
Покорительная• 11 марта 2025
Ответ дляНеновая почта
Автор как раз в адеквате!
Чем? Тем , что на украинском форуме ищет москвичей и огульные оскорбления мечет, навешивая ярлыки?
Кудлата хмаринка• 11 марта 2025
Ответ дляНеновая почта
Автор как раз в адеквате!
В каком месте? Несвязанная речь, обрывки фраз. Да ещё людям ярлыки вешает без оснований и хамит
Дівчина заглядєніє• 11 марта 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...

Джерело: https://censor.net/ua/p3540397
Пусть хоть немного, почувствуют то, что чувствуют украинцы
КАПСЛОЧНИЦА• 11 марта 2025
Манька, без анонима в темы никто уже не заходит?
Дівчина заглядєніє• 11 марта 2025
Ответ дляПокорительная
Удалено администрацией...
Покорительная• 11 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Удалено администрацией...
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляБорщик
Автор, имейте совесть! Где фото? Мы жаждем подробностей!
автор Борщик • 11 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Удалено администрацией...
Ой, а шо ще не можна робити?
Кудлата хмаринка• 11 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
А чего вы решили что не жалуюсь ? Жалуюсь на все темы типа догадайся сам.....
Дівчина заглядєніє• 11 марта 2025
Ответ дляПокорительная
Удалено администрацией...
Дівчина заглядєніє• 11 марта 2025
Ответ дляПокорительная
Удалено администрацией...
Кудлата хмаринка• 11 марта 2025
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
А может это вы тут кацапка?
Ну що ви, мамо!• 11 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
Не зря британцы приезжали в Киев перед переговорами. Для срыва переговоров - самое то
Пзд, каждую ночь у нас под 200 штук дрочи всякой летает. Балистика, ракеты под 100 штук и урки рюские не боятся срыва
Ждушечка• 11 марта 2025
Наши дроны как бумажные самолетики по сравнению с их шахидами (((Но для ура патриотов заходит.
Покорительная• 11 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Удалено администрацией...
А где вы увидели хамство?
Не усваиваете прочитанное?
Или фантазируете?
Дівчина заглядєніє• 11 марта 2025
Ответ дляЖдушечка
Посмотрим как они по нам бить будут ответочку, что вы скажите
Марафетчица• 11 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я жалуюсь на все, не переживайте. Достали уже такие умные которые о правилах не слышали.
Неновая почта• 11 марта 2025
Ответ дляЖдушечка
Надеюсь,Вы не в Украине
Покорительная• 11 марта 2025
Сегодня переговоры, увидим, к чему они приведут.
Дівчина заглядєніє• 11 марта 2025
Ответ дляМарафетчица
Не по теме, вы спецом тему валите? Занимаетесь флудом?
Неновая почта• 11 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вы не в Украине?
ПотеряласЯ Я...• 11 марта 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Та ви задрали вже зі своїми отвєточками.

Це ми їм отвєточки б´ємо, хоч якісь, хоч інколи. Треба більше.
Дівчина заглядєніє• 11 марта 2025
Ответ дляНеновая почта
Вы не в Украине?
В Украине
Кукусик• 11 марта 2025
Эх, если б каждую ночь так