Продаю витрішки• 11 марта 2025
Чи важко працювати 8 годин, якщо дитина в 2 класі?
Живу сама з дочкою, школа біля будинку, хочу влаштуватись на 8 годинний робочий день, але донька не хоче, каже, що їй самій скучно та страшно. Як думаєте, це важко насправді?
Пусин Кукин• 11 марта 2025
Вільний графік, чоловік, бабуся на підхваті і важко. Весь час кудись біжу, всюди спізнююся, уроки наскоком, на все часу не вистачає.
Так, буде важко, але які ще варіанти?
Продаю витрішки
• 11 марта 2025
Ответ дляПусин Кукин
Так, буде важко, але які ще варіанти?
З чоловіком розлучена, бабуся живе в іншому місті
Пусин Кукин• 11 марта 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Це я про себе писала
Мусик Пусик• 11 марта 2025
Ответ дляПусин Кукин
Так, буде важко, але які ще варіанти?
А був би чіткий графік було б легше, я цілком серйозно
Мусик Пусик• 11 марта 2025
Авторе, буде важко однозначно. Навіть якщо ви будете працювати з 8 до 16. А якщо з 9 до 18 з годиною перерви то це взагалі анріал в моєму розумінні.
Продаю витрішки
• 11 марта 2025
Ответ дляМусик Пусик
Так, але не бачу іншого виходу((
Мусик Пусик• 11 марта 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Так, але не бачу іншого виходу((
Він завжди є. Шукайте іншу роботу, дитина занадто мала щоб 5 днів на тиждень постійно бути одна вдома. До котрої години школа?
Продаю витрішки
• 11 марта 2025
Ответ дляМусик Пусик
Школа до 13, є, але там менше платять
Мусик Пусик• 11 марта 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Школа до 13, є, але там менше платять
Почніть з того варіанту де менше платять. Дитина підросте і будете шукати щось інше.
Пусин Кукин• 11 марта 2025
Ответ дляМусик Пусик
Вільний графік, бо працюю на себе. До обіду вдома (робота, домашні справи), дитина приходить зі школи (забираю я або бабуся), обідаємо, робимо уроки, щоб не ввечері (гіперактивний, емоційно чутливий). Якщо все швидко, на 16:00 біжу на роботу. Графік ніби є, але годин в ньому все одно не вистачає.
Мусик Пусик• 11 марта 2025
Ответ дляПусин Кукин
Значить десь кульгає планування. Спробуйте деякі справи поміняти місцями. Як варіант прокидатись на годину раніше, звісно якщо зможете лягати раніше. Вранці продуктивність вища, про сов та жайворонків це міф, від природи ми всі жайворонки
Пусин Кукин• 11 марта 2025
Ответ дляМусик Пусик
Все впирається в графік дитини, я не можу зробити раніше його уроки, треба, щоб він прийшов зі школи, 13:20. Обід/уроки пару годин, в 14:30 здаю його бабусі і йду на роботу, якщо не винесе мозок.
Ще робимо ремонт (прораб, падлюка така, знову накосячив і каже, що так і робиться. Обзвонюю спеціалістів, щоб знати технологію даного процесу і мати для нього аргументи зробити, як мені треба, а не як йому простіше) і планую ДН малого (ніби сьогодні останнє узгодила), можу в деякі дні в офіс не йти, там підстрахує чоловік.
Я про те кажу, що важко буде в будь-якому випадку, хоч з помічниками, хоч з графіком, але крутитися треба, бо як інакше
Я в дамках• 11 марта 2025
Для мене не важко.25 років так працюю.5-тиденка,вихідні відпочиваю.Після 40,як діти підросли беру 1,5 ст,треба гроші.
ЛюблюДевчонок• 11 марта 2025
я так працюю , дитина у 2 класі
графік 9-16,00
Вранці годую та відправляю до школи , потім збираю рюкзак на футбол і ставлю перекус , приходить зі школи , сам обідає , потім батьки товарища по команді везуть на футбол, якщо вони не їдуть , то викликаю таксі . коли тренування закінчується то чекає мене 15 хвилин , я забираю по дорозі дододу , два рази репетитор на тиждень на 17.00 теж встигаю , + танці 2 разина тиждень на 18.30 теж сама вожу . тож не бачу складностей , так , як білка в колесі , але суботта та неділя повністтю вихідні
графік 9-16,00
Некомильфо• 11 марта 2025
В школі немає групи продовженого дня?
За який рахунок ви живете, якщо не працюєте?
Продаю витрішки
• 11 марта 2025
Ответ дляНекомильфо
В школі немає групи продовженого дня?
Моя мама допомагає