Шиворот Навыворот• 11 марта 2025

Як не опускати руки, коли не можеш знайти роботу?

Вже на 4 співбесідах,мені сказали,у вас такий вік(мені 36),що можете в декрет піти.
І те що я не збираюсь туди йти,наче ніхто не чує.
А кажуть персонала не вистачає і беруть всіх підряд
Гуру троллинга• 11 марта 2025
Ответ дляAmalia_Ke
4 cпівбесіди це дуже і дуже мало
Мінімум 20, тоді можна вже говорити про якесь невезіння
Капец...нифига себе не знала
ЯсноВидящая• 11 марта 2025
а почему нет детей? как бы просится, действительно, версия, что вы ненадолго. или говорите, что не можете их иметь, как бы оно ни было
Твоя космішна• 11 марта 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Ні,дітей в мене не має
Вот вам и ответ
ЖенаАйтишнеГа• 11 марта 2025
Ответ дляРекламама
Я так розумію розглядають кандидатури від 50 років?
Ага, а коли в 47 подаєш резюме, пишуть ’іщєм маладого, бо калєктів у нас маладой’, а у тебе діти виросли, досвід є, але по віку вже негодящий.
Помеха справа• 11 марта 2025
Говорите, что вы бесплодна
СирОжино пирОжино• 11 марта 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Ні,дітей в мене не має
Тому й такі питання, бо вік 35+, а дітей немає, бояться, що ви підете у декрет, а це не входить в їх плани. Кажіть, що не плануєте дітей в найближчі 2 роки
Удачная• 11 марта 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Можливо,але ж вони не зговорились,що скрізь одна й та ж сама причина.
Знаючи правду,я б підтягнула б скіли
Є, і стандартний набір відмовок.Можливо, для вашого віку він самий підходящий. Не зациклюйтесь на цьому. Стільки непрофесійних спеціалістів працює, беруть же їх, якось на роботу. На вас чекає краща робота, не опускайте руки. Пишіть, надсилайте резюме. У вас вийде, обов´язково!👋
Залізна пані• 11 марта 2025
Ответ дляУдачная
Думаю, причина в іншому, придумали відмову про народження, щоб довго не пояснювати.
100% Найлегший спосіб відмовити кандидату. Ну бо справді, щоб усі 4 компанії думали те саме, не повірю. Це просто відмазка.
Меряю линейкой• 11 марта 2025
Ответ дляПомеха справа
Говорите, что вы бесплодна
Зачем. Можно сказать я чайлд фри )))
Потом можно передумать )))
автор Шиворот Навыворот • 11 марта 2025
Ответ дляГуру троллинга
Может вы грубите там? Странно
Ні,не грублю
автор Шиворот Навыворот • 11 марта 2025
Ответ дляГуру троллинга
А у вас есть дети?
Ні,немає
автор Шиворот Навыворот • 11 марта 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Таке теж питають)
Ну не хочу я дітей
автор Шиворот Навыворот • 11 марта 2025
Ответ дляТвоя космішна
Вот вам и ответ
Так я не хочу дітей
автор Шиворот Навыворот • 11 марта 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я їх взагалі не планую,але мені здається мені ніхто не вірить
автор Шиворот Навыворот • 11 марта 2025
Ответ дляУдачная
Дякую)
автор Шиворот Навыворот • 11 марта 2025
Ответ дляЗалізна пані
Але б могли б різні відмазки придумати, наприклад,’ми зупинились на іншому кандидаті’ і все